Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hej :) monia, współczuję Ci kochana, ale te złe chmury nad Wami szybko miną i znowu będzie dobrze :) wykurujecie się i będziecie się tylko cieszyć :) pozdrawiam gorąco i trzymaj się cieplutko, odwiedzaj nas czasem i zdawaj relacje! 🌼 pony trzymam mocno kciuki żeby się udało!!! i pisz od razu jak już będziesz wiedzieć :) mam nadzieje że u reszty dziewczyn wszystko dobrze :) ja się już nie mogę doczekać jutra, o 15 jadę po męża :D w końcu będziemy znowu razem... :P stęskniłam się za nim jak nie wiem co :) miłego wieczoru życzę wszystkim 🌼 buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity! :) Cieszę się że u Was ciężarne dobrze :) monia, a co z małym? pony, powodzenia! będzie dobrze :) edzia, co tam nowego? ;) A u nas staranka pełną parą, jakoś jutro, czy w sb powinna być owulka, dzieje się ;). Nie mam netu, więc się nie odzywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałabym dołaczyć do grona staraczek.Choć ja dopiero pierwszy cykl się staram i za dobry tydzień wszystko się okaże :) czekam niecierpliwie co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U mnie kolejna porażka. No po prostu załamka. Ale wam dziewczyny życzę powodzenia. Migotka teraz wykorzystaj męża na maksa a nuż się uda. A nata to pewnie dziś zajęta jest mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) ja tylko na moment :P migotka działaj ostro :) trzymam kciuki!!! jak wrócisz to zdasz relacje jak było, no może nie słowo w słowo.. no ale :P lidka trzymam kciuki również za Ciebie :) witaj! pony przykro mi :( ale nie trzeba się poddawać, głowa do góry!!! 🌼 a ja tak, dzisiaj cieszę się mężem i nie ma mnie dla nikogo :P wpadłam się tylko zameldować heh miłego wieczoru życzę! paaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata Beata00 życzę udanego i owocnego wieczorku :) Ja wypatruję u mnie jakiś objawów ale jakiś tydzień po owulacji miałam ból prawego jajnika a na następny dzień bolało mnie podbrzusze,teraz jest ok,nie wiem zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) mój mąż poszedł do sklepu, więc mam chwilę do piszę :P u mnie pogoda pod chmurką, i +3 za oknem, ale później wybieramy się na spacerek, dotlenić się :) poza tym mam się dobrze, dostałam od męża piękne ubrania, na teraz i kilka "szerszych" he he ale fajnie że pomyślał :P dzisiaj idziemy na kolacje do restauracji, ale powiem Wam dziewczyny że od razu inaczej się czuje jak go mam przy sobie :) wczoraj mówił już do brzuszka :P w ogóle super! ma jeszcze tydzień urlopu, więc sie nim nacieszę zanim wróci do pracy :) a co tam u Was dziewuszki??? lidka trzymam mocno kciuki żeby się udało :) a kiedy będziesz testować?? i kiedy ewentualnie ta "niewypatrywana" @ ma się pojawić? postaram się później jeszcze zaglądnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata no super -tylko pozazdrościć. A za ciebie lidka trzymam kciuki. Za migotkę też. A ja właśnie rozpoczęłam nowy cykl i od jutra znów biore clo, chyba ostatni raz. Zastanawiam się czy nie skorzystać z rady doroty i nie zrobić sobie przerwy. Jeszcze może dwa lub trzy cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Nata moja @ niechciana powinna pojawić się najpóżniej do 27.11 choć zawsze jest wcześniej niż poprzednio,czyli koło 25.11 Myślę ze jak zrobię test 28-go to nie będzie za wcześnie ;) a wy jak myslicie kiedy najlepiej testować? Jestem po usunięciu potworniaka dojrzałego jajników już 2 miesiące,tylko mała część jajników została usunięta także mam nadzieję że się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry baby :P u mnie dzisiaj lekko prószy śnieg, ale pewnie po południu zniknie :P ale nie jest bardzo zimno :) ja się czuje dobrze, objadam się, brzuszek już bardziej widoczny, zaokrąglony :P z mężem mamy jeszcze ten tydzień dla siebie, a od poniedziałku wraca do pracy :P pony musisz być cierpliwa i trzeba myśleć pozytywnie :) co do przerwy to faktycznie po tych 2,3 cyklach możesz zrobić... trzymam kciuki! lidka myślę że jak zrobisz 28 to nie będzie za wcześnie, będziesz już po terminie spodziewanej @, a zawsze możesz zrobić drugi test za 2-3 dni tak dla pewności... oby się udało!! a co u reszty dziewczyn?? dorcia, edzia, monia...?? migotka??? co tam u Was? myślę że wszystko dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry baby :P u mnie dzisiaj lekko prószy śnieg, ale pewnie po południu zniknie :P ale nie jest bardzo zimno :) ja się czuje dobrze, objadam się, brzuszek już bardziej widoczny, zaokrąglony :P z mężem mamy jeszcze ten tydzień dla siebie, a od poniedziałku wraca do pracy :P pony musisz być cierpliwa i trzeba myśleć pozytywnie :) co do przerwy to faktycznie po tych 2,3 cyklach możesz zrobić... trzymam kciuki! lidka myślę że jak zrobisz 28 to nie będzie za