Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

A jaki to jest ból? mocny, rozumiem że brzuch Cię pobolewa i przestaje? troszkę też na chłodno trzeba do tego podejść, że badania, jak ok to starania i wtedy czekamy na ciążę...ja się obawiam jakiś torbieli teraz, w sumie nie wiem czemu, ale podobno małe nie dają objawów, taki głupie gdybanie ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co :P u eviki juz wygadal sie :D mam cyste i to cale zamieszanie w moim organizmie to jej wina...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie usg tylko...nie wiem jak to sie nazywa ale kosztowlao mnie qfa 35 euro o staraniach...tak ze niema przeciwskazan...cysta ma bardzo szybko zniknac a gdybym nawet byla wciazy zanim zniknie nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytologie tez robil powiem wam kobitki ze jeszcze takiego lekarza nie widzialm nigdy przemily i super wogole wszystko sie wypyat doradzi wogole...poweidzial zebym nie robila testow domowych, zato owulacyjne jak najbardziej...zadnej infekcji czy cos takiego nie mam...przyznal racje ze nie bylo owulacji (no bo cysta)... co do staran doradzil ze lepiej nie co 2dni tylko odczekac 5/6 dni i w owulacje dzialc sa najwieksze szanse i plemniki sa najmocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z testami ciążowymi, to się z tym lekarzem nie do końca zgodzę, jakby były na prawdę złe, to dawno by były wycofane z użytku, czasem nie wychodzą, jak powinny, tak jak wiele innych tego tego rzeczy ;). No co do tekstów owulacyjnych to nie wiem, bo nigdy nie używałam. No to miałaś nosa z owulką, bardzo dobrze, że poszłam, mała torbiel szybko zniknie i cykl Ci się ustabilizuje :). Czyli czekasz na wyniki cytologi? A USG czemu Ci nie zrobił? ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie częściej spotykam się z odwrotnymi opiniami, że te owulacyjne są złe ;). No ale widzę, że dużo lepiej się masz po wizycie u lekarza, git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebisla mi 2 rodz,tabl 1 na cyste 2 na regulacje cyklu(podaje sie tes je przy zagrozeniu cizy i problemami w zajsciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wskazane jest przy torbielach, no ogólnie kontrolnie się robi...no chyba że to badanie co miałaś, jak wykrył Ci torbiel, to coś na kształt USG był i w takim razie jest już to klasyczne USG nie potrzebne...Sorry że tak drążę, ale to z dobrej woli, nie to że jakaś czepialska jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonca ide sie polozyc bo tyle stersu i emocji ze brak mi sil...odezwe sie na sopkojnie jak dojde do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie o takie mi chodziło :D. kładź się kładź, wypoczywaj, bo niedługo starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie tam starania...skoro nawet nie ma pojecia jak sie ten cykl skonczy :P:P ten cykl tez sobie odpuszcze i zobaczymy co przniesie kolejny mies:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to coś jak ja :D. Ale dorcia od grudnia działamy ;). Czy zamierzasz od stycznia? Ja to tak naprawdę też nie wiem, jak zrobię USG to się dopiero okaże bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie stresuj się tak, nie ma czym! Powtarzaj to sobie, to w końcu uwierzysz! Bo jeszcze z tego stresu jakieś choróbsko Ci się przypląta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry... migotko... sie nie stresuje, lekarz powiedzial zebysmy robili tak jak do tej pory i nie przejmowali sie cysta bo czy zajde teraz w ciaze czy za mies...nie ma znaczenia cysta w tym przypadku nie odgrywa roli...Mysle ze zostaniemy przy tych naszych staraniach"planowania wpadki" gin powiedzial ze to najszybszy sposob zafasolkowania:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, co to za link? ;) coś monia się nie odzywa, chyba wczoraj miała być u lekarza... dorcia bierzesz leki, jak się czujesz? ja czekam na okres, jutro, czy pojutrze powinien być...na szczęście tego brązowego plamienie nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ...link kliknija azobaczysz:P:P no moni do lekarza mial isc... tak biore te tabletki tzn jedne diclofenac 2x1 a te drogie mma brac od 16 dc do 25 a pod koniec stycz. znowu sie zglosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja taka zmeczona chodze ze szok... nie wiek kiedy ja dostane@ czekam cierpliwie... chyba tabletki dzialalja bo brzuch juz o wiel e mniej czuje...tylko te syski jeszcze:( a wlasnie bo przypomnailo mi sie pytalam gin co z moimi bolami piersi w czasie owul..powiedzila ze to normalne tak jak u innych np. bol brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w czasie owulacji, to normalne. ale ciebie tez chyba często w ciągu całego cyklu bolały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×