Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dorcia, nie doczytałaś o co mi chodzi z robieniem testu później :P. doskonale wiem, że i 2, 3 dni przed terminem okresu może wyjść pozytywny, ale nie o to mi chodziło...oj panikarz panikarz Twój mąż ;) już ja swoje wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, tez kiedyś zacznę chodzić do gina, jak piszesz, tzn. w lutym na cytologię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jest 33dc wiec juz raczej po terminie a na okres sie nie zapowiada bo nic nie boli tylko piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, nie wiem, ja tylko piszę szczerze, co myślę, ale przecież lekarzem nie jestem :), choć zawsze chciałam być :D, niektórzy mówią, że mam dużo intuicje, ale pewnie kłamią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bardzo rzadko zapowiada się na okres, tak samo było ostatnio poszłam do WC i zauważyłam, ale ja jestem dziwoląg :D, bo prawie nie mam bóli, tylko jakoś w tym cyklu, w nocy mnie jajnik bolał, ale dość krótko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach baby :P jutro pojdziesz to sie dowiesz dlaczego tak jest nie ma innego wyjsci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, pod tym względem, to jestem dziwolągiem ;), bo wiesz są cykle i to wcale nie rzadko, że ja zupełnie nie czuję żadnych bóli w czasie okresu...a jednak najczęściej kobiety mają inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no śmiej sie śmiej przyjdzie czas ze jeszcze bedziesz chcila zeby przestaly bolec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna coś czuję, że bez testów owulacyjnych będzie ten cykl, ale co tam :D, bo się ociągają z wysłaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z 18 na 19 grudnia kiedy myslalam ze jest po owu da ci da kopa w D.... :)żarcik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, Ty Bogini płodności nasza topikowa :D. Powinnaś swój sposób na dzieci opatentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o aptece teraz pomyślałam, ale jak już zamówiłam, to nie chce mi się kupować, skoro przyjdą 2 opakowania, po cholerę mi tyle tego :D, przecież ja w styczniu mam zajść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcetnie bym wam dala troche tej mojej płodnosci ale nijak nie moge i juz:P w sumei tak juz masz testy owu tylko jeszcze nie w rece a jak przyjda to zaczniesz robic;) mysle ze do piatku sie wyrobia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj daj monia trochę płodności zipuj i wyślij mailem :D tylko że w 6 stycznia poczta nie działa ;), dobra nieważne i tak przecież będę się starać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie staraj sie staraj a testy owu i tak mialy byc tak ooo:) a dalej mam:/ wiesz ze po prawie roku moj lekarz poznal mnei przez tel i nawet moje nazwisko bylam w szoku pytalam czy oplaca sie teraz przychodzic czy nie a on na to ze i tak serduszka jeszcze nei bedzie widac ale pecherzyk plodowy napewno juz bedzie i dodatkowe badania pogratulowal mi i sie pozegnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×