Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

A co to, nikogo nie ma? U nas noc ok, jedna pobudka więcej o 0.30. Albo dlatego, że Julcia jadła mniej niż zwykle, bo dużo spała w ciągu dnia, albo dlatego, że musieliśmy podłączyć ogrzewanie i jest bardziej sucho niż normalnie i chciało jej się pić. Ale i tak może być:) poza tym rano trochę bolał Julcię brzuszek, ale kupka poszła i już dobrze. Chyba wczoraj przesadziłam, bo mieliśmy gości i rocznicę ślubu, więc skusiłam się na smażone pierożki z sosem, w którym było trochę czosnku, tort czekoladowy i ciasto z rabarbarem. Wiem, nie powinnam, jeszcze tak dużo nowego, ale nie mogłam się powstrzymać. Dziś odtrutka, choć już jest dobrze, bo idziemy jutro szczepić Julę na rotawirusy. 300 zł jedna dawka, a są dwie. Ech... Maluch zasypia w łóżeczku, gada sobie. Może trochę przyśnie, to się umyję. Pogoda u nas beznadziejna, leje koszmarnie. A miałyśmy iść na wycieczkę do rossmanna. No nic, zobaczymy, może potem trochę przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooooo esti tez dzis ide do rossmanna, moze te pampersiaki w bordowym opakowaniu będa tansze. Poza tym skocze napewno do biedronki po pieluchy DADA sa ok. Nasza nocka super. Oby tak dalej. Jedno karmienie o 3,00. heh u nas tez pogoda w Bielsku taka sobie. A propo gdzie pozostałe dziewczyny? Bartolenka? Masterek? Tigero?? hejjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas nocka ok jedno karmienie o 5 a pozniej pobudka o 9 wiec superowo!! za to wieczorem mala dala czadu!!do 23 darcie bo placz to za malo powiedziane ale to moze przez nadmiar wrazen bo wczoraj 1raz pojechalam z mama i mała na zakupy do wroclawia do pasazu!! na zakupach mala byla grzeczna caly czas sie tylko rozgladala po nowym otoczeniu i cos tam sobie gadala po swojemu!! no ale za to wieczorem sobie odbila :/ no ale o 23 zasnela wiec tez nie jest zle!!pojechalam sobie cos kupic na imieniny i oczywiscie mala obkupilam i chrzesniaka a sobie nic:/ no po za jedna koszulka :) od kad mam dzidzie to cala kase co dostaje na swoje ciuszki to wydaje na mala!!:) a dodam ze wczesniej nie bylo tygodnia zebym nie dokupila sobie pol szafy!!az moj M sie zdziwil ze wrocilam z 1 bluzeczka!!hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny U nas nocka standardowo. Mała zasnela o 19tej obudzila sie o 2:30 a pozniej 4:30, bo na pierwszym budzeniu wypila tylko 30ml :( Probuje ja przestawic na pozniejsze zasypianie ale skubana nie chce :D macie jakis pomysl? grzechotki ani pajacowanie na nia nie dziala, nawet rozbieranie, ja juz nie wiem co wymyslac... Mam jeszcze pytanie czy ktores z dzieci tak ma ze jak zasypia to kreci glowa na prawo i lewo. Moja tak robi praktycznie za kazym razm ze nawet nie idzie jej smoczka wtyknac, zeby sie troche uspokoila :( Ide przelozyc ja do lozeczka i moze w koncu uda mi sie Was doczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa, ale jak zasypia sama i nie płacze, to po co jej smok? Moja też czasami kręci główką, ale nie płacze. A potem się sama uspokaja i zasypia. Tylko trzeba do niej często wchodzić i głaskać po główce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka2673
