Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hej kobitki... monia ja tez nie wiem nic n temta bacikowego...a ty jestes bazrobotna czy pracujesz? migotka ile jeszcze dni czekania :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale milam wczoraj akcje:P:P siostra meza dzwoni do nas z pl i pyta dlaczego nie pochwalilismy sie ze jestem w ciazy podobno nawet 5 mies...tak mi sie przykro zrobilo jak h...j .... nie wiem kto takie plotki roznosi... az chwilami chcialo sie plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby nop jestem narazie bezrobotna ale pracuje nad tym:P no migotko znow bedzie nadzieja i adrenalina:P dorota nei przejmuj sie ja wiem ze to przykre, ale nie miej do niej pretensji moze ktos jej głupot nagadał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, no przykre z tą plotką...ale zapewne to nie było zamierzone złośliwe...a powiedziała od kogo to wie? ;) o nie żadnego testu w niedzielę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...milm na mysli niedzile po terminie:P:P monia...to jak bezrobotna to w czym problem zeby do bezrobocia sie zapisac :P:P niom plotka na calego cala rodzian mojego meza o tym plotkuje i nawet znojomego dopytywali ktory byl u nas w odwiedziny mies. temu...przykre i smieszne zarazem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie heca ;), przecież to głupie jakbyście im nie powiedzieli o ciąży :D. ale niestety i rodzina robi głupie akcje, nas też spora część rodziny namawia, robi głupi docinki, a nie wiedzę, jak jest z nami, czy się staramy czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia w kazdej plotce jest troche prawdy;) wiec uwazaj, moze chodzilo o 5 tydz?;) zycze Ci tego kiedy tylko TY zapragniesz:) monia zarejestruj sie nic nie tracisz, a moze zyskasz:)) migotko migotko juz sie nie moge doczekac Twojego testowania:) i moocno 3mam kciuki:) u mnie po staremu, dorcia ma 15dc a ja 14:P tylko moje pecherzyki nie maja jeszcze prymuska, ktory chcialby sie wybic ponad wszyskie inne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sysyki bola a sutki to normalnie az pala i pieka jeszcze tak nigdy nie mialam ... sadze ze owulka sie zbliza :P:P oby oby bo juz sie za nia stesknilam :D hehehe 5 tydz:D :D wlasnie M jak z siostra rozmawial mowil "predzej 5 tydz jak mies :D :D bo niewidze zeby przytyla" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dorcia! :) A co dziś tak z poranną zorzą żeś wstała? :D, Pewnie głodna byłaś :P Ja już duże zakupy zrobiłam ;) i czuję się wspaniale :D. Jutro przyjeżdża teściowa i będzie jeszcze lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nissss wsumie:D :D ale tak mnie qrfa te sutki bola ze az sie plakac chce...ja pikole na 100% mam cos z hormonami :( bo dziwne zeby az tak bolaly a syski prawie wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no możliwe, że coś masz z hormonami, bo często piszesz że cię bolą...mnie dla mnie odmiany ani sutki, ani piersi zupełnie nigdy nie bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kiedys piersi mnie bolay w okresie okoloowulacyjnym w czasie gdy milam cyste to czesto mnie bolay o roznych porach cyklu a teraz mnie tak piersi nie bola ale sutki same okropne oczucie ktorego nigdy wczesniej nie milam w az takim stopniu :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichą nadzieje mam ;). Ale wiesz ja teraz to mogę i już pn dostać, a równie dobrze nawet w następny piątek...więc nie ma sensu dumać ;) Hmm, trochę to pewnie norma z bólem piersi, ale jak tam mocno, zbadaj sobie hormony i będziesz wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×