Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

czesc kobitki:) monia mamuska nasza pewnie babci odwiedza z dzieciatkiem swym;D dorcia mnie tez cycuszatka tak bola, od polowy cyklu i sa powiekszone prawie o rozmiar;) niektorzy juz chyba tak maja. cos chyba pisalas, ze bierzesz jakies tabletki na regulacje cyklu? dobrze pamietam? moze to one tak wplywaja, przeczytaj sobie ulotke(jesli dobrze pamietam;)) albo faktycznie jestes w 5 tyg;P no migotko nie kwakaj ze w pn dostaniesz, bo raczej nie dostaniesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, ano fakt dziś dzień babci ;). ri wróżką jesteś, skąd możesz wiedzieć, czy dostanę w pn czy nie? :P ri, jak się dziś masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry Wieczorek!!! Heh wlasnie od babci wrociłam eh spokój teraz :) mała dostala od mojego taty 3pietrowy tor samochodowy i bawi sie od rana:P Migotko nie dostaniesz @ nie myśl sobie:P Ri z toba to samo bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia co tak wrozysz?:D chcesz byc moja asystenka?:D ano tor fajna sprawa:P sama bym sie pobawila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko tak Ci sie tylko wydaje ze nie jestes:D ano zaprawiona w boju, widac ze dziecko ma wyobraznie jak sie tak potrafi bawic:) monia dwa razy nie mow, za chwile u Ciebie jestem;):P a smietanke 18ke do kawy masz? migotka idziesz ze mna?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizas:D bierz byle duzo, mam taka ochote na chruściki:D masz jakis fajny przepis, bo ostatnio tez robilas:) fajny->czytaj nie czasochlonny:D monia ogarniaj sie, zaraz u Ciebie jestesmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam mleko 3,5% jak cos;) nop lubi sie bawic a ja sie bardzo z tego ciesze:P ale mialam wczoraj głoda o godz 20 wymiotlam z lodówki wszystko co mialam resztki chleba a o 23 moj M przywiozł mi pizze ach pychotka:P a dzis znow wstret do jedzenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko przynos wszystkie ja jestem chętna:P już ogarniam :D bedziemy miały babski wieczor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, jak sie zbiore w sosbie by zrobic to napisze o efektach, albo spotkamy sie u mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj migotka moze byc nieswiadoma, u mnie Pani G. powiedziala, ze jajeczka jeszcze male, ale sa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri no to dobrze ze sa bedzie odpowiedni dzien to urosna jedno peknie i....... i bedzie i kto to mowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubie ten film tylko 2 i 3 część juz średnio mi sie podoba ach bo juz bym chciala miec z kim porozmawiac o mdłosciach i innych dolegliwościach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) ri...bralam duph tylko jeden cykl w tym tez mam brac ale poczekam na owulke bo czytalam ze dup..blokuje ja ...mysle ze te kilka tabl az tak mi nie namieszalo raczej ta wredna cysta :) :)..a pozatym nie syski bola tylko sutki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×