Otoz dwa tygodnie temu miałam zapalenie pecherza razem z krwiomoczem i na nastepny dzien dostałam plamien ktore przerodziły sie w okres. Okres utrzymuje sie do dzis i jest dosc obfity, dodam ze to drugi okres w tamtym miesiacu. Jutro mam wizyte u lekarza. Czy ktos miał cos podobnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti1983 daje jej smoka bo wtedy przestaje marudzic i krecic glowa i szybko zasypia, ogolnie jest spokojniejsza, ona ma silny odruch ssania, juz w szpitalu mi powiedzieli zeby jej smoka dawac to bedzie spokojniejsza. Nie zawsze go chce wiec jej nie wpycham na sile, a jak zasnie to od razu wypluwa i w nocy jak ja klade po karmieniu to nie daje smoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo nie bylo mnie kilka dni kobitki i powiem Wam, ze Alex sie jakos uspokoil. te jeo rozróby to chyba byl kryzys i brzuszek teraz spi w huśtawce - no cudny wynalazek po prostu :D zasypia w tym oslownie po kilku minutach, albo po prostu delektuje sie bujaniem :) nocka dobrrrraaa :) zasnął po 21 pobudna kolo 3 po 6 i zpanko do 9 - to to ja rozumiem :) wczoraj z samego ranca o 6 wybralam sie z kolezankami na zakupy i wrocilam dopiero po 14 i moje chlopaki zostawilam samych - po raz pierwszy na tak dlugo zostawilam ich we dwóch :) tatus zadowolony Maly tez tylko nie chcial zabardzo jesc modyfikowanego (rano wypil moje odciagniete, pozniej juz mm i nie bardzo mu wchodzilo) Ja tez bylabym mega zadowolona bo nakupilam tyyyyllle rzeczy, ze szok. malemu ciuszkow zatrzesienie, 2 lezaczki, 2 karuzelki nad lozeczko, projektor, zabawek fuull itp a i sobie nie pozalowalam i wszystko bylo by git gdyby nie to, że nie wzielam laktatora i malo mi cycki nie ekspkodowaly!!! ;/ musze Wam powiedziec, ze mamy pierwsze przytulansko za soba i... bylo zaskakujaco bardzo dobrze :) ja na prawde sie balam chyba gorzej niz przed pierwszym razem hi hi a tu nic nie bolalao i bylo chyba nawet lepiej niz przed ciaza (albo mam takie wrazenie po takiej dlugiej abstynencji he he he ) allle dzieci wiecej - NIET! kocham Malego i on mi w zupelnosci wystarczy. nie chce przechodzic drugi raz przez ciaze i bron boze przez porod. kazdy mowi, ze mi sie jeszcze odmieni ale watpie.dobrze jest nam w trojeczke. co do diety ja jem juz niemal wszystko - pomijajac produkry wzdymajace, powodujace kolki i zmieniajace smak mleka. te uczulajace typu pomidory czekolada itp próbuje stopniowo, jeszcze pozostaly truskawki mniam juz sie doczekac nie moge :) A Malego przepajam herbatkami z hipp i wcale ich nie dosladzam. próbowałam jakie sa w smaku i nie sa zle i nawet troche slodkie. Jak sie Malemu chce pic to pije duszkiem. No i sama pije koperek, rumianek i herbatke laktacyjna. U mnie caly zestaw awenta butelki, sterylizator i otulacz na butelki i smoczki. i tak butelki i sterylizator - bardzo fajne za to smoczki do d.... - Olo od razu nimi pluje (taki dziwny ksztalt maja) podchodza mu te z Nunka i otulacz na butelki do kitu nic ne trzyma temperatury Olo odlecil w swojej hustawce wiec biegne cos zjesc bo waga spadaaa w doł caly czas do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) u mnie ok pobudka k. 2 w nocy potem po 6 rano :) ale mala i tak jakos przez te wzdecia marudna, podczas jedzenia sie spina, prezy, wkurza :( mam nadzieje ze jej przejdzie.. jestesmy na sab simplex ale jestem sklonna stiwerdzic ze w przypadku Alicji BOBOTIC polski lepiej dziala.. no zobaczymy jak dalej bedzie ;) esti ale zaszalaalas z tym zarełkiem :)))) atena ja tez uzywam DADA :)))) z rossmana mialam chusteczki Baby Dream - dramat wiecej nie kupie, suche jak pieprz.. a pampersow nie bede testowac bo obawiam sie ze takie samo G*****O Kari ja tez tak mam ze wole mala obkupic niz siebie ;) dziewczyny moja mala Ala od 2dni gaworzy sobie ;))) jak milo tego sie slucha ;))))) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak wyskocze jak filip z konopi :) wyslalam na poczte namiary na nk, a zapomnialam ze mnie w wyszukiwarce nie mozna znalezc :P zmienilam jakby ktos byl zainteresowany :D ;) Co do smoczkow i