Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nop i ja bo musze zaraz kotlety na jutro zrobic nie bede miala czasu na gotowanie jutro bo do kontroli z mała ide i do sklepu musze sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mówił mój kolega w brzurze- jakiś ogar dżoana..no więc ogar pełen, ubrałam się i idę dziewuszki- do potem , aj dziś na satnowisku jestem cały dzień więc w razie W się odezwijcie jak co :P papiloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. teskt jest z filmu- ciekawe czy zgadniecie jakiego :P pa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co to za film :] ok ja sie pomalu zbieram Miłego dnia jak cos to odezwe sie poźniej :)Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, zrobiłam- jedna krecha..niestety lipa :-( eh trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity przykro mi bablinka ale to jeszcze nie powod do zmartwien jeszcze moze jest za wczesnie?? monia jak zdrowko?? a ty jak tam migotka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babo sama mowilas ze dzis nie zrobisz i trzeba bylo sie tego trzymac:/ nie martw sie jeszcze nei masz powodów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia u mnie git własnie obiaddek na jutro robie:P a co u ciebie??? Juz troche cieżko z brzuszkiem??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ta nasza bablinka nie wytrzymala w sumie jej sie nie dziwie biedna kobita ale nastepnym razem bedzie lepiej i to wcale nie jest powiedziane ze jeszcze nie jest w ciazy. ja juz zrobilam obiad dzisiaj serwuje barszcz czerwony z uszkami :) no u mnie juz 28 tydzien ciazy :) jeszcze tylko 3 miesice i juz bedzie nasze malenstwo na swiecie a brzuszek no juz dosc duzo chociaz spodziewalam sie wiekszego :) a twoj rsnie juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jeszcze bedziesz miala duzy zobaczysz:P a moj no juz sie zaokrąglił i neico powiększyl znajomi juz widza rożnice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam wielki normalny okres, ciulnia na maksa,idę po wino i pety- dzięki dziewczyny za wsparcie- to mój mejl : bahama@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak powiedziałam znikam na jakiś czas z forum- muszę wyluzować- Migotka powodzenia, dzięki Monia, pa Edzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinko przykro mi bardzo:( jestem taka zla szkoda naprawde szkoda:/ zaglądaj czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny wudze ze nasz topik sie sypie pomalu najpierw dorota sie obraza teraz jeszcze bablinka odchodzi na jakis czas masakra a ja tak trzymam za was wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby! :) Bąblinka, no przykro, szkoda, ale przecież nie ma co rozpaczać, bo przecież 5 lat się nie starasz, będzie dobrze :). Niebawem napiszę do Ciebie maila :) Dorcia, no ni bądź taka, pokaż się :). Przepraszam Cię jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dostałam okres, właściwie wczoraj, dziś już się konkretnie rozkręcił, no cóż trudno...ale w sumie chyba dobrze, bo te moje plamienie 1,5 tygodnia przed okresem, no raczej nie czas na ciążę...Plus jest taki, że okres dostałam o czasie, bez opóźnienie związanego z zapalenie, więc może będę żyć ;). No i możliwe, że już na czwartek zapiszę się do nowej ginki, na samą myślę się cieszą :), oby to był dobry wybór. Zapiszę się w pn, bo chce mieć większa pewność, że już będzie z grubsza po okresie...a jak nie będzie miała terminu na czwartek, to pójdę do niej jakoś później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity a wy wogole to zyjecie na tym malym swiecie?? bo jakos cisz na tym topiku. ja bylam na spacerku bo u nas piekna pogoda to nic ze prawie 2 metry sniegu ale pieknie swieci sloneczko i dzisiaj jest wyjatkowo temperatura na plusie. migotka przykro mi ze zas ten wstretny @ przyszedl ale widze ze jestes pelna optymizmu i tak trzymac :) a co do reszty dziewczyn to pozdraiam i piszcie coc czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! Co sie Babki z wami dzieje gdzie jestescie?? U mnie wszystko dobrze czasami mam jeszcze mdlosci i zawroty głowy ale mam nadzieje ze szybko miną:) Znaleźlismy 2 pokoje do wynajecia wiec sie bedziemy przeprowadzac i bardzo sie ciesze. Piszcie co jakis czas co u was slychac!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunisia
Hej.. mam 17 lat.. w walentynki.. było fajnie, ale teraz cholernie się boj. Nie będę się rozpisywać na ten temat bo i tak już mnie wszyscy wyśmiali i nawyzywali od bezmyślnych. Tak więc chciałabym się dowiedzieć czegoś a propos testu ciążowego.. Powiedzcie mi jak to ma wyglądać? obliczyłam że 7 marca powinnam dostać miesiączki, a 2 tygodnie minęły już spokojnie.. ale czy mam to zrobić od razu siódmego? czy może kilka dni po? i czy to ma być krew czy mocz? Przepraszam ;( nigdy tego nie robiłam.. wiem że będę miała ulotkę, ale denerwuję się i chciałabym wiedzieć wcześniej bo jutro prawdopodobnie go kupię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunisia testy z krwi sa bardziej czułe, a jak jestes po terminie miesiaczki to test z apteki tez wyjdzie. Bardziej wiarygoodny jest z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunisia
dziękuję :) Zrobiłam... ufffffffffffff.. nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Oj jakiegoś czasu nurtuje mnie myśl o ciąży. A mianowicie do zbliżenia z moim partnerem doszło 11 dc. Oczywiście sie zabezpieczyliśmy prezerwatywą i globulkami (prezerwatywa nie pękła) W czasie owulacji bolały mnie piersi i przez jakieś kolejne 4 dni . W czasie tych dni miałam śluz biały jak białko jaja kurzego. Następnie pojawiły sie dni suche z niewielka ilością śluzu . Do okresu zostały mi 2 dni . Piersi mam nabrzmiałe ale nie odczuwam już takiego bólu ( jest niewielki).Jak myślicie czy ta są objawy zbliżającego się okresu czy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej nie jest ciaza, ale jak chcesz to mozesz zrobic test. Ból piersi nie koniecznie musi śwadczyć o ciazy jak najbardziej moze byc oznaką zbliżającej się miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana za te słowa , wiele dla mnie znaczą. Dziś zaczął mnie pobolewać lewy jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×