Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość dorota26XO
zrobilam test i nic....u szkoda! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie!!!!! Mam dzis na chwilke neta to napisze. Wczoraj wiecozrem mialam taki kilka minutowy bol w dole brzucha jakby ktos mnie gryzł od srodka inie chce zapeszyc ale chyba moze mi sie tez udalo:D Mysle ze w polowie tyg zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na kobietę niecierpliwą kupiłam podwójny test na jutro rano ( taki do zrobienia tylko w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki). Nie wytrzymałam oczywiście i jeden zrobiłam dziś rano. No i nawet na takim teście jest blada druga kreska :D Do tego dzis nie moge dotknąc wręcz sutków tak mnie bolą :( Ból podbrzusza, czasami nagły i rwący wciąż występuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioolek gratuluję :D fajnie że Ci się udało :D ja zrobiłam swój test , i wyszła mi b.blada kreska ,więc nie bardzo się nią przejęłam.potem elektroniczny,a na koniec usg i beta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaieńka dzięki :D A czemu nie przejęłaś, toż blada kreska rónie ważna jak każda inna :D :D Ja dziś rano wcześnie jak poszłam do łazienki robić ten test, wróciłam i mówie do męża "No i na tym nic nie wyszło, ja już nie wiem!" położyłam sie i zawinęłam w kołdre. Ten wstał poszedł do testu i mówi "No przecież jest tu blada krecha jak byk! Nie łaska poczekać te 3 minuty??" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grauluje wam dziewczyny wydaje mi se ze jak jest kreska to jest i ciaza ja jeszcze musze tydzien poczekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ulotce każdego testu jest napisane, ze nie ważne czy ciemna czy jasna ;) Jeśli sie pojawia to znaczy ciążę. edzia jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ogolne samopoczucie dobre. my staramy sie o dzidziusia 2miesiace. jedno dziecko juz mielismy ale ciaza w 3 miesiacu okazala sie obumarla :( i teraz tak bardzo pragne nadrobic czas. ja jestem jeszcze mloda bo mam 23 lata ale kocham dzieci i chce miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Was kciuki ! To nasza pierwsza próba.. pierwszy stosunek do konca, jeden raz w dniu płodnym.. Wciąż nie chce mi sie wierzyć... ( i wciąż uwierzyć nie mogę!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniooolek ja jak bylam w pierwszej ciazy to tez nam sie udlo za pierwszym razem :) zycze ci powodzenia i jesli to prawda ze jestes w ciazy to dbaj i jeszcze raz dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ging
No ja własnie czekam bo sie obawiam ze moge byc..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ging...a nie chcesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Witam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Jasne spoko :D A Ty jak aniołek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Cześć wszystkim! :) Piszcie co tam nowego ;) Mnie nie było kilka dni w domu...Wczoraj wróciłam ;). Jeszcze tylko tydzień i robię test, może nawet wcześniej ;). W niedzielę miałam brązowe plamienie, oczywiście liczę, że to plamienie implementacyjne ;). Gdzieś wyczytałam, że po plamieniu już 2, 3 dni po test wykazuje ciąże. Myślicie że to prawda? A dziś mdli mnie od rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic nowego. Od poniedziałku okresu nie ma, w poniedziałek ostatni czwarty test z blada kreska ( jak we wszystkich innych). Wciaz mam obolale piersi ale od kilku dni bardzo mam wrazliwe i obolale sutki. Wygladaja tez zdecydowanie inaczej. Pozatym jestem wciaz zmeczona, a 8 godzin w pracy to dla mnie katorga i by nie odleciec wypijam tego red bulla za co sama sie na siebie gniewam :( Aha, kawe pije od zawsze, codziennie rano rozpuszczalna z mlekiem. Od tygodnia nie mialam jej w ustach bo poprostu nie mam tak niesamowicie na nia ochoty!! I hormony skacza przez co i humorek tez. Wczoraj byl dzien ryczenia ;) Masakra, zal mi juz mojego meza. Hmm... tak wlasciwie to chyba nie mozliwe bym jednak nie byla w ciazy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miewalas wczesniej plamienia ( te okoloowulacyjne- chyba tak to bylo, bo ja nigdy nie mialam w zyciu plamien i boli okoloowulacynych ) ? Ah i wciaz miewam bole podbrzusza ( to juz 1,5 tygodnia). Wkurzaja mnie nie powiem, bo jak tak zaboli dluzej i poczuje sluz to pedze do lazienki i ze zgroza patrze czy to nie okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyn dawno nie bylo naszej zalozycieliki topiku juz myslalam ze o nas zapomniala. ja podobnie tak jak ty za tydzien robie test bo @ powinnam dostac 1 wrzesnia ale roznie to bywa objawow jako tako nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
To pewnie Wam się udało ;). Masz regularne okresy? A jak szacujesz, który to może być tydzień u Ciebie? Tak miewałam plamienia i ból okołoowulacyjny przez kilka lat regularnie, co cykl...teraz różnie...ale to inaczej wyglądało inaczej, to plamienie, które miałam w ndz...ból owulacyjny też jest charakterystyczny, a w ndz nic mnie nie bolało, oprócz brązowego plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
edzia---> A ja czas sama się dziwię, że mam jakies objawy, może to tylko moja podświadomość. Jak uważacie ewentualne zapłodnienie mogło być 16, 17 sierpnia. Czy już faktycznie mogę mieć objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza czy nie ciaza wiesz jak ci kuz wczesniej pisalm to ja w pierwszej ciazy nie zauwazyla w pierwszych tygodniach jakis objawow oprocz boli piersi :) ale mysle ze u ciebie to juz bedzie ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Małe sprostowanie kochaliśmy się 16, 17 sierpnia, a zapłodnienie wiadomo kilka dni później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie czujesz ?? i kiedy mialas @ ? mnie aktualnie w jajanikach cos kluje ale nie wiem co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Dziś mdliło mnie, ale to za wcześnie jeszcze, hmmm...Poza tym dobrze, tylko to plamienie brązowe w niedzielę, według kalendarza na net mama, właśnie ndz, pn minione, to był potencjalny czas implantacyjny...Ostatni okres zaczął mi się 4 sierpnia, cykle 28, 29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Ja w sumie jajników nie czuję, żadnego kłucia...No ja zawsze na tydzień przed okresem, a właśnie jestem jakoś tydzień przed miałam takie napięcie podbrzusza, póki co go nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam okres 3 sierpnia ale ten moj @ to jest teraz rozny i nie wiem dlaczego ? mnie zaczelo mdlic dopiero gdzies tak w 6 tygodniu ale wiesz kazda kobieta inaczej przechodzi ciaze badzmy dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No wiem, że każda różnie przechodzi...u mnie jeśli jest ciąża, to dopiero jakiś 3 tydzień, po prostu zastanawiam się, czy to możliwe, że mnie już muli, czy po prostu coś mi zaszkodziło ;). W poprzednim cyklu, to w sumie wiedziałam od początku, że raczej nic z tego i tak było, a teraz jest jakoś inaczej i myśli od początku też mam różne... Co znaczy że masz dziwny okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×