Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

No fakt 10 dni różnicy, to w takim przypadku duuuuużo czasu...I to jest jeden z tych plus chodzenia na prywatne wizyty, jakoś się można dogadać, a państwowo już z tym gorzej, trzeba się trzymać ostro terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana to musisz coś więcej jeść! :) a prywatnie to wiadomo że inaczej patrzą na Ciebie i zawsze się miejsce znajdzie wcześniej :) chociaż ja chodzę na fundusz i też nie narzekam, zawsze mam wizytę wtedy co lekarz wyznaczy, teraz miałam tylko przesuniętą bo zachorował ale tak to nie mogę narzekać :) przynajmniej tam gdzie chodzę :) aaa zapomniałam się pochwalić bo u mnie rodzinka się jeszcze powiększy :) moja siostra też jest w ciąży i też z pierwszym dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dori pytanko do ciebie ile przytylas kochana ?? nata a z twoja waga jak tam?? migotki to jeszcze nie pytam bo jej fasolka wazy malusienko hehe :d ale sie ciesze kochana dobranoc P.S a Julka ma sie swietnie 2 zabki jej wyszly i sa takie slodziutkie i to juz za 3 dni skonczy 8 miesiecy,ale ten czas leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) edzia jeśli chodzi o moją wagę to przytyłam póki co jakieś niecałe 4 kg więc chyba nie tak dużo :) ale ten czas leci, Jula już 8 miesięcy będzie mieć :) a z ząbkami musi wyglądać uroczo :D oj na mnie już czas, byli u nas znajomi i trochę posiedzieli, teraz wpadłam na chwilkę żeby napisać i do łóżeczka :) do jutra :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!! Z góry przepraszm ale jak zobaczyłm co Migotka napisała to przestałam wszystko czytać:) Migotko GRATULUJĘ SERDECZNIE:) co za nowina super:) ach poczujesz w końcu uroki ciązy:) Pozdrawiam i gorąco całuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski... Migotka...to wizyta juz za 2 tyg. czekamy z niecierpliwoscia :) Nata ... heheh to fajnie ze i siostra w cizazy pogratuluj Edzia...ja juz 17kg przytylam az nawet myslec nie moge :( o tych kg. Gin mowil ze wcale to nie jest duzo przy moim wzroscie i wadze sprzed ciazy. Tak swoja droga to ja nie wiem gdzie mi sie te 17kg rozlozylo skoro brzuszek wcale nie jest taki duzy i ogolnie nie widac zebym przytyla... pozdrawiammmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) u mnie zima na całego, dzisiaj z rana było -20 :O teraz już jest trochę lepiej bo -14 a tak ma być gdzieś do polowy lutego... ale przynajmniej chlap nie ma :) mnie dzisiaj mój chłopczyk obudził, wspaniałe uczucie :) mąż dzisiaj w domku więc trochę mi pomoże w sprzątaniu :P a po południu pójdziemy na spacerek, tak przynajmniej na chwilkę :) muszę swojego psiaka uczyć chodzić na smyczy więc postanowiłam codziennie chodzić z nim na spacery :D a jak u Was kobitki?? pogoda ładna? :P migotko jak się czujesz?? masz już jakieś dolegliwości??? dorcia 17 kg to w sumie nie jest aż tak dużo, a jak nie widać gdzie się rozłożyło to tym bardziej, po porodzie wrócisz na pewno do dawnej formy :) moja bratowa w pierwszej ciąży przytyła 25kg i w drugiej też jakoś koło tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata ... o matko...to gdzie ty mieszkasz ze takie mrozy :D :D u mnie 1 na plusie :D. Ufff dzieki za pocieszenie mam nadzieje ze do 25 kg nie dojde :D. Edzia..2 zabki? oj slodko pewno wyglada ten Twoj skarbek :) jak kroliczek :) ech zazdroszcze :) Dzis milam piekny sen. Snilo mi sie ze wychodzilismy z nasza dzidzia ze szpitala...Niestety nie przysnilo mi sie czy to byl chlopczyk czy dziewczynka :D ale sen bardzo bardzo realistyczny :D. Zaraz po przebudzeniu zobaczylam w kierunku lozeczka czy to oby sen byl :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki dori 17 kg przy twoim wzroscie to bardzo malutko przytyls ja przy wzroscie zaledwie 1,58 i przy wadze 50kg przytylam az 20kg jest to bardzo duzo bo czulam sie jak wieloryb,ale teraz juz jest ok bo karmie piersia to wszystko wyssala ze mnie Juleczka chociaz jeszcze jaieks z 5 kg chcialabym schudnac bo waze 55kg ale na szczescie rozstepow nie mam na brzuszku troche mi sie na posladklach pokazalo :) a jak u ciebie z rozstepami daja znac o sobie??? nata no wlasnie gdzie ty mieszkasz ja mieszkam w norge i umnie zaledwie -5 na termometrach ale pruszy snieg uwielbiam jak sypie sniezek :D monia jak milo cie slyszec :P migotka jak samopoczucie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia...brzusio nak narazie idealny pupa tez (chyba bo nie widze dobrze ale M mowi ze nic