Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ano najlepiej ominąć, ale ja już kombinować nie będę, nie chce mi się, jak ma być niech będzie i w grudniu, styczniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam... trzeba coś zjeść, wykąpać się i do łóżeczka, mamy z mężem jeszcze porozmawiać na skype :) kochana śpij dobrze 🌼 buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity w popoludniowa sobote u nas dzisiaj piekna pogoda wiec spacer na 100 bedzie :) dzisiaj maz ma wolne tekze troche czasu dla siebie mam nawet paznokcie sobie pomalowalam hehe :) nata maj to piekny miesiac na urodzenie dziecka ja sie urodzilam 4 maja a moje dzieciatko 30 maja bardzo chcialam zeby sie w maju urodzila i sie udalo :D :D :D ❤️ i tak jak piszesz przez wakacje sie wychowa fajnie dziecko bo 3 miwsiace sa najgorsze a potem juz z gorki leci... KOCHANE MOJA JULCIA JUTRO KONCZY 5 MIESIECY ALE TEN CZAS LECI ... TAK DLUGO JUZ Z WAMI JESTEM :) pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka a ty nie mysl o miesiacu bo to nie takie wazne,wazne zeby wszystko bylo ok :) ja zycze powodzenia i czekam na prezent swiateczny hehe 🌻 buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka19891989
hey dziewczynki dzisiaj miała przyjść @ i jej nie ma a ja mam jak w zegarku nie wiem czy się cieszyć a boje się test robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no co ty nie bój sie ;) może będziesz mieć niespodziankę ;) troche Ci sie dziwie, ja mam mieć @ za 9dni a najchętniej już zrobiłabym test. Taka jestem ciekawa :) mykaj po test i pisz co i jak :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że mi pomożecie. Mam 18 lat . od 3lat regularnie zażywam tabletki antykoncepcyjne Yaz. Moje cykle trwają 28 dni , miesiączka około 4/5 dniowa skończyła mi się 29/30 października. dzień później kochałam się z moim partnerem, nie zabezpieczamy się dodatkowo. tego samego dnia wieczorem wystąpiło u mnie krwawienie. krew była jasna jak przy okresie, ale on się już skończył. Nigdy wczesniej nie miałam jakichś krwawień śródcyklicznych. Dziś czuję się dziwnie, jakby gorąco w podbrzuszu, nadal delikatnie plamię, i zaczynam, się niepokoić co jest nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tu dziś pustki, no gdzie jesteście dziołchy ;) Wyobraźcie sobie, że my już za ok. tydzień zaczynamy dziki seks bez zabezpieczeń, aaaaaaaa! :). Jeny kiedy, to minęło, powiem wam, że już napalona jestem, nie tylko chodzi o ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tu dziś pustki, no gdzie jesteście dziołchy ;) Wyobraźcie sobie, że my już za ok. tydzień zaczynamy dziki seks bez zabezpieczeń, aaaaaaaa! :). Jeny kiedy, to minęło, powiem wam, że już napalona jestem, nie tylko chodzi o ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór! ja dopiero wróciłam do domu po weekendzie, zaszyłam się u rodziców :P jeśli chodzi o mnie to wszystko gra :D czuje się dobrze, jem za dwoje :P poza tym samopoczucie sprzyja, nic dodać, nic ująć hehe pozytywnie :) migotko ale to zleciało... jeszcze chwila i zaczynacie staranka :D bardzo dobrze! :P tylko nie wymęcz bardzo mężula jak go już dopadniesz hehe żeby chłop miał jak oddychać :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nata! :) No to miło że ok, kiedy mąż wraca? :) No nie wiem nie wiem, czy dam mu oddychać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja wlasnie pomyslalam sobie ze do was zerkne i prosze, bo maz zajmuje sie wlasnie malenstwem nono migotka to szykuj sie i pamietaj na maksa i nie zaluj, nie zaluj ...hehe i witam cie nata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko mój mąż wraca za 2 tygodnie :D :D dość szybko mi to zleciało :) a Ty swojemu daj trochę złapać powietrza żeby się nie przydusił :P he he edzia to masz chwilkę dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, tak jest! :D, sił mi nie brakuje :D, do tego 11 listopada wyjeżdżamy na weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś konkretne rady dziewczyny? ;) obym tylko obsuwki okresu nie miała, bo planowana w ten weekend powinien być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TA CHWILKA SIE JUZ SKONCZYLA :( MUSZE UCIEKAC I USPAC CORE BO TO PORA NA SPANKO WIEC TRZYMAJCIE SIE DZIEWCZYNY DOBRANOC I BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) przepraszam że wczoraj tak znikłam ale mąż do mnie zadzwonił a później to marzyłam tylko o łóżku heh u mnie dzisiaj kolejny piękny dzień się zapowiada :) teraz robię pranie to pięknie wszystko mi wyschnie :) a później mam kilka prac zaplanowanych przed domem :P zajrzę do Was jak tylko będę miała chwilkę, chciałam się tylko przywitać 🌼 Wy dziewczyny macie jakieś plany na dzisiaj?? jaką macie pogodę??? gdzie się podziewa monia, dorcia...