Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

no no ciaza t otylko mi pozostaje za Ciebie i Dorote trzymac kciuki:D i zyczyc 2 kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za odp. nie wiem czy to ciąża raczej się specjalnie nie nastawiam bo dziwny był by to objaw. moje cykle to 29 do 31dc, o 2 dziecko staramy się już długo generalnie przerabiałam już wszytskie badania leki itd ale od prawie roku dałam sobie spokój z leczeniem i tym całym myśleniem o ciązy. zostawiłam wszystko w rekach Boga dopiero teraz od pazdziernika miałam zamiar znowu zacząćstarania pod opieka nowego lekarz. nigdy wczesniej nei miałam takich krwawień ani plamień... czekam na wizyte u lekarza a w sobote powinnam dostac normalna @ tak w terminie i ciekawa jestem czy bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia :D :D podobno tak :D moj tez tak mowi im wiecej sie mysli i sprawdza kalkuluje tym gozej:P wiec ja od przyszlego cyklu ni cnie obliaczam i nie nie sprawdzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie liczylam bo nie mialam jak w sumie i nie bylam pewna i nie jestem nadal ile ten cykl bedzie trwal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t ochociaz tyle dobrze ze wiesz kidy mialas owu a mnie w tym cyklu nic zzero jakiegokolwiek bolu tylko wczoraj mialam lekki klucie ale to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×