Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

moze moze ... ale jak tym razem sie nie udalo to nastepnym napewno :) kidys napewno bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze. ale troche mi smutno ze tobie nie ale mam nadzieje ze w przyszym miesiacu sie bedziemy cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wydajemi sie juz to ten czas jesli chodzi o twoj wiek to nie jest takie proste jak sie wydaje trzeba sie troche napocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poszlam z mezem na calosc to znaczy kochalismi sie niemal codzinnie w dni plodnei jest efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat wiekiem się nie martwię ;)...tylko wiesz póki się człowiek nie zacznie ostro starać, tzn. bez przesady, no ale dość intensywnie, to nie wie, jak to będzie, bo czasem jest szybko, a czasem lata schodzą i nie mówię tu o jakiś chorobach, czy niepłodności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAZA szkoda ale moze to nie bedzie okres i faktycznie idz do lekarza bo to takie troche dziwne wg mnie jest. Ja sobie mierze od 2 dni temp i mam 37,1 i w dalszym ciagu nie mam @, ale czekam bo cos czuje ze chyba i tak przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak ale jak do soboty nie dostane to wniedziele zrobie test bo wczesniej chyba nie ma co, a we wczesniejszej ciazy dopiero w 6 tyg mi wyszedl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne nie dziwne, cykl w lipcu miałam też dziwny, bo prawie nie miałam śluzu, nawet w fazie płodnej, ale wytłumaczyłam, to sobie upałami, okres pamiętam, że przyszedł w środę rano (bo akurat czekała mnie podróż), ale rozkręcił się dopiero w pt...więc możliwe, ze tym razem będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w tym miesiacy nie zauwazylam zadnego plodnego sluzu a tu prosze niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wogóle jestem:( juz pomału zaczynam tracić nadzieje:( ale to nic bedzie nastepny cykl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem dlatego jade autokarem :) Obym miała miejsce przy oknie to bedzie spoko. Witaminy + kwas foliowy biorę od pierwszego testu czyli juz 2 tygodnie będa zaraz. Ogólnie czuje się ok- chyba wczoraj poznym wieczorem miałam pierwszy raz mdłości :o Nie wiem jak to powinno wyglądać ( nigdy nie mialam!) ale zaczęlo mnie tak jakby mrowic w okolicach buzi jakby na wymioty ale nic nie było. Poleciałam do łazienki ale przeszło po chwili.. Co do temperatury czytałam, ze to jednak bardzo indywidualnie. W normalnych cyklach miałam zawsze 36,6 rano, popoludniu, wieczorem. Nawet jak mi sie wydawało, że sie przeziebilam i mam temperature -termomentr jak zaklety 36,6. Właściwie nigdy nie miewaam podwyzszonej temeratury w chorobie nawet. Teraz rano mam 36,6 a po godzinie 10-11 do pozna w nocy juz ok 37,0 - 37,1- 37,2. :) Czytalam w necie , ze jedna dziewczyna w ciazy miala identycznie z rana normana pozniej juz skakalo do 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDZIA- dzieki bardzo mysle ze moze wasze wsparcie pomoze zeby @ nie przyszedł przez najblizsze 9m-cy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza na twoim miejscu tez bym zrobila test. Jak myslalam, ze dostaje okres to polecialam wtedy w piatek przed data okresu do apteki i kupilam. Myslalam, a wole zrobic i ze spokojem go przyjac jak sie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×