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity :) ja tez sie chcialam przywitac z wami bo ide robic sniadanie bo zaraz maz przyjdzie na sniadanko :) Julka siedzi w siedzisku i sie bawi juz nie moge sie doczekac jak sama bedzie siedziec :) migotka mowisz weekend ymmm.... zazdroszcze ci i napewno bedzie romantycznie i przyjemnie na dodatek zycze upojnych nocek bo to juz tuz tuz a czas leci nieublaganie :) nata a u ciebie jak samopoczucie?? no wlasnie ciekawe co z dori sie dzieje bo monia to biedna nie ma czasu bo maly caly czas na cycu siedzi skad ja to pamietam i znam nata ciebie tez to czeka hehe :) pozdrawiam was dziewczyny P.S pogoda u mnie dosc ladna 10 stopni ale bez sloneczka wiec spacer obowiazkowo :) a samopoczucie nawet dobre troche jeste nie wyspoana bo Julka ostatnio zle spi :( takie zycie mamusiek jest co zrobic?? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobitki........... no juz jestem jestem :D :D U mnie bez zmian, zaczyna kregoslup bolec wiec zamiast siedziec przed kompem jak najwiecej leze. Malenstwo rosnie i zaczyna juz wyraznie kopac :) cudne uczucie. Wczoraj wstepnie wybieralismy z M imie dla Baby i bedzie albo Leo(chlopczyk) albo Emilka, Lena lub Liza (dziewczynka) ogolnie jest trodno bo imiona jakie podobaja sie mojemu M sa dla mnie bleee i odwrotnie :D Migotka...wlasnie nie zamecz meza :) 3mam mocno kciuki za mile i owocne staranka Nata...zanm te czasy jedzenie za 2 i uczucie glodu nonstop :) powodzenia :P jak tam bvrzusio? Edzia ty to masz super maz na sniadanku, obiadku..az chce sie gotowac :) mi coraz mniej :) wiec maz przejmuje pomalu coraz wiecej obowiazkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!!!!!!! Cieszę się że ciężarówki mają się dobrze i oby tak dalej niech maluszki rosną i mocno kopią:) Migotko @ będzie jak trzeba i staranka też mają być owocne;-) U mnie wszystko dobrze Alek ma katar od killku dni i siedzimy w domku ale niestety na kompa nie mam czasu:/ Co do cyca to już nie karmię przeszłam na butelkę. Wiem że jestem egoistką ale dzięki temu mogę w nocy się wyspać bo śpi po 4 godziny i budzi sie tylko 2 razy;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozwiesiłam pranie i teraz wcinam sobie ciastko :P edzia u mnie samopoczucie bardzo dobre :) ładna pogoda jest to i człowiek inaczej się czuje :) choć czasem humorki dopisują hehe co do karmienia to masz rację :P każdą przyszłą mamę to czeka, choć powiem Ci że moja znajoma nie karmiła piersią tylko butelką bo tak jej było wygodnie... no ja sobie tego nie wyobrażam, zawsze chciałam karmić i jeśli tylko będę mogła to tak będzie :) a Julcia to zanim się obejrzysz będzie sama siedzieć a później raczkować i chodzić :P dorcia w końcu jesteś :) oj jeśli kręgosłup męczy to faktycznie lepiej odpoczywać i leżeć 🌼 mąż też się już doczekał uczucia kopniaczków?? ja apetyt to na prawdę mam, jem i jem i ciagle mi mało he he a brzusio troszeczkę się zaokrąglił, no wiadomo może nie widać jeszcze bardzo ale małe znaki już są :P i bardzo się z tego cieszę :) 14 listopada następna wizyta i będę widzieć maleństwo :D migotko romantyczny weekend... ahh.. będzie się działo :P:P oczywiście ja również życzę upojnych nocek i ranków i dni.... :D my też z mężem myślimy nad jakimś weekendem jak wróci ale to jeszcze czas pokaże :P mykam z powrotem do pracy póki pogoda jest, róże sobie poobwijam trochę i takie tam :P buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Jestem tu nowa, od czasu do czasu czytam was.. Ja z moim m staramy sie od 10 miesiacy:( tylko teraz zaczyna cos sie dziac, tzn. inaczej niz zawsze jest mialam juz 3 dzien czekam na @ i mam nadzieje ze nie przyjdzie. Wrzesien i pazdziernik nie zwazalam na to czy mam owulacjie czy nie bo inne mialam problemy, 1 pazdziernika mialam @ ale zaraz po niej temperatura 37 i przez pare dni chociaz nie bylam chora ani nic innego mi nie bylo , od tyg mam obolale, ciezkie i bardzo delikatne piersi nawet moj m zauwazyl sa inne jakies wieksze:) zauwazylam tez wieksza ilosc sluzu i slinotok, boje sie troche robic test aby znowu nie pokazala sie tylko jedna kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no kogo ja widze i monia jest i dorota :) wy chyba czytacie w myslach :) monia moja skonczyla niedawno 5 miesiecy i ja nadal karmie piersia i daje rade chociaz czasmi nocki sa ciezkie ale ja nie wyobrazam sobie innego pokarmu dla mojej niunu ona jest taka slodziutka jak ssie sobie cyca :) kochaniutka dorota ale ci zazdroszcze tych kopniaczkow piekne to jest :D ❤️ a u ciebie to juz polowa nawet juz na polowa jestes jak sie dobrze orientuje no to juz tuz tuz myslisz o porodzie czy jeszcze nie??? bo ja sie nie balam do momentu odejscia wod plodowych i dostania skurczy takze do dni porodu bylam spokojna nata a ty wypoczywaj a nie jakies roboty ci w glowie :) migotka a ty sie juz szykujesz czy co robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×