Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

znaczy się mało, nie mało... na którejś tam wizycie mój gin wspomniał o cesarce bo mały szybko przybierał na wadze, ale dzisiaj nic nie mówił o tym... ja tam się nie przejmuje :), czy coś, wszystko jest w porządku i to jest najważniejsze :) a czy będzie ważył 3kg czy ponad 3... ważne żeby był zdrowy :) a mi zostało hmm... 6 tygodni jakoś, ale czy uda mi się w terminie to zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka o to malo masz na plusie:P:P:P .Ale ja tez gdzies do 30 tyg. milam 12 plus a potem to mi chyba dzinnie 1 kg przybywalo i do 19 doszalm :D :D tyle ze po mnie nie widac przy wzroscie 180cm :P:P. Mam nadzije ze w miare szybko zzuce :P. Migotka...mi gin juz przy pierwszej wizycie wypisal recepte na witaminki potem tylko dodal magnez a gdzies w polowie ciazy zelazo :) Co do wagi dzidzi to wydaje mi sie ze waga okolo3 kg przy porodzie jest idealna poc o sie meczyc :P:P...Mi sie tak marzy max 3200kg/50cm. Dzis jedna Pani w sklepie zapytala kiedy termin spogladnela na brzuch i mowi o chlopiec bedzie :P:P. Wiec nastawiam sie na chlopca bo moje pobozne marzenie o dziewczynce poszlo.... skoro wokolo slysze tylko " o chlopiec" co Ci ludzie maja w oczach rendgena :P::P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edz
hejka ale tu ruch hehe dori a ty dalej tutaj ?? nata wiedze,ze tobie tez nie duzo zostalo pewnie juz na szpilkach czekasz ?? hehe migotka fajnie ze u ciebie wszystko ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edz
dzien doberek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek tak dori ta edz to ja edzia... cos mi komp szwankuje dzisiaj znowu do szpitala sie wybierasz mam nadzieje ze juz tam zostaniesz i urodzisz hehe :) bo strasznie dlugo to trwa :D hehe ale u mnie tez tak bylo a koncowka jest najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki :) dorcia no póki co mało, ale wszystko jest możliwe :P Ty dobiłaś do 19, ja wyglądałabym jak kulka he he ale co tam :P po porodzie na pewno się zrzuci :P jeśli chodzi o wagę maleństwa to mam podobne zdanie :) teraz mi przypomniałaś właśnie, ja wczoraj wyszłam po wizycie od lekarza i spotkałam taką znajomą co nie wiedziała że będę mieć chłopca i mi mówi "o synek będzie, od razu widać" :P he he także dorcia niektórzy ludzie faktycznie mają rentgena :P no ale nie trać nadziei a nóż będzie dziewczynka :P choć, wiem wiem pisałam już to.... no ale, mam przeczucie że będziesz mieć chłopczyka :P nasza kochana dorcia, a raczej jej bobasek strajkuje :P no ale dzisiaj wizyta w szpitalu... więc może jakieś skurcze się pokażą?? czekamy na wieści... no chyba że nasza kochana już zostanie :P edzia wiesz co powiem Ci że na razie spokój... wiem że przede mną jeszcze cały kwiecień... a i nie wiadomo czy w terminie urodzę, więc póki co luzik... no wiadomo czasem może mnie zaskoczyć... zobaczymy :P grunt że z maleństwem wszystko dobrze :) a co tam u Was?? jak Julcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka_123
Hejka Kobietki :) Ale śliczna dzis pogoda :) nastrój ma się lepszy jak za oknem słoneczko świeci achh :) migotko cieszę się bardzo ze jestesmy w zbliżonym tydoniu ciąży :) dorota26xo wiesz wydaje mi się ze kazdy lekarz oblicza termin porodu z cyklami 28...noi on zaczał mi tak własnie liczyc aa ja mu w tedy powiedziałam ze mam długie cykle i takie tam ;)) Coś Twojej dzidzi się podoba w brzuszku i nie chce wychodzic :) Aaa masz miec synka czy corcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka_123
Hejka Kobietki :) Ale śliczna dzis pogoda :) nastrój ma się lepszy jak za oknem słoneczko świeci achh :) migotko cieszę się bardzo ze jestesmy w zbliżonym tydoniu ciąży :) dorota26xo wiesz wydaje mi się ze kazdy lekarz oblicza termin porodu z cyklami 28...noi on zaczał mi tak własnie liczyc aa ja mu w tedy powiedziałam ze mam długie cykle i takie tam ;)) Coś Twojej dzidzi się podoba w brzuszku i nie chce wychodzic :) Aaa masz miec synka czy corcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki ja w domciu :P:P dostalam kartki od poloznych jak mozna troche poeksperymentowac coby dzidzie szybciejna ta strone brzuszka zawolac. Kupilam herbate z lisci malin, olejek migdalowy...i takie tam bede dzialac powoli :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!! Mam dziś taki dzien że szok:) moja koleżanka urodziła dzis o 8 rano o 3 tyg za wczesnie, gruga poinformowała że jest w ciązy więc postanowiłam zajrzeć czy Dorota jest jeszcze w dwupaku:D Dorota przytulanko do końca i skurcze murowane;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia działaj działaj :) a nóż coś pomoże :P a kiedy do szpitala znów masz się zgłosić?? migotko to faktycznie miałaś zakręcony dzień :) my się wybieramy z mężem na moją urodzinową kolację :) jutro mają przyjść znajomi, a w niedziele znowu rodzinka :P miłego wieczoru Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia działaj działaj :) a nóż coś pomoże :P a kiedy do szpitala znów masz się zgłosić?? monia to faktycznie miałaś zakręcony dzień :) my się wybieramy z mężem na moją urodzinową kolację :) jutro mają przyjść znajomi, a w niedziele znowu rodzinka :P miłego wieczoru Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :P:P u mnie bez zmian :P dzis zastosowalam jeden z "przyspieszaczy" piolecony przez polozne :P a minowicie olej domowy wymieszany z olejkiem migdalowym (nie taki do wypiekow:P) naaczylam w tym tampona i jak najglebiej go umiejsowic na godz. powtorzyc musze za 4-5 godz kolejny tampon a potem kolejny na noc i zostawic go tam do rana :P. No zobaczymy jaki efekt bedzie :D :D. I oczywiscie pije herbate z lisci malin. W poniedzialek mam w planie zastosowac tzw "koktajl poloznych" a minowicie olejek rycynowy z np sokiem (sa tez inne opcje). Polecaly tez wypic troszke czerownego winka i milo spedzic wieczor z mezem :D :D. No zobaczymy czy cos podzila:D. Sniezka...ja sie nigdy nie spotkalam zeby lekarz kazdej kobiecie wyliczal termin z 28cykli. Przeciez zawsze jako pierwsze pyta jak dlogie sa cykle i na ich podsawie oblicza termin. no nbie wiem teraz juz sama skoro u ciebie bylo inaczej. Monia...e u mnie po sexiku nie ma skorczy...no raz byly po tej dlogiej przerwie...ale teraz cisza :P:P a moj maz na sama mysl o sexiku wogole panikuje :D wiec musze za kazdym razem przeprowadzic z nim rozmowe i troche sie postarac :P:P:P. Natka masz urodz. To wszystkiego najjjjjj. A przedewszystkim pieknego i zdrowego dzieciaczka Migotka dawaj znak co slychac Edzia...no okropnie sie dluzy...we wtorek kolejna wizyta w szpitalu i mysle ze jak nadla nic to gdzies kolo czwartku lub piatku juz mnie zosatwia na wywolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) dorcia działaj może przyniesie to efekt :P skoro położne mają takie rady to coś musi zadziałać :) a ogólnie jak się czujesz?? dziekuję za życzenia :D urodzinki miałam wczoraj, ale dzisiaj takie małe świętowanie się szykuje wieczorem, jutro znowu rodzinka przyjeżdża i weekend zleci jak nic :) dobrze że mąż jest w domu to mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata...czuje sie juz bardzo bardzo zmeczona czasem to az sie plakac chce...od niedzieli bardzo boli mnie kregoslup no i od kilku dni juz mam bardzo obollay brzuch i krocze do tego stopnia ze w nocy budze sie z bolem...ale da sie przezyc...jaszcze max tydz. i dzidzia juz powinna byc z nami :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jak po weekendzie?? u mnie było bardzo udanie :) imprezki się udały, tylko lenia mam i nic mi sie nie chce, do tego tylko +3 na zewnątrz i mroźny wiatr :O dorcia i jak tam?? migotko co tak znikłaś??? co u Ciebie?? edzia jak leci? monia wyzdrowieliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka_123
Cześć Kobitki :) Dorota26xo moze i masz racje z tym ze lekarze tak nie obliczaja wszystkim kobietom,zbytnio się na tym nie znam ;/ Tylko ze jak moj lekarz wysłał mnie na badanie (przeziernosc karkowa) do innego lekarza co ma lepszy sprzed czyli co lepiej chyba widzi na tym usg i jest specjalista to tez mu mowiłam ze mam długie cykle i takie tam ale pozniej jak mi dał wyniki badanto było napisane ze ternim porodu jest na 11 siernia ;/ to albo ja jestem jakas glupia albo oni jacys nierozumni Nata Beata00 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek duzzo duzoo zdrowia,spełnienia marzen i oczywiscie zdrowiutkiego i ślicznego dzidziusia :*:* (troche spoznione ale szczere :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo śnieżka :) witaj :) jak się czujesz??? przepraszam ze Cię pominęłam wyżej ale zupełnie mi wyleciało z głowy że mamy nową koleżankę w grupie... poprawię się :p i bardzo dziękuje za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieżko wiesz co, jeśli mogę coś napisać... może zaloguj się, żeby Ci nikt Ci się pod nick nie podkradł, bo różni są tu ludzie... czasem mogą pisać jako Ty.... a tak będziesz miała nick tylko dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka_123
