Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hehe :) no termin starań na chłopca bo w samą owulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Monisiu gratuluję i cieszę się,że z fasolinką wszystko w porządku :* Co do testów i owulki Migotko to nie mam pojęcia jak to jest?Aljen testujemy w czwartek?Mam nadzieję,że jutro testy przyjdą.Dziewczyny jestem załamana.Mam okropny kaszel(w dalszym ciągu).Wieczorem mialam 38,2 i sama zaczęła spadać.Boję się,że jeśli jest fasolcia to czy moja infekcja w pierwszych tygodniach jej nie zaszkodzi :( A tak się cieszyłam i nie mogłam doczekać soboty,a teraz sama nie wiem co mam myśleć :(Jutro idę prywatnie do lekarki,może ona coś zaradzi :( Dziś nie chciała mnie przyjąć,bo ma wolne :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że testujemy :) dzisiaj już kupiłam test... czeka sobie w szufladce :) ale chyba nic nie będzie - taki przeczucie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzelma
hej dziewczyny ja w niedziele mam dostac @... ciekawe czy przyjdzie.... staramy sie juz 2 cykl tescik chce zrobic 3-4 dni po terminie o ile nie zobacze @ chociaz juz chcialabym wiedziec. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dalej jestem za tym żeby kobiecie się jakiś komunikat wyświetlał, że jest w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzelma
z pewnoscia bylobiej stresu ale byloby tez oczekiwania na dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki czekam z niecierpliwoscia na wasze wyniki testow i trzymam kciuki zeby kazda z was miala 2 kreseczki:) Aniula mysle ze twoja infekcja nie musi zaszkodzic malenswu niektore kobiety neraz nie wiedza ze sa wciazy :) głowa do gory i mysl pozytywnie A ja czuje sie koszmarnie martwilam sie ze nei mam objawow:/ to teraz juz mam tylko nie takie jak myslicie. W głowie mi sie kreci jestem otepiala na niczym sie skupic nie moge i z łożka bym mogla nie wychodzic, a i jak widze (albo mysle) cos do jedzeniea to mi sie nie dobrze robi:( Życze wam tego z całych moich juz marnych sil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) byłam dzisiaj u pani doktor,mam lekką infekcje,dostałam leki homeopatyczne i i nhalacje.Mam nadzieję,że to pomoże.Jak nie w poniedziałek znów do niej idę.Dostałam dzisiaj testy i najchętniej już bym je zrobiła :) Ajlin,więc jutro rano testujemy?Ja na pewno :) Już sie nie mogę doczekać,aczkolwiek moje nadzieje i radość przyćmiła ta pieprz..a infekcja :( Moniś jak się czujesz?A Ty migotko?Jak teścik i staranka? Pozdrawiam Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej KObity!!!!! Cos was nei slychac ostatnio:P Jak wam czas upływa??? Ja czuje sie nijak na jedzenie nie moge patrec bo mi nei dobrze, ale mialam chec na kurczaka z rozna i sobie kupilam i zjadlam i ......i jestem głodna:/ Czekamy na nastepne zaciazone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam netu od popołudnia,jak się okazało dzieci odłączyły router :) ajlin jutro testujemy :) Dawaj szybko znać co i jak,ja też napiszę :)Trzymam za Ciebie kciuki,żeby wyszły dwie kreseczki :)Masz jakieś objawy? Ja mam biały,gęsty śluż i ból podbrzusza jak na @. Pozdrawaim Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kreski,później się odezwę :) Jeszcze nie wierzę i ta druga wcale nie taka jaśniutka :) Powodzenia dziewczyny :) Ajlin a jak Twój teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny:) Niestety test NEGATYW a to moj 35dc,pewnie znow sie poprzesuwalo:( Milego dnia zycze:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula no to gratuluje:) w koncu bede miala z kim pogadac o objawach:P Lola przykro mi ale moze jeszcze nei wszysto stracone:) glowa do gory A jak reszta kobiet testujacych dzis????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie ale was tak nie wszystkie ale mam nadzieje ze sie nie gniewacie ? ja mam obecnie 22 tydzien ciazy :) i spodziewamy sie dziewczynki :) czuje sie obecnie dobrze czasami jeszcze mam mldlosci ale to nic z tym jak sie czuje ruchy swojego malenstwa cos niesamowitego :) a co tam u was kobitki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Gratulacje aniula :) monia, tak myslałam, że Cię niebawem objawy dopadną, ale to nawet lepiej, przynajmniej czujesz że jesteś w ciąży ;) lola, szkoda z testem. a miewasz takie opóźnienia? edzia, witaj :), jasne że Cię pamiętam, cieszę się że tą ciążą jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka tzn powiem tak ze mialam w listopadzie lekkie opoznienie tzn w polowie miesiaca mialam 2dni plamienie tylko i od tego czasu po 21dniach przyszedl okres a gin mi mowil ze to moze 2dniowe plamienie bylo w czasie kiedy mial byc okres a mialam wyjazd do Wloch,takze sama niewiem jak to myslec.No nic czekam do konca miesiaca.A powiedzcie mi dziewczyny czy jak ta jedna krecha na tescie nie jest tak bardzo mocna to mozliwe ze mam malo tego hormonu? Juz sama niewiem dobra dosc nie nakrecam sie. Milego dnia.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie migotka a jak tam z twoimi staraniami dalej nic czy moze jest juz jakas mala fasolka :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, no póki okresu nie ma, to nadzieja jest...a robiłaś badania hormonów? edzia, no tak średnio z tymi staraniami i efektami ;). Trochę znasz moją historię :), że w lipcu zaczęliśmy, ale tak do listopada, to było najczęściej tylko raz w płodne, czasem dwa, w ciążę nie zaszłam...później przyplątała mi się infekcja i miesiąc nie było staram...a on grudnia są intensywne, w grudniu przyszedł okres 2 dni wcześniej, teraz znów intensywne starania...jak dostanę okres, to zamierzam w lutym zrobić badania hormonów, USG w grudniu wyszło bardzo dobrze, więc raczej z narządami mam ok... A Ty jak się czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka to u ciebie to widze ze troche to zaplatane ale skoro tak musi byc to musi mam nadzeje ze juz za niedlugo napiszesz nam ze jestes w ciazy. moje dzidzia wlasnie teraz bryka :) ja czuje sie juz coraz lepeiej ale mldlosci mam dalej rzadko bo rzadko ale sa ale daje radeto jest nie wazne wazne ze dzidiza jest zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle już 22 tydzień u Ciebie. Na kiedy masz termin? :) No mam nadzieje, że uda mi się zajść, choć nie powiem na razie jestem sceptycznie nastawiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jakos tak nie milam czasu bo bylam w polsce i zle sie czulam ogolnie ale teraz juz jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia gratuluje dziewczynki:) super dopadło mnei straszne samopoczucie moge non stop spac i nic mi sie nei chce cały czas mam mdłosci :( Trzymajcie sie kobietki;) i czekam na dalsze nowiny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zleci, zobaczysz... ja jakoś dziś mam małego doła, chyba kolejny cykl będzie do tyłu :(. robię testy owulacyjne, wychodzą negatywne, a powinnam już mieć owulkę, no może się przesunie, bo ją zazwyczaj czuję, a jeszcze nie czułam, albo i wcale nie będzie, śluz tez jakiś niezbyt, ech...no ale się staramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×