Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

witam :) dorcia to super że z dzidzią wszystko w porządku :D i niech maleństwo kopie mamusię, jak to się mówi, dziecko to jedyna żywa istota, która może sobie na to pozwolić :) edzia to jakieś poważne zakupy się szykują :P świetnie że Jula ma się dobrze, oby tak dalej :D a u mnie no jakoś tak ostatnio nie wiem, jakaś przybita trochę jestem... Pogoda też taka pochmurna że człowiekowi nic się nie chce... :O ale ciesze sie na wizyte w poniedzialek, moze to doda mi jakiegoś powera :) zobaczymy :) pozdrówka! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Nata mam nadzieję, że u ciebie już lepsze samopoczucie. Ale ciąża to taki okres kiedy można poleniuchować więc korzystaj z tego. Dorota wyobrażam sobie jaka musisz być szczęśliwa i cieszę się. Edzia ja już prawie zapomniałam jak to jest mieć takiego maluszka w domu. Ale dobrze pamiętam, że przez pierwsze 11 m-cy w nocy miałam co chwilę pobudkę. Po tym czasie jak ręką odjął. Ale mimo wszystko to był cudowny okres. Agatka i co u ciebie? Ja na twoim miejscu zrobiłabym test może jutro. A może stresujesz się lub jesteś przeziębiona bo to często opóźnia. A temp mierzysz cały cykl? Bo 18 dzień wyższej prawie na pewno oznacza ciążę. Niesamowita i co przyszła @- mam nadzieję,że nie. A test zrób po weekendzie. Chociaż jak już jesteś po terminie to powinno coś pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie na razie nic się nie dzieje. Jeszcze kilka dni na luteinie a potem zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pony :) u mnie już troszkę lepiej, wizyta mi poprawia humor ;) a co do leniuchowania to właśnie to robię, wcinam czekoladę i relaks heh A Ty masz już córcię :) odświeżyłam sobie pamięć, czytając Twoje posty :) a teraz ile się już staracie o maleństwo? bo tego chyba nie pisałaś, albo przeoczyłam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już ale moge jeszcze raz - 19 cykl. Z tym, że różnie to bywało. Raz więcej raz mniej się staraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no faktycznie, moje niedopatrzenie, wybacz :) ale owulację masz, cykle regularne... więc trzeba być dobrej myśli :) trochę się wyluzować.. córeczkę już masz... teraz też się uda... może po prostu jakiegoś pecha macie... ale pozytywne nastawienie i wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuba
14.09 miałam @. 21.09 odbyłam stosunek analny bez wytrysku i bez prezerwatywy. 04.11 Odbylam krotki stosunek do pochwy bez zebezpieczenia i bez wytrysku. Nic nie wiem o preejakulacie bo go nie zauwazylam, partner tez ale na pewno przez tydzien wstecz partner nie mial wytrysku. Moje cykle to okolo 29 dni. Dzis powinnam miec okres i nie mam. Brak objawow PMS ale u mnie z tym roznie. Jakie jest prawdopodobienstwo ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy. W sumie to ja prawie cały miesiąc mało o tym myślę, ale do czasu. Bo jak zbliża mi się termin to zaczynam szukać objawów i mimo, że potem obiecuję sobie tego nie robić to nie wytrzymuję. A co do pecha to być może masz rację ale mógłby sobie już odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuba
to pomylka. chodzilo o pazdziernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pony tak to jest... ja u siebie też szukałam objawów, czasem je nawet zauważałam... aż w końcu się udało i wierzę że u ciebie też tak będzie. mocno trzymam kciuki! miłego dnia życze :) ja również uciekam, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuba na Twoim miejscu bym się nie martwiła, jeśli oczywiście nie chcesz być w ciązy, okres na pewno się pojawi, może przez stres tak się dzieje... ale dla pewności oczywiście możesz zrobić test. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koral075
