Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Hej!!!! Dobrze się mam dziś akurat ide na wizytę na 15:30 i moze poznam płeć:) Piszcie cześciej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po wizycie dobrze maluszek rosnie lekarz mowi ze nogi ma bardzo długie:P no i chłopak a dokładniejsze pomiary dopiero 5 maja beda:D A jak Tobie życie uplywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to spoko :) A u nas znów starania, teraz mam płodne, może tym razem się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dobrze sie mam tylko pogoda jest dziwna raz ciepło raz mocno wieje i nieraz mi krew z noska poleci ale to norma:P A tak po za tym jest git:D A Tobie jak życie upływa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam pogoda, nie jest źle :) Upływa znowu na staraniach, tuż po płodnych jestem ;), tuż przed świętami powinno być wiadomo co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jeszcze nie ma przygotowań, my też do teściowej ;), teść nie żyje... Nie lubisz teściów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam za nimi jeszcze ostatnio teść mi podpadł jak mała jadła kolacje to jej gume rozpuszczalną dał i kolacja poszła w kąt i mu sie troche zebralo ode mnie, to tylko jedno z kilku takich przewinień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z teściową nawet dogaduję, ale wiem że mieszkam bym z nią nie mogła mimo wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też taka bedziesz jak bedzie twoje dziecko karmione slodyczami podczas np. obiadu:P A ty co obijasz sie w domku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj weź...jak już zaczynam realizować swoje plany, że tak powiem zawodowe, to sobie przypominam o staraniach i jestem rozdarta, jeszcze te studia na których tez mi mocno zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myśl tyle o tych staraniach wiem że to nie latwo ale musisz zacząć żyć nie tylko tym a sstudia też sa bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, myślę że nie jest ze mną źle, nie myślę mocno o staraniach, nie przeżywam że się nie udało, a jednak już trochę to trwa...z jednej strony wiem, że nie ma co czekać kiedy zajdę, tylko realizować plany, ale z drugiej strony też pewnych rzeczy nie ma sensu zaczynać przed ciążą, no ale w sumie nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie chce sie wymądrzać, a jak nei zajdziesz w ciąże???? To takie pytanie teoretyczne. Planuj coś innego i nei patrz na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie różnie może być, no planuję ciągle, tylko wiesz jednak starania robią swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia chyba już na topik nie wróci...szkoda, bo właściwie nie wiem o co aż tak się oburzyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzien w czwartek bedzie 19 no mam nadzieje ze az tak wielki nie bedzie:P Dorota i żadna z dziewczyn już chyba nie wróci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×