butelek to ja mam tylko i wylacznie TT i sa ekstra, jak karmilam piersia na poczatku to moglam dawac butle i cyca na przemian i mala nie czula (chyba) roznicy. Tylko ocieplacz na butelke jest do d**y :( jak wlewam wrzatek do butelki to po 4 h jest prawie zimna, wiec najlepiej mi sie trzyma wode na mleko w podgrzewaczu :) Tez naleze do grona fanow Dady, ale wczoraj juz mi sie nie chcialo do biedronki po chusteczki isc i kupilam w tesco gage - przetestuje i napisze jakie sa...mam nadzieje sie nie rozczarowac :) Dziewczyny do kiedy Wam pediatra kazal podawac dziecku witamine K+D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee Ya jak karmisz modyfikowanym to nie podaje sie vit K+D wit K podaje sie do 3mca zycia, wit D baaaaaardzo dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa u mnie w dniu wyjścia ze szpitala nakazali wit. k do 3 miesiąca, po 3 tylko wit. D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane;) rzadko ostatnio piszę, chociaż staram się czytać na bierząco. W moją córkę chyba ostatnio jakiś czort wstąpił-jest tak marudna i markotna, że nie mam już po całym dniu do niej siły. czy wasze maluchy też tak mają?? aż z desperacji zamówiłam Młodej huśtawkę fisher price : http://zakupy.linkbaby.pl/do/item/T4522?passage=nokaut&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-07&utm_content=T4522#nclid=81978234ddfb95012e510cee4af05070 modlę się aby była w stanie uspokoić mi dziecko i troszkę ją zająć, bo ja już nie mam pomysłu..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. My bylismy dzis na szczepieniu. Wzielismy to podstawowe nie skojarzone. Oby wszystko bylo ok. Troche plakal bidulka:-( teraz też troche marudzi. Waży 5170 i ma 63cm. Przez 3 tyg. Przybral prawie 800g. Teraz czekam za ksiedzem, bo chrzciny zalatwiam na 31 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My szczepienie mamy umówione na 13. Też mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. A malutką chrzcimy 10, czyli w tą niedzielę :) Sukieneczka już zakupiona, a raczej podarowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trele to mi polozna nic nie powiedziala ze mam nie dawac K+D jak jej powiedzialam ze juz tylko MM karmie :( i pedaitra tez mi nie powiedziala ze mam nie dawac jak bylam u niej i pytala jak karmie to wtedy jeszcze byl cyc i MM Trele i mamuskamaj mam Was :D agnes71 moja mala dzis tez jakas nie w sosie, w sumie to tak ma juz od piatku. Dzis zrobila sobie dzemke od 11 do 14.15 i teraz znowu spi od 0,5h :)ale przynamniej nie marudzi. Nawet dzis na macie nie chce polezec :( No to dziewczyny przygotowania do chrzcin pelna para ida :) ja juz na szczescie mam to za soba, a umeczona bylam nie mniej niz Anastazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 my tez mamy ta hustawke jest boska!!moja Nelcia uwielbia w niej spac!!i teraz tez w niej kima!szczerze mowiac to w dzien spi tylko w niej!!a jak nie spi to tez jest spokoj bo gada ze swoimi motylkami :D a ktoras z was wspominala ze kupila dzieciaczkowi balona z helem wiec sprobowalam i tez zakupilam wielkiego rozowego jednorozca i powiem ze strzal w 10 bo jest nim zafascynowana i potrafi gadac do niego nawet godzine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta . Dzięki za odpowiedzi. Wyobraźcie sobie, że zjadłam wczoraj jajecznicę smażoną z kiełbaską, 2 kawałki ciasta maślanego, kanapki z pomidorem z rzeczy do tej pory zakazanych i na wszelki wypadek na noc podałam małemu espumisan. Budził się co dwie godziny na karmienie, ale nie ściskał go brzuszek, nad ranem zrobił dwie kupy i spał do 10.30. CUD :). Zobaczymy co będzie