pomogę pani małżeństwu w zaiscie w ciążę mam 37 lat zdrowy 3 dzieci zapewniam dyskrecje i oczekuje, koral075@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koral075
pomogę pani małżeństwu w zajscie w ciążę mam 36 lat zdrowy 3 dzieci zapewniam dyskrecje i oczekuje, koral075@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff i po pracy Wracajac do wizyty to sie pochwale ze moje malenstwo wazy 350g i mierzy 25cm rosnie jak szalone. Mi sie nie przytylo nic od poprzedniej wizyty z czego sie ciesz bedzie mniej do zrzucenia po porodzie :D :D i cisnienie piekne jak na poczatku ciazy :D Nata, dopadlo Cie jakies przygnebienie? Tez tak czasem mam ze sil brak i humor nie ten...ale glowa do gory jutro bedzie juz lepiej a w poniedzialek to bedziesz skakac z radosci majac okazje znowu zobaczyc swoje baby. Mezus pewno juz bardzo teskni ale juz wkrotce wroci i bedzie Ci poprawial humory :) Pony my staralismy sie jakies pol roku na kolejne pol zrobilismy przerwe i przy niewielkich staraniach kolejny miesciac juz szalelismy z radosci ... moze i wy zrobcie przerwe chocby mies. lub dwu naprawde to pomaga...zycze powodzenia :) Niesamowita no rpzykro mi cholernie ze jedna krecha ale moze poczekaj kilka dni i zrob kolejny test...pamietam jak nasza kol. z kefeteri mial podobnie dopiero chyba po tyg. wyszly 2 kreski bo owulka sie przesunela. 3mam kciuki. Edzia to zakupy w sam raz dla kobiet :D czesci do samochodow :P milych zakupow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) u mnie dzisiaj lepszy dzień :) dorcia dokładnie, dzisiaj już jest lepiej :) nawet pogoda coś sie poprawiła bo słoneczko świeci, ale jest -5 :O Mój mężuś wraca 18 listopada :D zleciało to nawet :) świetnie że u Ciebie wszystko dobrze, niech maleństwo rośnie :D a jeśli chodzi o Twoją wagę, to masz racje :) będzie mniej do zrzucenia :P ja się biorę powoli za porządki w domu :) dzisiaj ma do mnie brat wpaść z rodzinką także dom będzie zapełniony heh 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nata i super ze humorek sie poprawil. Maz Twoj 18 juz wraca to za tydz. szybko to minelo :). U mnie tez 5 st. ale na plus :D i sloneczko swieci przepieknie, moj M w pracy takie nudy ze az sie za konkretne porzadki zabralam... Migotkaza zdroszcze Ci tego urlopiku :) ja juz niestety nie powinnam nigdzie wyjezdzac ze wzgledu na ciaze, czekamy cierpliwie do wiosny i wakacji :P Pozdrawiam reszte kobitek, odzywajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dzisiaj dostałam @ ... 6 dni mi się spóźniła ;/, to dla mnie dziwne bo zawsze cykle miałam jak w zegarku co najwyżej 1 dzień się spóźniał, a gdzieś od 3 dni zaczęły boleć mnie piersi z boku,od wczoraj to już całe mnie bolały :( i brodawki są bardzo czułe;/ masakra. @ przyszła a bolące piersi zostały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dziewczyny :) mój braciszek został z rodzinką, ale jeszcze wszyscy śpią :) dom pełen ludzi i od razu inaczej człowiek się czuje heh do tego już jutro wizyta :D tylko kurcze nie wiem czy jakaś infekcja mi się nie przyplątała, bo czasem odczuwam potworne swędzenie :O no ale do jutra wytrzymam i zobaczymy co mi gin powie :) poza tym czuje się dobrze :) niesamowita bardzo mi przykro że Wam się nie udało, ale nie ma się co poddawać.. trzymam kciuki :) a co u reszty dziewczyn? migotka pewnie szaleje z mężem na całego hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Niesamowita przykro mi, że nie udało się tym razem. Ale głowa do góry w końcu nadejdzie ten moment. Ja będę wiedziała za kilka dni. Ale póki co to staram się nie myśleć. Nata jak tam po wizycie? Mam nadzieję, że w porządku i bez infekcji. A co tam u ciebie Migotka- po weekendowym szaleństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki! przepraszam