Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dzirń dobry z rana Nina już wstała, leży w łóżeczku i gada do karuzeli, cwaniara mała zorientowała się jak poruszyć miśki wiszące przy niej kiedy pozytywka się wyłączy przestają się kręcić, więc opie je unosząc nogi wysoko do góry hihi. Ale chyba już koniec leżenia bo dyskusja coraz głośniejsza i nerwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakąś inna stąd
ta nowa to pewnie malwiska albo inna która kiedyś z wami pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pojawiam się po takim czasie, że większość z Was pewnie mnie nie kojarzy. Ale widzę, ze mój katalog jeszcze na poczcie jest, więc nie wyrzuciłyście mnie całkowicie jeszcze ze swojego grona ;) Zaraz się tłumaczę. U mnie ciężko z pisaniem, bo mam jeszcze w domu 3-latka. Tak jak Tigero i Bunia, które też rzadko już zaglądają. Z dwójką maluchów jest kupa roboty w domu i czasem tylko znajdę czas, żeby Was poczytać, ale z pisaniem już trudniej. No ale od 1 września mój synuś poszedł do przedszkola i wreszcie mam choć parę godzin "wolnego", hihi. Póki co z aklimatyzacją ciężko, codziennie rano płacze, że nie chce iść do przedszkola. Mam nadzieję, że wkrótce polubi tam chodzić. No i właśnie, ponieważ mam już trochę luzu, to spróbuję do Was wrócić i trochę popisać, jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko. Wyślę też parę nowych zdjęć Gabrysi na pocztę. Widzę, że zaczynacie z karmieniem, ja jestem z tym do tyłu, w czwartek szczepienie to podpytam pediatrę. U mnie jest tak, że starszy synek ma alergię i Gabrysia prawdopodobnie też będzie alergikiem. Dlatego wolę dokładnie podpytać lekarki jak i co podawać, żeby nie zrobić czegoś źle. Mam jeden problem, może któraś z Was mi pomoże. Moja córeczka zaczęła często budzić się w nocy. Jakiś czas temu już było tak, że budziła się po raz pierwszy dopiero o 4-5 rano, a teraz mam pobudkę o północy, a potem średnio co 1,5 godziny. I tak od 3 tygodni. Chodzę jak zombie. Dodam, że karmię tylko piersią. Nie wiem, co zrobić, żeby się tak często nie budziła. Zwłaszcza, że chyba nie jest ciągle głodna, bo czasem tylko wypije parę łyków i zaśnie. Miała tak któraś z Was? Wiecie jak na to zaradzić? Pozdrawiam Was serdecznie i obiecuję pisać częściej, jeśli znów mnie do siebie przyjmiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tula - ja cię pamiętam, choć fakycznie minęło chyba sporo czasu... Twoja Gabrysia śliczna, a jaką ma czuprynkę-super. Co do nocnych pobudek ie pomogę niestety, aczkolwiek moja też się budzi częściej niż w 3 miesiącu ale tylko raz lub dwa w nocy a przesypiała już pięknie całe noce. Pozdrawiam Cię i pisz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula mój tak ma . Od jakiś niecalych 2 tygodni po 24 budzi się co godzinę. Tez karmię piersią. Z tego co wiem czasem można oszukać maluszka podając mu smoczek, jednak mój wypluwa go i domaga się cycusia, ale tak jak u Ciebie possie go chwilkę i usypia. Wiem co czujesz, mnie też to męczy. Dziś budził sie prawie co 2 godziny, więc mam nadzieję że będzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam wiadomosci od Anki :) wczoraj o 23 napisala ze jest juz w DOMU!!!!!!!!!!!!!! jak bedzie miala mozliwosc od razu wejdzie na kafeee :))))) karmie mala zaraz beede:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej To dobrze ze juz w domu :) Trele ja jestem tez jak najbardziej za prywatnym forum:) zakładamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alescie wczoraj daly czadu ja musialam wylaczyc kompa bo byla burza fest mocna :P no i teraz musze doczytac :) cos z forum trzeba wymyslic, nie podoba mi sie sytuacja ktora zaistniala, myslalam ze to jakies zarty - a tu zagladam na NK i co i owszem