Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

stylowa ja podaje jeden posilek dziennie lub jeden nowy soczek, wiecej nie daje zeby nie przegiac. Przechowuje sloiczkie 24h, niby na opakowaniu jest napisane ze mozna 48h ale jakos wole do tego podejsc z dystansem. Deserki itp daje zamiast jednej butli mleka zawsze rano, nawet jezeli to jest kaszka lub kleik. Ide luknac na nasza poczte PS. Forum juz zalozylam :)ktos chce adres? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysldla_ nowych
Dziewczyny ktore sa nowe lub ktore podczytuja forum moze zalozymy swoje forum???? bo tu jak widac nowe osoby nie sa zbyt chetnie przyjmowane co wy na to??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa szybka jestes:-) przeslij adres na naszą @ a mam pytanie bo jak przestaniemy pisac na kafe to nam zniknie ten wątek? Czy za iles tam lat bedziemy mogly do niego zajrzeć? Fajnie by było gdyby to jakoś skopiować do worda albo coś podobnego. Bo dla mnie to bezcenna pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nidzie nie sa chetnie przyjmowane pomaranczki, gdybys byla CZARNA to na pewno chetnie by kazdy z Toba pisal :) takie moje zdanie! Pomaranczki kazdej z nas zle sie kojarza....wiec moze pora sie zaczernic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMilia zaraz wszystko na maila wysle i postaram sie tez jakies archiwum tego forum zrobic, ale to troche potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula ale masz gwiazdę Gabrysię. Mniam - włoski jak u Ali u Eweli. No cudo. Podajcie hasło na naszej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska ale duża ta Twoja pocicha. W łóżeczku jak Hani ajak królewna. Słodziak no.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv kochana dziękuję!:-) lecę do apteki. DeeYaa archiwum super! Podejmiesz się tego? Jesteś wielka!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziołszki Aniula napisala Maja dzis wizyte u neurologa z maluszkami, no i ona u ginekologa, nie wiadomo czy nie bedzie znow w szpitalu. okaze sie pozniej Ma miec badania w poznaniu. mowi iz ze zdrowiem niewesolo :/ Prosila trzymac kciuki za nich! da znac pozniej co u lekarza - wyslalam maila na poczte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia dentinox DeeYaa kurcze sama nie wiem ,bo mały nie lubi pić,z niczym nie potrafię trafić,a soczek jabłkowy pije,a deserek też lubi,szkoda by było z czegos rezygnować :( A jak reszta dziewczyn myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam nowe fotki na @ Deeyaa ja tez byc chciala z hippa zeby cos mi przyslali ale akurat jest ze mleko wysylaja tzn ze jak teraz zamowie pakiet z mleczkiem to potem juz nie bede moglam zamowic pakietu ze sloiczkami ??Mam zamowic czy lepiej poczekac az beda pakiety do zamowienia ze sloiczkami?bo podejrzewam ze probki pewnie jednorazowo wysylaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Cv Kubuś ma taką karnacje, ale to pewnie po marchewce :P Agnes spóźnione ale szczere sto latek i pociechy z dzidzi. Stylowa mojemu Kubie gryzaki też tylko na 5 min, najbardziej lubi wkładać do buzi swoje rączki a jeszcze bardziej mamy czy taty:) Weska połałam zapro na nk:) Trev Kubuś w tamtym tyg zaczął sam łapać zabawki i wkładać je do buzi, a nawet przekładać z rączki do rączki jak mu się chce :P Dokładnie takie prywatne forum byłoby najlepszym rozwiązaniem :) Mój Kubuś uwielbia na brzuszku no i przesypia tak całą nockę :) Julietta ale masz przystojniaka w domu, poprostu cały do schrupania :):) Młodszy synek też super:) Izamaj, Stylowa jak wczoraj byłam w pracy myślałam że zakicham się na śmierć, normalnie cały czas kichałam i smarkałam... masakra potem wieczór w domu to samo, przyjechała kuzynka to