że dopiero się odzywam ale nie miałam prądu dzisiaj bo coś tam robili... pony u mnie wszystko dobrze, widziałam swoje maleństwo i jestem prze prze szczęśliwa, wszystko jest jak najbardziej w porządku, wyniki mam, jak to mój gin powiedział, rewelacyjne :D przytyłam kilo heh kolejna wizyta 12 grudnia i być może poznam płeć wtedy :) bardzo sie cieszę :) mam nadzieję że Tobie też się uda :) bardzo mocno trzymam kciuki :) migotka to dobrze jak jest ok :P oby tak dalej :) ja teraz uciekam bo jestem jakoś padnięta :) muszę się położyć i mąż bedzie dzwonil :) buziaki kochane! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) u mnie dzisiaj spadł pierwszy śnieg :P nie ma go zbyt dużo no ale troszkę prószy :) ja się mam dobrze, właśnie zajadam się 3bitem :P na termometrze 0, ale byłam w sklepie i nie jest tak źle, później pójdę sobie na spacerek :) a co tam u Was dziewczyny?? dorcia jak się czujesz? ból pleców trochę minął??? monia, a jak u Ciebie? wszystko dobrze?? migotka szaleje, więc u niej na bank wszystko ok :P pony kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki u nas tez dobrze :D Julia sie bawi a ja gotuje obiad :) i czekam na meza :p nata ja jak bylam w ciazy to codziennie chodzilam na spacery tak mi lekarka zalecila i do dzisiaj mi tak zostalo. i widzisz ty jestes w Polsce i juz masz snieg, a ja jestem w Norwegii i nic :( zazdroszcze... migotka chyba musi sie dobrze bawic tak jak jej pisalysmy, wczesniej zeby czasami dala zlapac oddech mezowi,a ona nieugieta i siedzi siedzi na nim hihihi,ale tak trzymaj migotka.. dorota jak samopoczucie ty juz chyba nie pracujesz??? pony jak tam testujesz?? pozdrawiamy buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia to super jak u Was dobrze... :) Jula dokazuje? :P ja właśnie teraz wybieram się na spacer :) troszkę prószy śnieg ale mi to nie przeszkadza, trzeba się dotlenić :) a więc przylatuj do Pl na zimę :P śniegu będziesz miała pod dostatkiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jasne ze pracuje jeszce daje rade :P i gdyby nie praca to pewno bym caly dzien w domu siedziala :D ale jeszce tylko do ok. 20.12 i te 10-15 h w tyg. to malo Oj bole plecow to wcale nie minely tylko wieczorem sie nasilaja ale moj M czasem mi pomasuje i jest lepiej. Jakies zimow elenistwo mnie dopada nawet obiadu nie chce mi sie gotowac :D ale gotuje bo biedny M po calym dniu pracy glodny do domu wrca :D Nata supcio ze u Ciebie i dzidzi wszystko wpozo :) Edzia i dobrze codzinnie spacerki sa rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia powiem Ci że moja koleżanka pracowała prawie do 8 miesiąca, nic jej nie było, lekarze mówili że pewnie urodzi w terminie, a okazało się że 2 tyg miała opóźnienia heh oj kochana... myslalam ze bole pleców coś się zmniejszyły.. ale dobrze że Twój M o Ciebie dba :P a i poleniuchować troszkę musisz :P a co :P hehe ale obiad obiadkiem, coś trzeba dla męża upichcić hehe ja się cieszę że już w piatek mój mężczyzna wraca :D mi sie dla mnie samej też nie chce gotować ale teraz będzie inaczej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Na początku wszystkim ciężarówką i starającym się życzę duzo szczęścia i siły:) Ja siedzę w domu z małym jutro idę z nim do kontroli i zobaczymy co wtedy ale wykończę się od chodzenia po lekarzach i chciałabym żeby się wszystko skończyło. W niedziele były chrzciny kiepsko się czulam bo mnie wcześniej przewiało ale mały przespał w sumie wszystko:) Powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ja właśnie przymierzam się do testowania, ale jeszcze nie dziś. Może jutro lub pojutrze. No chyba że...oby nie. Pozdrawiam was dziewczynki gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×