Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

w sobote powinnam @ dostac :P a co do podejrzen ...hmm... jakies 2 dni po owulacji(wykozystanej:P:P) milam klucia w lewej strony bardzo mocne i bardzo krotkie po kilku min w prawym boku takie same i przez nastepne dni do dzis raz lub 2 razy w ciagu dnia tez takie same :) Ale mysle ze nie jestem bo gdybym byla to....ech...pilam % na urlopie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś powinnam dostać ;), a mam bardzo regularne i dostaję rano ;), no więc właściwie, to jutro moge powiedzieć, że mi się spóźnia ;), ale daję sobie czas do pt, bo to że się nigdy nie spóźnia nie znaczy, ze tak będzie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje te 2 dni mozna poczekac, ja w sobote po poludniu kupie test tak wrazie co :P, no chyba ze wszystko sie przed poludniem wyjasni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, piszę z takim pytaniem może mi pomożecie..? ostatnią @ miałam 01.09 do 05.09 była normalna tyle że przed nią miałam wysoka tempke 37 a pozniej 36,8 ale około tydzień temu dostałam plamienia a od 2 dni nawet chwilami pojawia sie troszke więcej krwi ale jest to taka czysta krew nawet jasna ale za chwile znika pobolewa do tego lewy jajniki czasami nie wiem co myśleć jest w uk i własnie czekam na wizyte u lekarza, na pocztaku nie specjalnie się denerwowałamy tym plamieniem bo czytałąm że tak sie czasem zdaża ale staramy się juz o 2 dzidzie jakiś czas i teraz już sama nie wiem co jest grane?? może któraś z Was miała podobnie?? dziękuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie i życze dużo zdrówka każdej z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deisy moze to byly palmienia owulacyjne:)! ja osobiscie nigdy takich nie milam a jezeli myslisz ze mozesz byc w ciazy, to plamienia moga wystapic w dniach spodziewanej @ w innym przypadku trzeba isc do lekarza wg mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deisy---> a jak długie masz cykle? chyba jak tydzień temu, to na owulkę nieco za późno, no chyba że masz długie cykle...może to być plamienie implantacyjne, mogą też być jakies poprzedzające okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trafilam w owulacje :P:P jak prawie nigdy sparwdzalam sluz no i mocne bole piersi mam w owulke :P :P wiec czekam :P a czas sie tak dluzy ze szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie sprawdzam śluzu, tylko jak idę do łazienki, to widzę na papierze jaki jest ;). mnie piersi nigdy nie bolą, kiedyś miewała bóle okołoowulacyjne, teraz już nie...teraz mam drażliwe sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie mma okropne bole trwajace okolo tydz(dni plodme) i sa o wiele mocniejsze niz w trakcie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×