wcześnie, będziesz już po terminie spodziewanej @, a zawsze możesz zrobić drugi test za 2-3 dni tak dla pewności... oby się udało!! a co u reszty dziewczyn?? dorcia, edzia, monia...?? migotka??? co tam u Was? myślę że wszystko dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ja wlasnie wrocilam z badania...wszystkie narzady sa wporzadku :) buzka tez przecudna :). Okazalo sie ze gabinet w ktorym roilam badanie to prywatny gabinet pani ordynator szpitala w ktorym bede rodzic:D :D. Ogolnie u mnie dobrze :) plecki troche bola, syski znowu zaczely przeokropnie bolec az strach dotykac...blogie lenistwo nadal trwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę się już doczekać,robię pierwszy test jutro rano,najwyżej potem powtórze,trochę mnie podbrzusze boli parę dni i dziś pierwszy raz słabo mi się w sklepie zrobiło,to był główny obiaw mojej pierwszej ciąży od tamtego czasu to się nie powtórzyło do dzizsiaj. obaczymy co jutro wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,widzę ze dziś tu nikogo nie było.Ja zrobiłam rano test i wyszły dwie kreski!!! :):) Ta druga trochę bledsza niż pierwsza,także dla pewności powtórzę test w poniedziałek.Pozdrawiam wszystkie staraczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) lidka to świetnie!! ciesze się że są dwie kreseczki :) mi też się za pierwszym razem druga kreska troszkę bledsza pokazała :) gratuluję!! dorcia to super że wszystko dobrze :) odpoczywaj sobie i dbaj o siebie :) miłego wieczoru życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) lidka, gratuluje!!!, zapraszamy do pisania z nami, napisz coś więcej o sobie :) dorcia, cudownie że maleństwo zdrowe :) nata, no i masz już męża :), już tylko patrzeć i brzuszek będzie wyraźnie widoczny :) edzia, jak się masz? :) monia, dawaj znaka, brakuje nam Ciebie na topiku :) pony, spokojnie, uda się, może jak to się mówi jeszcze nie wasz czas, co nie oznacza, że już niebawem możesz zajść :) A u mnie dobrze, jestem zadowolona ze starań, konkretne były, teraz też mniej intensywnie, ale trwają ;). Za tydzień 3, 4 grudnia się okaże...nie nastawiam się mocno, bo to że tak powiem nowy pierwszy cykl dopiero, no ale jakaś nadzieja jest, jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!!!!!!! Lidka Gratulacje serdeczne:) Dorota nie ma innej opcji, maluch twardy po mamusi;) Migotko jestem duchem z Tobą i z niecierpliwością czekam na 4 grudzień:) U mnie w sumei nic nowego muszę sobie jakoś radzić z 2 co przyznam sie nie jest proste no ale sama tego chciałam:/ Ciesze się że ich mam i neich tak zostanie. Buziaki i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no wyobrażam sobie, że łatwo nie masz...ale czas leci, będzie coraz lepiej, a jej taka dwójeczka, to podwójna radość :), odzywaj się częściej! A ja plan mam taki, jak okres w następny weekend nie przyjdzie, to w poniedziałek rano robię test, jak będą 2 kreski, to od razu dzwonię umawiać się na wizytę, żeby jakoś w 6 tygodniu pójść na USG, tak jak kazał mi gin...no i może jeszcze ze 2 bety HCG zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, uwielbiam twoje podejście do własnych decyzji, każdy musi sobie czasem ponarzekać...ale ty jesteś tego świadoma, że przecież nikt nie kazał Ci decydować się na drugie dziecko...:), a jak słucham czasem ludzi, to mam wrażenie, że ktoś im kazał mieć drugie dziecko, bo narzekają aż się słuchać nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) migotko trzymam mocno za Ciebie kciuki!!!!!! i czekamy z niecierpliwością na radosną nowinę :D wszystkie jesteśmy z Tobą ❤️ monia na pewno nie jest Ci łatwo ale poradzisz sobie :) każdy ma chwile słabości, ale masz dwójkę wspaniałych dzieci i musi być dobrze! u mnie nic nowego :) brzuszek rośnie... apetyt dopisuje... także mam nadzieje że wszystko jest dobrze i 12 grudnia poznam płeć mojego serduszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata a który, to już dokładnie tydzień, wszyscy już wiedzą, tzn. chodzi mi o znajomych, bo że rodzina wie, to nie wątpię ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jakoś mam dobre przeczucie :) i jeśli tak by się okazało to byłoby ogromne szczęście, bo życzę Tobie i Twojemu mężowi dwóch kreseczek z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak nata, ogromne szczęście :)...a ja jestem jakoś po środku, no żadnych przeczuć na tak, czy na nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem Ci że już widać... może jeszcze nie aż tak bardzo ale już jest znak ciąży :) wczoraj mnie moja koleżanka bardzo rozśmieszyła bo stwierdziła że wyglądam tak jak w Afryce dzieci które są głodne, bo one mają nisko brzuszki i takie piłeczki he he a ja mam właśnie raczej nisko brzuch no i widać zaokrąglenie dobrze, tak właśnie jak piłka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×