się śmiała że chyba na picie tak kicham:P no i wyciągnełam butelkę martini i napiłyśmy się z kuzyneczką i dziś nic mi już nie jest:P Chyba rzeczywiście na picie tak kichałam:P:P:P X kochana super, że jesteś w domku. Śniłaś mi się nawet ostatnio, że spotkałyśmy się przypadkiem na mieście w Krk i poszłyśmy na kawkę :) DeeYaa może podeślesz adres na naszego @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa dzieki te foty robila moja kolezanka ktorej fotografowanie jest pasja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv nie umiem Ci doradzic czy czekac czy nie, bo ja sie zarejestrowalam jakos jeszcze jak w ciazy chyba bylam. Dziewczyny zaraz Wszystko na poczte wrzuce tylko jeszcze sprawdzam logowanie bo cos sie zwislo :(bo chce ustawic tak zeby nikt nic nie widzial poza tymi co sa zarejestrowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deeyaa a jak zamowilas jakis pakiet to jeszcze kiedys ci sie ukazal?Czy tylko raz mialas taka mozliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv ja juz nie pamietam jak to bylo, sprawdze za jakas chwilke co ja tam mam i napisze. Namiary na forum na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski, czytam Was od poczatku ciazy, ale jakos nie mogłam sie zebrac zeby napisać-mam córcie urodzoną 31 maja, to moje drugie dziecko, synio ma 9 lat.moge dołączyc do Was:)? widze ze juz sporo z Was zaczeło wprowadzac maluchom jedzenie, ja karmie piersia i sie jescze troche wstrzymam, jak mała skonczy 4 miesiace to cos pomysle- ale korci mnie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv zarąbiste te zdjęcia,jak pokaże mojemu M to zwariuje,a zdjecie z walizki powaliło mnie na kolana,a mały przesłodki w tej czapeczce Gabrysia jest cudna,podobna do naszej małej od Trelevinkii,te włoski ,a te ogromne oczka,wow Weska Hania kochana, super to zdjęcie w reczniku,moja Oliwka miała bardzo podobne i strasznie to zdjęcie lubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysldla_nowych
Malgosss moze utworzymy własne forum??? co Ty na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos witaj na wprowadzanie faktycznie masz jeszcze chwile, moja corka juz skonczyla 4mc a ze jest na MM to chcialam jej zaczac wprowadzac naturalne witaminy itp.dlatego je juz nie tylko mleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała moja ma katar 5 dzień, mam nadzieje ze juz jej sie kończy, byłysmy wczoraj u pediatry zeby ja posłuchała ale całe szczescie ok. mamy w niedziele chrzciny takze bym nie chciała zeby ja rozłożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znowu pytanie:-) co myślicie o wprowadzaniu kubka do picia? Bo kiedyś czytałam żeby jak najwcześniej dzieci uczyć pić z czegoś takiego. Jakie jest Wasze zdanie? Ja dzisiaj kupiłam ale jeszcze nie daję. Taki z uchwytami. Póki co jest z takim niby smoczkiem do picia, ale też jest niekapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes juz :) Emilia ja jeszcze nad kubkiem nie myslalam :) ale pewnie po 6mc sprobuje jak mala bedzie juz siedziala i bedzie miala bardziej skoordynowane ruchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia 83 mój synio nie chciał pic z butelki ani nie uznawał smoka- Kalina zreszta też , i pamietam ze bardzo szybko mu kupiłam niekapka, jak miał 6 miesiecy to pił ładnie wode i soczki z tego kubeczka , pózniej kupiłam taki ze słomka i tez super( ale to juz był starszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja na razie czekam z uchwytami na butelkę,bo od tego chciałabym zacząć jak tylko bedę widzieć,że mały już chwyta,bo na razie jeszcze to ja mu wsuwam gryzaczki do ręki,a on jeszcze nie kontroluje własnego uchwytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×