Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

warto się przekonać do zakupów w necie, na prawdę wygoda ;) dobrych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gaduły :-) mam pyt- czy od płynów można dostać infekcji????ja już używam ich chyba z 15 lat różnych myślicie że można?????? a co do infekcji to piątkę przybijam chyba jednak to wróciło co wtedy od tego termometru sobie zrobiłam infekcję= GENIUSZ ze mnie.... bo znów czuję poswędziowywanie- już się nie mogę doczekać tej koloskopii- przynajmniej się dowiem wszystkiego..no ja też prywatnie zawsze chodzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki :) dawno tu nie bylam ale staram sie czytac was na biezaca. ja dzisiaj gotuje kapusniorke bo moj maz sobie zazyczyl. u mnie dzisiaj mija 27tydzien jeszcze tydzien i zacznie sie 3 trymestr juz powoli zaczynam myslec o porodzie troche sie boje i mama pytanie do moni czy mozesz mi powiedziec jak to bylo u ciebie ?? i ile rodzilas pierwsze dziecko ?? bo ja jak mialam zabieg jak okazalo sie ze mam ciaze obumarla to dostalam tabletki poronne i dostalam bole porodowe ale to napewno nie to samo?? pozdrawiam was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do plynow do higieny intymnej to ja tez bardzo dlugo uzywam ale z tej samej firmy i nie narzekam a wrecz przeciwnie chwale sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i codziennie chodze na spacerki i cwicze codziennie mam nadzieje ze to mi troche ulzy przy porodzie? ja juz przytylam 10kg jest mi juz bardzo ciezko a tu mi moja pani polozna mowi ze jeszcze moge 10 przytyc nie wyobrazam sobie tego przy moim wzroscie i poprzedniej wadze :) a ty monia ile przytylas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i monia nie martw sie ja tez przechodzilam w 1 trymestrze w ciazy zapalenie oskrzeli i dalam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Edzia!!!!!! To juz bliżej niż dalej finału:D nie boj sie pporód co prawda boli ale nie jest taki straszny. Nie mam pojecia jak to jest przy podaniu tabletek poronnych. Ale nie kazda tak samo przechodzi porod chodz duzo i jak ci sie chce to nawet sobie raz dziennie cwicz na pewno na tym skorzystasz:) a mi w sumei juz przechodzi i pewnie bylo to zwykle przeziebienie bo katar juz mija a kaszlu nei mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ale jestem wqrw.... rahunek za tel. dostalam ...200 e i nici z zakupow jutrzejszych a pozatym wlasnie przynioslam do domu list a w nim recepta od mojego gina :o wiec znowu kasa w aptece pojdzie :o normalnie pech jak uj dzis mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota nie martw sie zdrowie jest wazniejsze gdzie ty tyle dzwonilas ze az 200e ci przyszlo??? masz gadane przez tel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby! dorcia, ja się nie dziwię wczoraj się chwaliłaś że gadałaś ze szwagierką 53 minuty :D, a serio lubisz rozmawiać przez tel? ja nie lubie, trochę miałam fazę w liceum, ale szybko mi przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia do pl przekroczyla darmowe o 14 godz :o no masakra bede mila jazde jak m wroci :D :D ale juz dzwonilam i powiedzialam ze duzy rachunek i on mysli ze gdzies kolo 100 ..ale bedzie mila niespodzianke :D monia jasne ze zdrowie najw. ale az sie boje isc do apteki bo jak zaplace kolo 100 :D ...nieszczescia chodza parami :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop neistety tak to jest jak sie jedno wali to reszta leci jak domino:/ ale pomysl sobie ze zawsze mogło byc gorzej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotaka...wczoraj to ona do mnie dzwonila :P:P:P wiec ona zaplaci:D :D e tam wsumie to do pl duzo dzwonie czasme 4 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale ci sie nie dziwie ze tyle dzwonisz sama bym pewnie tyle dzwonila jakbym byla za granicą:( migotkasie ucieszy z takiego malego prezenciku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie za kilka dni wszystko sie zapomni i bedzie po sprawie jak zawsze:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Dorota a ze skypa korzystasz? ja korzystam i płacę około 10 e na miesiąc za tel :-) dziewczyny ja bym chciała już piątek za tydzień....bym wiedziała czy tak czy nie a tak nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota to tantum rosa nie jest droga bąblinko a czemu piątek za tydzien????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babelinka nie :P:P nie korzystam zawsze wystarczalo mi te 16 godz. pierwszy raz az tyle przekroczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ... dalacin, doderlein, tantumrosa i flucosept i wszystko mam brac cale od 5 do 7 dni :o czyli chyba jakas wieksza infekcja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś podjęłam decyzję...zapisuję na 7 albo 9 marca (mam nadzieje, że przez infekcję okres się nie przesunie) do ginki typowo prywatnie i już się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia może być wtorek :P jak pamiętam to cykle miałam naprzemiennie jakoś 27 /30/28/30/28/29 i teraz niby owu była jakoś wcześniej... dziś 26dc więc jeszcze trochę czekania.....eh..no nic..taki los :Pa co to jest tantum rosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×