wiadomosc!!!!! Bez urazy, ale takie weszenie doszukiwanie sie jest nie w porzadku!!!!! ja nie wyszukuje czyjegos profilu, nie podczytuje innych for do ciezkiej cholery nie podoba mi sie to! pytanko do julietki jakim smoczkiem podajesz ta miksture Maksiowi>? Ja ciagle daje malej mleko z 1 bo ona niezbyt potrafi jesc zawsze jej leci po brodzie wiec jeszcze za wczesnie na 2:P Weska- super ta Twoja Hania :) nie wyglada na takiego czorta :P aaa i nie mam zalu o to co napisalas na poczcie :) spoko :D Tula jaka fajna Twoja Gabryska :))) jejkus sliczniutenka :) Esti - pech? uwazaj:/ wspolczuje skreconej kostki :( aa dziolchy moja Ala chce spac na brzuchu ale gapa nie umie i w nocy wstaje do niej bo mi cyrki odwala w lozeczku - przez sen :P szalll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znow po krotkiej przerwie ale mialam taki zamet ze szok! Widze ze u wiekszosci z Was Maluchy szaleja w nocy. Moj tez od jakis dwoch tygodni budzi sie dwa trzy razy z czego dwa nie jest glodny wystarcza mu smoczek. Za to w dzien ladnie spi :) widze ze szalejecie z wprowadzaniem nowosci my tez powoli zaczynamy bo ostatnio na kontroli bioderek wyszla sprawa klopotow z kupka i pani doktor kazala podawac jabblko i marchew ale tylko surowe i ze swojego ogrodka. Atenko a jak z kupka u Malej po kaszce bananowej bo slyszlam ze troszke blokuje ale podobno dziecie najbardziej ja lubia. Esti gratuluje udanego powrotu do pracy. Jestescie z Julka dzielne babki i dalyscie rade. Aha odnosnie tego czestego karmienia piersia to wlasnie ostatnio czytalam artykul ze u "cyckowych" dzieci dzieje sie tak okolo czwrtego/piatego miesiaca zycia z powodu wzmozonej potrzeby bliskosci czy jakos tak. Jak znajde ten artykul to wam podesle. Uciekam bo widze ze mojemu Misiowi przestalo wystarczac towarzystwo balonika z helem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trele to jest nas dwie za prywatnym forum:) jak jeszcze ktoraś jest za tym to dajcie znac. Moge się tym zajac :) Moja mala ostatnio robi akcje w stylu wołania nas do spania, jak do 22ej nikt nie przyjdzie do pokoju spac to sie budzi i krzyczy :) na poczatku myslalam ze cos jej sie dzieje ale pozniej juz zauwazylismy ze po prostu sie przyzwyczaila ze ktos z nia spi w pokoju :) A my dzis znowu probujemy jabłuszko, to o ktorym pisala wczoraj ktoraś z Was, z Hippa co przyslali poczta:) fajnie bo dolaczyli jeszcze kupony rabatowe na sloiczki -20% do konca wrzesnia. Jakby ktoras kupowala mleko Hippa to dajcie znac to wysle Kupon -20% na mleko, bo mi nie jest potrzebny a moze ktos wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deeya ty jestes mistrzyni w tej dziedzinie widze :) dzieki tobie dostalam do przetestowania Johnsona :) swoja droga fajne kosmetyki a krem na odparzenia niedosc ze pieknie pachnie to jeszcze super dziala :))) jak zaczerwieniona pisia to ladnie lagodzi ;))))) z hippa tez dostalas cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to sie ciesze ze kosmetyki pasuja :) Z hipa dostalam sloiczek z jabluszkiem, łyżeczke, probke herbatki i kupony rabatowe na sloiczki i kosmetyki do rosmanna. Wystarczy sie zalogowac na stronie Hippa :) i po 4tym miesiacy przysla paczuszke. Co do forum to poczekamy co reszta dziewczyn powie i najwyzej pozniej zaloze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalala dzień doberek kochaneeee U mnie nocka jak nad morzem - po kąpaniu mała zasneła o 20,00 i pobudka dopiero o 5,00 rano. No mili państwo tak to ja mogę wstawać!!! Kaszka bananowa się przyjeła od wczoraj tylko raz ją podałam ale kupa rzeczywiście była też tylko raz. Zobacze dzisiaj - jak to będzie. Aniu no nareszcie jesteś wśród swoich skarbów. Czekamy aż się odezwiesz. Bravo. Agnes no mi też link stąd