Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

pony, dzięki za motywację :D, tak zrobię :D A Tobie oczywiście życzę tego samego, dajcie czadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę, ale teraz zmykam bo idę do przedszkola po moją Madzię. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to gdzie bylas?? a dziekuje mam sie dobrze Julka spi chociaz cos mnie niepokoi bo spi juz za dlugo powinna juz dawno wstac godzinke temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właściwie to nigdzie nie byłam, w sensie weszłam na topik ;) Oj tam pewnie dobrze się jej śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obys miala racje :),ale wiesz jak pozno wstanie to potem nie pojzie spac az kolo polnocy a tak to mamay staly tryb dnia ze przewaznie wstaje o 17 o 19 ide ja kapac i o 21 to jest najpozniej jak juz spi zebym potem miala wolny czas dla siebie na jakis film slyszalam ze @ jak w tegorku superasnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, co to znaczy tegorek? :D No to obudź ją ;), choć wiem że pewnie tego nie zrobisz ;). Fajnie że już macie w miarę stały tryb, popieram :) No moj cykl rewelka, oby tylko to nie byla zmyłka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc jak w zegarku sorry :p to pewnie jestes podekscytowana ?? hehe i masz racje nie obudze jej nie zrobie tego :) niemaiabym serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwałabym to napalona :D, ostatnio mało było seksu, bo z gumką nam się odechciewało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to jak calowanie sie przez szybe hehe my tam z mezem nie uzywamy gumek ani zadnej antykoncepcji i dajemy rade zreszta zreszta w gumkacha na bylo nie wygodnie hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ile bledow robie ale to pewnie dlatego ze jestem troszke nerwowa ze mala tak dlugo spi wiem wiem powinnam sie cieszyc ale mnie to niepokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka peweni ze mysle w przyszlym roku w grudniu chce zaczas staranka :D juz sie nie moge doczekac chciaz juz teraz sie boje porodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, jak żadnej antykoncepcji, to drugie może być szybciej niż myślisz :D no ja się teraz zastanawialiśmy, jak my przez te lata dawaliśmy radę ciągle z gumkami, szok...:D, ale jak już się załapie bez, to trudno znów do gumek wrócić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta w przyszłym roku w grudniu, za ponad rok ;)...tak jak monia miała zaczynać w czerwcu 2011, a w we wrześniu urodziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie migotka co do gumek to ja tez tak mysle my nigdy nie uzywalismy niczego tzn.stosunek przerywany :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ta sa tylko takie plany teoretyczne a zobaczymy jak w praniu wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, podziwiam odwagę, u nas by to nie przeszło ;)...a poważnie nie stresowało was to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byly chwile grozy a najbardziej jak do szkoly liceum chodzilismy,ale widzisz to nie jest tak latwo zajsc w ciaze :D wlasnie sie obudzila bo jej tam lampke zapalilam ide do niej zaraz bede :D hurrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie szalałaś za młodu :D niektórzy twierdzą, że przez ubranie można zajść :D, a poważnie to czasem aż przykro słuchać, jakie ludzie niby dorośli, wykształceni mają do tego podejście i się dziwią, że jak to się nie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz i Julka już wyspana ;) powiem Ci że mi się chce i nie chce znów zaczynać tych starań, żeby dało się chociaż po części wyłączyć myślenie o tym...dziwny to jest czas, bo tak trochę w zawieszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie,albo jak glupie docinki mowi w tym kiedunku,ze np.(miasek we workach mam?)itp. a nie zdaja sobie sprawy jakie ludzie moga miec problemy ... przykro to sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Julka wstala tylko z placzem i pewnie bedzie marudna a spac pojdzie kolo 22 :( juz jestem zmeczona heheh jak o tym mysle ale wykapiemy sie pobawimy troche posiedzi moze potanczymy i jakos czas zleci bo m nie ma bo na kurs pojechal wiec sama jestem a on bedzie dopieron o21 hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×