Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia...czepilam bo wg mnie wczesniej owulki nie bylo:P:P a teraz wlasnie jest ten sluz ciagnacy bialawy...wiec sadze ze to nie ciaza migotka zrobie test we wtorek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko dorcia, niedługo się okaże, co to jest ;) no trza trenować, trening czyni mistrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja nigdy nie myslalam ze owu mozna miec tak pozno ale to twoje cialo i ty lepiej wiesz;) Ja uciekam bo teraz moj maz chce troche posiedziec:P Papapap milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie wieddzialm ze owulke mozna miec w 31dc :P:P ale kto wie tym bardzije ze u mnie nie jest wszystko oki:P migotka...my tez trenowalismy:P przerywanca :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Panienki!!!!! A ja u siostry bylam na kawce bo mi sie w domku nudzilo:P Dorota to cisza bo nic juz nie bedzie dlatego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie panienki, stare baby :D co tam plotkowałaś monia? ;) po szaleństwach, coś mnie jajnik boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop troche plotek musialo byc:P no to nie szalej bo jak przyjdzie czas to nie bedziesz mogla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheheh jedna mowi ze cisz przed burza... droga ze cisza i tak zostanie:P:P::D :D :D no potraficie doradzic :D :D a mnie juz brzuch przestal bolec :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop pochwalilam sie ku mojemu zdziwieniu wszyscy sie ciesza z tego ze bede miala 2 dziecko:) mala sie cieszy i mowi ze chce siostrzycze:P co ja zrobie jak bedzie brat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemubo ktos mila sie niecieszyc:P:P jak bedzie braciszek to bedzie sie bardziej cieszyla :P:P:P bo nie bedzie jej lalek podkradal :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalek nie ale auta tak ona nie lubi lalek :D nie wiem w sumei to nie myslałam czy beda sie cieszyc czy nie :) ale milo widziec ich twarze jak mowia ze sie ciesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no to nic dziwnego ze woli siostre:D a ja meza zagaduje z @nadal nie ma a on sie pod nosem smieje :P:P:P i mowi ze jutro albo we wtorek mma isc do lekarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia bo ja baran zodiakalny:P:P:P ale tak sobie postanowilam i tyle:P:P nowy rok nowe postanowienia:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah baran ?? a niech i na twoje bedzie to czekamy do wtorku z niecierpliwoscia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×