nie działa, ale juz lece na poczte aby zagłosowac - rzecz jasna. Emilia idę tez poczytac na nasza @ co chciałas nam napisac. Domyslam się ale lecę też. No to zaczynamy 6 dzień wrzesnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj w przeciwieństwie do wczorajszego poranka wyspana i gotowa do pracy. Mała mi ładnie dzisiaj spała mimo kataru - wraca do zdrowia. Kochana jest dzisiaj cały poranek tańczyłyśmy aż się do pracy spóźniłam. Hihi Mam przeprowadzkę biura i z jednej strony się cieszę a z drugiej nie. Pozytywna strona jest taka że może jeszcze troszkę schudnę bo po chrzcinach od tego biegania spadło mi ze 2 kg jupiiiiii jeszcze tylko mam 4 do zrzucenia i jestem szczęśliwa. A że biuro będę miała w centrum miasta i to na 3 piętrze bez windy to ruchu będzie troszkę zwłaszcza przy przenoszeniu wszystkich papierów. Możecie mi tylko pozazdrościć:) Maleństwa mają już niektóre ponad 4 miesiące więc czas na zmiany żywieniowe - ja podawałam wcześniej na próbę słoiczki i teraz zamierzam każdego dnia dawać malutkiej coś innego. Pod koniec 5 miesiąca zje z mamusią troszkę ziemniaczków z obiadku. Wczoraj położyłam ją na poduszce i wiecie co - Majka mi usiadła. Normalnie meksyk, napięła brzuszek i siadła - czyżby już był na nią czas. Hmmmm poza tym nie wiem czy wy to zauważacie ale moja mała zaczyna mówić głoskami - jak wcześniej darła buzię do każdego i były to jakieś niezdefiniowane krzyki tak teraz mówi meeee, neeee, beeee normalnie mała mi się rozgadała - chyba czas zacząć regularnie jej czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywaume dol
dziewczyny zakładajcie prywatne formu tak jak wrobily to czerwowki pewnie teraz mają święty spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Dziewczyny miałam o coś zapytać ja narazie daje same surowe produkty ale mam zamiar niedługo dać jakiś słoiczek i teraz nie wiem jak to przechować (i czy wogóle można otwrate przechować) no bo jak jak dam Małemu jedną łyżeczke na próbe to co z resztą robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna otwarty sloiczek musisz przechowwywac w lodowce max 48h od otwarcia :) nie ma problemu :) jak nie maluch to ty zjesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina dzięki. Ja raczej tego nie zjem bo o ile owoce są dobre tak cała reszta jest masakra jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;-) mały nadal gorączkuje i rano leciałam z siuskami do przychodni. Złapliśmy tyle co nic, ale podobno starczy. Terqz znowu muszę do szkoły lecieć i to z małym oczywiście. Masakra. Ostatnio nawet nie mam czasu czytać. Szkoda dziewczyny że nie macie telefonu BlackBery tam można właśnie pisać na czacie prywatnym. Super sprawa;-) Witam mamuśki których dawno nie było;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam jak mój chrześniak zaczynał wcinać słoiczki to pluł wszystkim na odległość... Tylko te z HIPP-a były dla niego oki. Kiedyś sama spróbowałam i te Gerbaerki i inne są jakieś takie mdłe a te HIPPKI były nawet nawet... Dlatego ja teraz co ide do sklepu to kupuje Małemu po słoiczku na pózniej ale z różnych firmy żeb się przyzwyczajał do różnych smaków, a jak to wyjdzie w praktyce to zobaczymy pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deeyaa ja tez juz pisalam i jeszcze ktos ze jest za prywatnym forum. Trelevina jesli Ala chce spac na brzuchu to niech spi mojej kolezanki syn tez spal tylko na brzuchu nawet w nocy. To wczoraj z tym kafe jakas masakra byla dobrze ze juz jest ok. Tula ja cie tez pamietam:) Alex dzisiaj obudzil sie o 6 na karmienie zasnal spal do 9 zjadl i zasnal do 10 teraz bawi sie na macie a ja zjadlam sniadanie wlasnie ide wysuszyc wlosy no i musze brzdaca ubrac bo jakto w pizamie tak dlugo:) Ania super ze