Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia dla Ciebie moge miec ciaze urojona:D ale to chyba nie to samo;) dorcia sutki to objaw ponoc ciazowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh dzis gadalm z ta znajomu ruska:P:P ktora jest w 3mies. ciazy :P:P:P i mowi ze ja brzuch boli i wogole opowiada i pyta sie co ja na to hhehehehe przeciez ja nie jestem gin a nawet nigdy w ciazy nie bylam wiec skad ja mma wiedziec co jest w ciazy normalne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri....heheheh napeno to nie ciaza:D :D napewno bo robilam kilka dni temu test (bo mnie o to migotka prosial:D) i 1krecha jak byk :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri nie uroisz sobie tylko bedziesz na prawde:D dorota niektore kobiety własnie skarżą sie na ból sutkow w ciazy a mnei bola całe ale sutki najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...:P:P:P ale u mnie to naprawde dziwne bo zawsze mnie cale syski bola a teraz same sutki nawet nie moge dotknac bo tak bola i pieka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jemy, jemy:d oj kobietki, kobietki:D ide do meza, moze cos zdzialamy?:D buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi babcia dala sernik do domku i go własnie wpieprzam bo nie mozna tego nazwac jedzeniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheheh a ja wlasnie "wpieprzylam" rowniez:D :D 2 paczki:D :D i jeszcze sobie ciastek donioslam :D :D..odchudzanie mnie czeka:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tylko ze mi podczas jedzenia sernika robi sie nie dobrze choc mam wielka chec na niego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej..o wiele lepiej niz jakies 2 tyg temu :P:P:P a wogole to w mieszkaniu sobie wiosne zrobilam :P:P:P zonkile motylki i takie tam :D :D pieknie i milusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze moze tego ci było trzeba zebys w depresje nie popadła:) ważne ze juz ci lepiej powiem ci ze ja tez juz kwaity do wazonu wkładam zeby jakos tak inaczej bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiaty tez kupuje raz w tyg przynajmniej bo tak jakos milej jest... a u nas sezon na tulipanki wiec az 2 wiazanki ostanio kupilam :D my o wiosnie a tu niemal jeszcze polowa zimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz niektore kobiety popadaja w depresje przez to ze jest zimno ponuro i trzeba sie grubo ubierac. Ja mialam tak w zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla naiwnych
Ja własnie byłam u ginekologa, który powiedział, ze najwcześniej można robić TEST po tygodniu od terminu spodziewanej miesiączki!! A lekarz potwierdza po 2-3 tygodniach od tego dnia. Więc nie piszcie bzdur i nie namawiajcie innych, żeby w pierwszym dniu macie 2 kreski na teście. Radzę wziąć duużą poprawkę na to co tu niektóre bajki opowiadają, a zwłaszcza Monika. Żadna z was się nie zastanowiła, ze to wszystko może być wymysłem kobiety np. z urojoną ciązą..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migtoka81
dorcia, ty kwiaciaro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×