Czesc Nata Beata00 :) hehe nic się nie dzieje :) aaa wiesz dzisiaj czuje się gorzej jak w czoraj,spiąca jestem i wogole jest mi niedobrze,jeszcze do tego beznadziejna pogoda dzisiaj echh ... To musze się zarejestrować aa zbytnio nie wiem jak ;/ bo tu nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieżko u samej góry masz Moje konto, tam się rejestruje :) a dzisiaj odpoczywaj w takim razie :) wolno nam leniuchować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) dorcia, szczerze współczuję, tym bardziej, że tobie już w styczniu prognozowali że możesz na dniach urodzić...no ale jak sama napisałaś max tydzień i będzie maluch :) natka, spóźnione ale szczere życzenia naj naj naj z okazji urodzin :) jak się masz? sniezka, masz jeszcze mdłości? a co do liczenia terminu, to mi się też zdaje, że liczą od cyklu 28 dni, przynajmniej tak do któregoś miesiąca. zresztą do dnia i tak nigdy nie wyliczą, bardzo mało kobiet rodzi w terminie :), a te co rodzą w terminie, to raczej bo tak się złożyło :) Ja dziś po raz trzeci byłam na badaniu moczu. Jutro odbiorę wynik, a w środę USG konkretne tzw. genetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć migotko :) za każde oddanie moczu i krwi powinni nam płacić he he a w środę badanie genetyczne :) to już sporo będzie widać :D dziękuję za życzonka :) a ja się czuje dobrze, tylko dzisiaj coś się przejadłam znowu i umieram heh ale ogólnie nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! :) natka, no zgadzam się w w zupełności!!! :D. powinni płacić za badania w ciąży, w końcu "dostarczamy" państwu nowych obywateli :D a poważnie, to ciągle nie mogę pojąć, że każą kobitom, które prowadzą ciążę prywatnie płacić za badania w ciąży, chore...to chyba kara że się odciąża ginów na NFZ :O i gdzie tu logika? ja mam taką sytuację, że nie płace, ale jednak większość kobiet prowadząc ciążę prywatnie płaci za badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny dziewczyny, muszę jutro zapytać gina, czy mogę już niebawem tę luteinę odstawić, bo coraz gorzej to znoszę, myślałam że będzie odwrotnie, 3x1 podjęzyk, bleee, wydaje mi się, że też taki kiepski apetyt mam od tego, no a to już 5 tygodni trwa... nawet jak czasem czuję głód, to coś trochę zjem i więcej mi nie wchodzi. mam nadzieje, że pozwoli mi skończyć 4 opakowanie i już ostatniego 5 opakowania nie ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) migotko no u mnie jest tak że jak chodzisz prywatnie to płacisz za badania :O ja na szczęście chodzę na NFZ ale na początku, ze 3 razy byłam prywatnie to trzeba było zapłacić i co zrobić... no być może ta luteina Ci psuje smak, zobaczysz jak odstawisz :) może złapiesz lepszy apetyt wtedy :) ja nie wiem jak w ciąży, bo nie miałam luteiny ale tak to jakoś mi ona nie przeszkadzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz natka, tu nawet nie chodzi o to, ile się płaci za te badania, bo skoro ktoś ma na wizyty prywatne, to ma i na to, tylko o sam fakt, że tak nielogicznie jest... mnie już ta luteina dobija, no i w ciąży może też to się gorzej znosi, bo smak się zmienia, więcej drażni, no i jednak 3 razy dziennie, to trochę tego jest, ja już 3,5 opakowania wyjadłam...no ale wiadomo czego się nie robi dla dobra maleństwo, jakoś dam radę jeszcze te 2 tygodnie pobrać. chodź i tak podobno nie mam najgorzej, bo są kobitki, które tego zupełnie brać w ciąży nie mogą, bo na wymioty zbiera, co innego połknąć tabletkę, a co innego czekać aż się rozpuści...nawet lekarz na początku zapytał, czy dam radę to brać, ale ja zielona w temacie byłam, bo nigdy tego nie brałam i powiedziałam, że dam radę :D. ale powiem ci że też do duphastonu (jako zamiennika) nie mam zaufania, bo w wielu krajach, to już wycofany lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×