dalej, ale dietę nadal będę rozszerzała, oczywiście z ograniczeniem nabiału, ale bez przesady. Może będzie dobrze. Na szczepienie idę za tydzień i mam zastanowić się, czy chcę darmowe, czy jedną płatną, która ma podobno bardziej oczyszczony krztusieć.Sama nie wiem i wcale nie chodzi tu o to, że muszę za nią zapłacić, tylko która lepsza. Maluszek śpi, więc ja też lecę chociaż zdrzemnę się z godzinkę. Będzie to pierwsza drzemka od 2 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari no ja dla małej taki balonik dostałam. JEST EXTRA, no ale szczescie wiecznie trwac nie bedzie - hel sie ulatnia ...cholera. trzeba zakupic nowego...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari a ta hustawka co agnes zakupiła czy jest wygodna jak dzieciaczek lezy pod kręgosłupem???? czy sie zapada w siedzenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie jak tam dzisiaj Wasze pociechy z jedzeniem??? Hmmm, bo moja mała coś nie za bardzo chce jeść ale nie pręzy się i nie płacze, brzuszek mięciutki, więc raczej nic jej nie dolega. Tylko jak już przykładowo po 2-3 h chcę ją przyłożyć do cyca, to wtedy daje mamie do zrozumienia, że za nic w świecie nie jest głodna :( Dziwne, bo w nocy robi sobie długie przerwy, ale zawsze w dzień nadrabiała jedzenie i domagała się co 2 h. Nie wiem czy to z pogody tak się zachowuje... A jak tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech zyje hustawka FP :) my tez mamy :) rzado dotychczas mala w niej siedziala ale dzis nadrabia zaleglosci i nie marudzi :)))) atena ta hustawka jest tak wyprofilowana podobnie jak fotelik samochodowy :)))) moja mala dzisiaj je - jak zwykle :) kupy wali i baki puszcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, pocieszyłyście mnie torszkę. Huśtawka jutro ma być u mnie, więc czekam już ze zniecierpliwieniem;)) Mata u mojej Małej niestety szału nie zrobiła, może jeszcze za wczesnie:( Bujak też jej średnio pasuje, aczkolwiek jak ma dzień to super w nim usypia, ale to rzadko. mam pytanie do mamusiek po cesarce- zaczęłyście już jakieś ćwiczenia?? bo jestem ciekawa czy już można-minęły dwa miesiące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj moja mala normalnie je czyli co 3,5h 90-120 ml, ale po poludniu dodalam jej herbatki uspokajajacej z hippa bo jakas niespokojna byla i w sumie nie wiedziala czy bedzie spac czy plakac czy sie smiac :) agnes71 moja lubi mate i lezaczek. Mate mam taka http://allegro.pl/mata-tiny-love-mala-ksiezniczka-gratisy-mj-i1686178432.html i jest super. Wlasnie polozylam mala bo juz oczy sie kleily. Dzis pierwszy raz kapalam ja sama bo moj M pojechal do pracy dodatkowej. Smutno jakos tak, ze buziaka na dobranoc Maludzie nie dal :( no ale coz, nadrobi jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atenko mala zapada sie w niej ale ja jej podlozylam kocyk do srodka i mysle ze jest jej wygodnie w tej hustawce bo spi w niej jak susel :) wlasnie wygralam aukcje z tym konikem morskim z melodyjkami i swiatelkiem!!kupilam uzywanego bo w dobrym stanie, mam nadzieje ze tego nie pozaluje bo pierwszy raz kupilam cos uzywanego!! http://allegro.pl/show_item.php?item=1692444983 mam nadzieje ze spodoba sie malej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia juz wykapana i najedzona i M stara sie ja uspic ale ona chyba w nosie ma spanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a myślicie, że to może być ten skok rozwojowy, bo zauważyłam że ona jedynie krzyczy jak chcę ją przyłożyć do cyca. A tak to jest wszystko ok. Ładnie śpi, nie płacze, ogólnie jest grzeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×