wyszlas jak znajdziesz chwilke i bedziesz miala sile to wejdz do nas na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala wlasnie wciagnela pol sloiczka Jabluszek z Gerbera :) mala uwaga dla dziewczyn ktore dopiero zaczna podawac- mialam Zlociste jablka z Bobovity i wydaje mi sie ze sa slodsze niz te jabluszka z Gerbera - Ali smakowalo bo juz ktorys raz jadla jablka ale generalnie sa kwasniejsze te gerberowskie :P cv nie bronilabym malej spac na brzuchu gdyby nie to ze ona nie umie polozyla sie na brzuchu przez sen i stekala jak opeetana a oczywiscie glowka zamiast lezec trzymala pieknie w gorze :P czarna- nie skreslaj od razu gerbera czy bobovity - czasem dziecko i tak musi kilkanascie razy sprobowac danego smaku zeby lubilo, lub nie! podejscie typu hipp jest naj a inne be jest mylne moim zdaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie wciagnelysmy pol sloiczka jablek z Hippa, ostatnio mialysmy gerbera i po pierwszej lyzce skrzywila sie na maxa, moze dlatego ze to bylo pierwsze co dostala po mleku, ale dzis jestem juz z niej taka dumna bo zaczyna normalnie otwierac buzie a nie tak komicznie probowala ssac jak smoczek z butelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina ja nie skreślam. mówię właśnie że małemu kupuje różne firmy i będzie sam próbował już niedługo :) To dla mnie jest niezjadliwe i tylko jeśli chodzi o mnie to wole hippa a jak wiadomo ode mnie tu najmniej zależy bo jestem tylko od zjadania resztek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) U mnie na pewno do przodu z choróbskiem,ale dalej zakatarzona fest,mały też się obudził z zakatarzonym noskiem,ale frida i sól fizjologiczna pomagają. Jest wesolutki,więc może bedzie dobrze,miałam w planie dzis go wziąć na spacerek,ale chyba lepiej jeszcze odczekam Aniu super ,że już jesteś w domciu,uff,jak znajdziesz chwilkę to daj znać Trelevinkaa rozumiem Twoje zdenerwowanie tą sytuacją z NK,ja pójdę oczywiście za Wami,choć nie mam pojęcia co to prywatne forum,jakby to miało wyglądać Weska nie chciałam Cię nastraszyć z tym poceniem się główki. Słuchaj na pewno to nie jest tak,że jak główka się poci to od razu mozna dtwierdzić samej ,że to brak wit. D,jednak macie upały i przy cieplutkim mleczku nadze dzkraby się pocą nie tylko na główce. Troszkę poszperałam w necie i dowiedziałam się,że faktycznie przy poceniu sie główki nie można wykluczyć ,że dzieje się coś nie tak,ale nie zawsze powodem jest wit.D,jednak przy dłuższych obserwacjach tegoż problemu warto zasiegnąć porady lekarza. Mój mały też się poci,ale ostatnio już słabiej i może akurat faktycznie przez to ,że zaczął tę witaminkę dostawać systematycznie,nie wiem Tula pierwsze co mi przyszło na myśl dlaczego Twoje maleństwo nie przesypia nocy to właśnie ,że jest głodne,ale sama piszesz ,że karmisz piersią i mała nie potrzebuje zjeść dużo przy pobudce,a może zadzwoń do lekarza zapytać co zrobić żeby się nie wykończyć Ja wczoraj kupiłam soczki jabłkowe z gerbera i tak się zastanawiam czy możne z tym jabłuszkiem przesadzić ,czy powinnam ograniczać małemu spożycie czy jednak mogę podawać i soczek i dwa razy na dzień jabłuszko,co sądzicie? Na soczku pisze żeby nie podawać więcej niż 40-60 ml jednodniowo,no więc może można przesadzić? Ile czasu przechowujecie w lodówce otwarty słoiczek i soczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena zazdroszczę tych pięknie przespanych nocek,bo ja już śpiaca jak nie wiem,a gdzie tam do piątku,wyspię się dopiero w sobotę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,znalazłam odpowiedź udzieloną przed chwilą co do słoiczków,czyli z soczkiem tak samo To dajcie znać czy z tym jabłkiem można przesadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×