Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dla naiwnych ale o co ci chodzi ? my lubimy miec urojone ciaze jestesmy nastolatami ktore sie wkrecaja wiec nie czytaj naszych wypocin i idz sobie juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia ale kilka badan znow mam do zrobienia, a jak zrobi to dobrze a jak nie to trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu badania? przeciez robilas przed wizyta az tyle tego jest czy poprostu powinno sie powtarzac co jakis czas te same badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy mialam morfologie i glukoze na czczo, a teraz toxoplazmoze , wr ,hbs i takie tam. Jest troche tych badan ale tylko na poczatku bo poznie jto juz standardowe morfologia i mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do dupy poszla
hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie latania nie bedzie ide za tydzien zrobie wszystkie za jednym razem i wszystko a tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie bylam niby ww. zrobilam termin na poniedz. ale i tak czasu nie mma wiec sobie odpuszcze:) a niby po co milabym isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :)wczoraj byłam na pierwszej wizycie u gin,fakt młody,ale bardzo fajny,taki luzak powiedziałam mu o swoich obawach co do przebytej choroby,uspokoił mnie,że fasolka jeszcze sobie wędrowała w jajowodach i nie podpijała mojej krwi,więc nie ma takiej dużej obawy może mnie pocieszał,bo nie sądzę,żeby moja fasolka jeszcze tydzień temu po jajowodach sobie pływała?nieważne dobrze,że starał się przestawić na pozytywne myślenie zrobił usg i co? pęcherzyk i nic więcej nie widać,ale na ten tydzień ciąży to wszystko jest w porządku,jestem w 5 tc a wielkość pęcherzyka na 4,6 tc.Dał mi duphaston 2x1 w razie w i za 2 tygodnie mam przyjść i wtedy będzie już widać serduszko bijące (wizyta 4 lutego) Mam foteczkę z małym czarnym punkcikiem i to jest moja fasolinka jednak odetchnę z ulgą za 2 tygodnie jestem very happy życzę Wam wszystkim tego co ja teraz czuję ale się rozpisałam uhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula to gratuluje potwierdzenia ciazy:) i nie martw sie tak bedzie wszystko dobrze zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) moniu o ile pamiętam Ty także jeszcze nie widziałaś serduszka swojej fasolki,w którym byłaś tc jak byłaś na wizycie,a w którym będziesz na następnej?Mam problem,bo wizytę mam 04.02.(będę w 7,1 tc) i nie wiem czy nie iść o tydzień później 11.02.( będę w 8,1 tc),wtedy będzie wszystko pewne i jasne,no i fasolka na fotce większa :) Czy na pewno tego 04.02. musi być już widać serduszko?Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula bylam w 5,5 tyg i serduszka tez nie bylo jeszcze a jak pojde 1 lutego to bedzie 8,5tyg. i mam nadzieje ze juz wszystko bedzie super widoczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia! o 1 lutego, jak będzie 8,5 tygodnia, to na bank będzie ładnie widać :), heh fajnie macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko dziekuje weekend minał spokojnie :) i bardzo sie z tego ciesz:D a co u ciebie ??? jak tam po wizycie tesciowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U sumie ok :D Teściowa grzeczna była :D. Wczoraj byliśmy na urodzinach u bratanicy męża, 3 latki, i była też ciężarna w 8 miesiącu, więc się nasłuchałam o ciążach, dzieciach ;), mam dość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×