Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ciaza czy... to ty sie trzymaj i modlimy sie o to zeby byla mala fasolka w twoim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek ja jak miala mldlosci w pierwszej ciazy to zawsze rano i jak zwracalam to to byla tak zolta wydzielina i taka gorzkawa. a gdzie jestes za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dwa razy mialam lekko zabarwiony sluz.. edzia jestem w Anglii , a dokladnie w Londynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaża, to jedno zabarwienie sluzu mialam przed terminem, to drugie tydzien po. Ale to pierwsze myslalam, ze si eokres zaczyna i polecialam po test bo wolałam wiedzieć. edzia ja pracuje w agencji pracy tymczasowej- czyli dorywczo jezdze do roznych hurtowni i fabryk. Najczesciej drukarni gdzie siedze i cos sklejam, wkladam do kopert ;) Z jednej strony fajnie, z drugiej raz praca jest raz nie( jak wlasnie teraz 2 dzien siedze w domu i telefon milczy). Jutro podjade do biura i powiem o ciazy i , ze jade do Polski na badania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
witam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
...i co?? ktora juz cos wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywlekłam się ;). dorota... było sobie wcześniej poczytać :P. No dobra napiszę Ci. Edzi wyszedł pozytywny test:), Moni negatywny, ale okresu dalej nie ma, ja nie robiłam testu, chyba przyszedł okres, chyba bo jeszcze się nie rozkręcił, czekam do czw wieczorem, jak się nie rozkręci, to w pt, sb robię test... co tam onaxyz? :) Ja mam świetny humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ciaza...pytylam na szybko, bo mialm tylko chwile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
no prosze edzi wyszedl pozytywny :) a ty nie robisz..myslisz ze @ dostaniesz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorota i jak tam samopoczucie jak juz wiesz mi test wyszedl pozytywnie nawet nie wiesz jaka jestem szczesliwa :) a ty pewnie sie szykujesz do wyjazdu czy jeszcze za wczesnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, no właśnie bywa, że długo. ostatnio aż byłam zdziwiona, jak pisałam wcześniej w śr rano 4.08 zauważyłam jakby się zaczynał okres, cały dzień tylko troszkę było krwawienia, prawie nic, w czwartek podobnie, dopiero w pt chyba nawet po południu mi się zaczął taki normalny okres...nawet już wtedy zaczynałam myśleć o teście, bo podejrzanie długo mi się rozkręcał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wlasnie zjedlismy objadek troszke pozno moj dopiero wstal spioch jeden ale wyjatkowo mi dzisiaj kurczak nie smakowal fujjj ale za to pomidory zjadlam az 3 a pozatym nic ciekawego i nic nowego u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
edzia niom slyszalam gratuluje, tak sie ciesze rezem z toba!!!!! do urlopu jeszce daleko, ale aka chodze dzis zla ze, maz juz sie do mnie nie odzywa bo tylko sie mu obrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ciaza dziwnie masz z tymi cyklami swoimi! trzymama kciuki zeby i Tobie sie udalo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
nic tylko sie plakac mi chce co za dzien i jeszzce tza pogaoda!! dobrze chociaz ze wy kochane macie dobre wiesci i ze choc u was sloneczka swieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
evika ...witaj:) nie martw sie ma tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ona...a jak myslisz, co tam u ciebie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×