Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Migotka no owszem jest to zastanawiające tym bardziej, że jest różowawe a nie takie jak miałaś infekcje tak? ja też bym się zastanawiała na Twoim miejscu... Monia a Ty miałaś jakieś plamienie ? ponoć nie wszystkie kobiety mają takie plamienia implantacyjne czy jakieś tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja w zyciu nie mialam plamien no oprucz tych jak mialam ciaze zagrozona ale tak to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, ponoć te plamienie do rzadkość maksymalnie 20 proc. tak ma ;)...no ale ja też mam owulacyjne plamienia, a to też rzadkość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie 13 tydzien i 5 dni nop mi troche dłuzej przyjdzie czekac niz wam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie o plamieniach jakichkolwiek dowiedzialam jak na forum trafilam bo wczesniej nie wiedzialam ze moze cos takiego byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no są, ale to akurat realnie to jest objaw wszystkiego i niczego, a jak miałam infekcję, to to występowało właśnie tak kilka dni o owulce, jak teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko mam jedno plamienie wielkie-okres się nazywa :P Migotka to może jednak..ale Ci pomagam wielce- kurde jak by było fajnie jakbyśmy 2 krechy teraz obie miały- takie byśmy były zaskoczone a i Monia by była szczęśliwa by z nami wreszcie mogła pogadać o ciąży w końcu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko opisz jak mialas wczesniej tez mialas najpierw różowawe a pozniej ciemne czy jak a nop mam nadzieje ze beda u was 2 krechy i nie moge sie doczekac waszych mdłosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop sama na nia czesto zagladałam i zagladam do tej pory i patrze jaki moj dzidzius moze byc juz duzy i kształtny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ja ja przeziebiona jestem a katar to mi tak dokucza ze mnie szlag pomału trafia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm z tego co mi się zdaje, to właśnie tak kilka dni po owulce, miałam takie brązowe plamienia, a bardziej troszkę zabarwionego śluzu...ale chyba wtedy co miałam opóźnienie 7 dni, to już w terminie okresu miewałam też różowe plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach nie wiem co ci juz na ten temat napisac:/ jakies dziwne to plamienie ale kto wie moze byc to implantacja skoro masz plamienia owulacyjne to i implantacyjne mozesz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Monia :-) Migotka- dokładnie cholera wie :P ja spadam- będę oglądać teraz czarnego łabędzia- do potem- CZEKAMY :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Proszę o pomoc! Mój cykl trwa 26 dni ostatnia miesiączkę dostałam 11stycznia zgodnie z planem , następna powinna dostać 6 lutego , ale jej nie dostałam , a mianowicie bóle podbrzusza były już troszkę szybciej ale krwawienie nie nastąpiło .Dwa dni wcześniej Gdy Poszłam do łazienki siusiu i się podcierałam na papierze zobaczyłam krew , ale jej było bardzo mało jakby dopiero miał mi się zacząć okres, więc wł sobie tampona a gdy rano poszłam go zmienić miał maleńka plameczkę i nic więcej a okres taki jak powinien być nie nadszedł i do dnia dzisiejszego jest sucho, ale bola mnie strasznie piersi. Kochani czy ja mogę być w ciąży ? Pozdrawiam Serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mali najlepiej zrob test. A mialas niezabezpieczony stosunek??? Jak tak to jest tka możliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochana robiłam my się staramy o maleństwo ale w tescie wyszła jedna kreseczka :( za pierwszym razem a z nastepnym testem wyszła taka słabiutenka druga a gdy zrobiłam 3ci to wyszła jedna wyrazna z tąd moje pytanie Dziękuje że na nie odpowiedziałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie jak najbardziej wygląda to na ciaże moze powtorz test za kilka dni jak @ nie przyjdzie i mam nadzieje ze tym razem wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) no wiec tak ...strana nie bedzie juz podjelam decyzje bo od kwietnia ide do pracy bede opiekowac sie 2 latkiem :D migotka piersi bola i prawdopodobnie beda bolec gdzies do 30/tki lub 35 lat i to ze w roznych dniach cyklu tez nie jest nic zlego poprostu tak mam ... pytalam co z hormonami czy robic badania a ze bylam po znajomosci powiedzial mi ze jak chce to moge robic ale on nie widzi potrzeby tym bardziej ze odkaladmy strania... a lekkie wahania hormonow sa u kazdej niemal kobiety do 30 roku zycia sumujac staran nie bedzie :P:P:P (chyba ze taka100%wpadka) :D :D i nie bede robic badan hormonow a na kolejna wizyte wybieram sie najwczesniej za pol roku tak postanowailam i juz :P:P:P:P: ps. syski mnie zaczynaja bolec :P:P wiec czuje ze i plodne sie zblizaja :D :P:P:P pozdrawiammmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mali, no możesz być w ciąży, ale jednak test już raczej powinien wyjść wyraźnie, to tylko moja teoria ;)...zawsze możesz pójsć na badanie krwi, to da Ci pewny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, jak Ci lekarz tak powiedział to ok, nie jestem przecież ginekologiem...tylko szczerze powiem jakoś nie do końca temu wierzę ;), może to tylko moje przeczulenie...no ale jak się miało cystę, to raczej znak, że z hormonami niekoniecznie tylko trochę jest nie tak, tzn. normalne wahania i raczej badanie hormonów są wskazane, co nie znaczy że obowiązkowe, ale już się zamykam i nie będę już nic o nich Ci mówić, bo wiem, że to wkurza takie trucie :D. co nie zmienia faktu, że ja na Twoim miejscu na pewno bym zrobiła badania hormonów ;). No i jak pisałam wiele razy wcześniej, ja nie wierzę lekarzom, którzy mówią, że jakaś kobieta tak ma, bez zrobienia badań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×