nie ma) nogi mma ogolnie opuchniete ale to podobno woda ... na syskach mam rozstepy co dla mnie jest ogromnym zaskoczeniem poniewaz mialam 80 B i w sumie tylko troche mi urosly :( :( dziwne bo od jakiegos 2 mies smarowlam je i brzuch posladki i nogi oliwkami, kremami...jeszce do niedawna sie lodzilam ze to tylko zylki :P:P bo moj M taki kit mi wciskal i nadal sie przy tym upiera :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia no widzisz a u nas takie mrozy :O ja w sumie mieszkam na południu polski, bliżej gór może dlatego tak... sama nie wiem, grunt żeby to szybko się skończyło i nastała wiosna :D dorcia oj nie przejmuj się tak, wrócisz do formy... co do piersi to mi póki co też niewiele rosły i chyba nie urosną bardzo dużo heh nie wiem od czego to zależy że jednej kobiecie urosną np o 2 rozmiary a innej tylko o jeden albo i to nawet nie... no ale co tam, nie ma się co martwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata...akurat tym ze nie urosly wogole sie nie przejmuje :P wole miec "swoje" male :P:P dobrze mi z nimi :P ..tylko sie zastanawiem z czego te rozstepy sie na nich zrobily...tyle dobrze ze ich az tak nie widac :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia jestem tego samego zdania...a rozstępy to hmm... no sama nie wiem :) ale jak ich bardzo nie widać to nie jest źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee :P moich nie widac...ubiore stanik i znaku nie ma :P:D takze nie jest zle..oby nie pojawily sie nastepne i bedzie super :D Edzia...wlasnie sobie przypomnilam a juz dawno chcialam pytac...czy w czsie karmienia jesz wszystko/ czy sa jakies diety? moj M twierdzi ze mozna jesc wszystko oprocz ciezkostrawnych a uwielbianych przezemnie dan jak bigos mmmnaim, fasolka, grzyby itt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity! :) Jak tam dzionek? :) Ja się mam dobrze, trochę zakręcona jestem :) monia, dzięki ;), z tobą jeszcze po mojej dezercji topiku nie gadałam ;). czytałam że u was ok, więc się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr... ale zimno, byliśmy z mężem na spacerku :) u mnie na termometrze już -12 :O znowu będzie w nocy ponad 20.... teraz popijam sobie gorącą herbatkę :) dorcia jak można zamaskować te rozstępiki to połowa sukcesu :P migotko jak się dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mroźno, mroźno, ale ja tak lubię jak trochę pomrozi, chociaż widać że zima jest :D Osłabiona się czuję, jakoś rano było lepiej...ale ogólnie nie jest źle :) natka, na którego maja masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) i jak tam niedzielka?? ja się szykuje do obiadu, tzn rosołek już jest tylko drugie danie :P migotko ja termin mam na 7 maja :) także zostaje luty, marzec i kwiecień no i ten maj ale myślę się wyrobić do połowy miesiąca hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) Migotko gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja zrezygnowałam z pisania na kafe dla spokoju ducha.... powiem tak: też jestem dobrej myśli jutro mam termin @ i idę na betę ( beta sprzed 2 dni była pozytywna) więc proszę o kciuki :-) :-) pozdrawiam Mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo proszę i Bąblinka się pokazała no no:) Kochana trzymam kciuki by ci się udało daj szybko znać co i jak:D Nata 7maj to piękna data i pora roku:) Co do wagi to chciała bym się pochwalić jeszcze 2 kg i będzie waga z przed ciąży:D także mam nadzieję że szybko wszystko wróci do normy. Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) ooo... i babelinka i migotka i monia i edzia...wszytskie juz sie pojawiacie....moze wiosna idzieco ? ? :D :D :D babelinka 3mam kciuki!! Monia 2 kg oo to szybko ci poszlo a ile przytylas w ciazy? Umnie dzis zaczyna sie 34tc a za tydz do gina na wizyte :) juz sie doczekac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) aaaaaa Bąblinka :), trzymam kciuki! :). Wychodzi na to, że w bardzo podobnym czasie zaszłyśmy ;). Jak po tej przerwie w tamtym tygodniu zaczynałam znów pisać nawet pomyślałam o Tobie, a tu proszę taka piękna niespodzianka :) nata, 7 maja, piękny termin na poród :) dorcia, to już powoli finiszujesz, ależ jestem ciekawa, czy będziecie miei chłopca, czy dziewczynkę :) monia, co to jest 2 kg, cale nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwale sie!! wczoraj Maz tapete polozyl i jest przesliczna :):):):) zlozyl lozeczko i juz wszystko przygotowane dla malenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×