Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nasza sesja narzeczeńska

Polecane posty

Gość tajasne
jak wpisy Zii moga byc reklamą, skoro nie ma na nich adresów, nazw firm, stron internetowych? co ona reklamuje, anonimowego fotografa? :D chyba że hotel, to tak, bo tu sie nazwe pamieta :D ale to tez tak hurtem reklamuje wszystko, hotel, cukiernie, fotografa, florystkę, to co ona w koncu jest, z jakiej branży? :D PS. a nawet jesli jest to co komu to przeszkadza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logitch.
tajasne przeszkadza wiarygodność jej wypowiedzi i jej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
przeszkadza Ci wiarygodność osoby ktorej kompletnie nie znasz i ktora w Twoim życiu jest obojętna? :D przecież to czy Zia jest wiarygodna czy nie dla nas tu wszystkich de facto nie ma żadnego znaczenia :D jak jej nie wierzysz to traktuj to jako beletrystykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy można..., wyślę ci na priv tylko podaj jakiś namiar, albo gadu. :) My też jesteśmy w Krakowa, może gdzieś ci się mój narzeczony przewinął? Z uczelni albo z Jazzrocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy można.....
To pewnie z Jazzrocka ;) Mogę prosić na maila? maggie_ok@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wiadomo. :) My tam kiedyś prawie mieszkaliśmy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy można.....
A jeszcze z ciekawości zapytam, czy Twój narzeczony wie o tym topiku? Chyba nie będzie mu miło jak przeczyta te opinie :o Chociaż z drugiej strony czy warto przejmować się słowami zazdrosnych frustratek z kafeterii? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczony wie ale przyjął zasadę, że nie czyta tematów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha......
"Chociaż z drugiej strony czy warto przejmować się słowami zazdrosnych frustratek z kafeterii?" Ty naprawde jestes az tak glupia czy tylko udajesz? :D Uwazasz, ze jak mi sie twoj narzeczony nie spodoba to tez ci go zazdroszcze? :D Nie podoba mi sie narzeczony Zia, dla mnie jest oblesny a dla niej jest najwspanialszy. Tak samo dla niej albo dla ciebie moj narzeczony moze byc potworem a ja wcale nie uwazam, ze to zazdrosc tylko inny gust. Boze widzisz i nie grzmisz :D Skad takie kretynki sie biora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy można.....
Ty jesteś kretynką i niewychowaną chamką, bo nie wiem jak inaczej nazwać panienkę, która na podstawie kilku zdjęć wyzywa faceta od "obleśnych potworów". Jesteś dnem, a nie kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO AUTORKI: witaj, czytam sobie ten wątek i przecieram oczy ze zdumienia, jak okrutni i bezinteresownie złośliwi ptrafią być ludzie. Te komentarze dt. wyglądu narzeczonego, portfela, religii itd. to zupełnie nie na miejscu, az mi się wstyd za Kafeterianki robi. Ale swoją drogą udostępniając o sobie tyle danych zapewne zdawałaś sobie sprawę z niebezpieczeństwa, na które się narazasz? Na Twoim miejscu byłabym troche bardziej ostrożna, bo zagrożenia płynące z upowszechniania danych w necie są naprawdę duże. Właściwie podałaś się na talerzu, imie nazwisko, data miejsce ślubu, status materialny (a doskonale wiadomo, kiedy Cię w domu nie bedzie). Na tej podstawie nawet nie bardzo przenikliwa osoba o złych zamiarach wie wszystko, co moze być jej ewentualnie potrzebne, nie mówiąc już o osobach specjalizujących się w namierzaniu innych. Niestety złodziei i świrów nie brakuje. Oczywiscie nie życzę Ci niczgo złego, ale moze przemyśl jeszcze zakres upubliczniania informacji o sobie. A z innej beczki, sama jestem przyszłoroczną panną młodą. Mój slub będzie wprawdzie wyglądał zupełnie inaczej niż Twój - stawamy na prostotę i minimalizm, ale widzę, że jesteś prawdziwą skarbnicą wiedzy i bardzo sympatyczną osobą. Chętnie powymieniam się z Tobą pomysłami, ew. skorzystam z rad i podzielę się moim skomnym zdaniem, ale najlepiej poza forum. Jeśli masz ochotę, odezwij się rilla82@wp.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha......
Kilka zdjec widzialam i na podstawie kilku zdjec oceniam :D Akurat wyglad ma najmniejsze znaczenie a narzeczony Zia jest facetem wyksztalconym i to ona a nie ja ma w nim widziec tego "ksiecia". Ale debilko nie posadzaj innych o zazdrosc bo jestes smieszna jak 5 latka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy można.....
To powiedz na podstawie czego wywnioskowałaś, że jest obleśny? Idiotko! .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmnbvmnbv
Twoj narzeczony to wykapany gerard depardieu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak pomyslałam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mbmnbvmnbv a wiecie, że jak on oglądał te zdjęcia to też mu się tak skojarzyło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxyz
a ja myślę ze narezczony jest super i zycze wam duuuuuzo szczescia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9966
dobre zdjęcie nie ,,wymuszone"" Tak to ujecie było łapane w locie. Słoma wystaje z butów i nic więcej. Totalna wiocha. temat jest całkowicie manipulowany a zdjęcia odpowiednio gustem do pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxyz
super zdjecia na blogu masz,swietne sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona7897
ktoś wyzej ci mądrze napisal, uwazaj na dane! ostatnio czytalam o lasce, ktora tylko na facebooku zamiescila, ze gdzies wychodzi i podczas nieobecnosci ja obrabowano. A ty zamieszczasz o wiele wiecej. Głupota jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha......
[zgłoś do usunięcia]A czy można..... To powiedz na podstawie czego wywnioskowałaś, że jest obleśny? Kretynko nie potrafiaca czytac ze zrozumieniem :D Dla mnie, wedle mojego gustu jest oblesny bo nie cierpie tego typu urody. Dla ciebie moj narzeczony moze byc oblesny i mam to gdzies bo MNIE sie podoba. I tak samo tu - Zia jest nim zachwycona i to ona wychodzi za niego za maz a nie ja i nie ty :P Trudno aby wszystkim babom jeden facet sie podobal :D A jak tak boli cie slowo "oblesny" to napisze ze dla mnie jest "obrzydliwy" :D Lepiej ci?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajciesespokoj
Kurde, ludzie, cóż Wy tacy podejrzliwi i chamscy jesteście? Dajcie spokoj. Dziewczyna urządza z pasją swoje wesele i już. Co w tym takiego złego? A do tych, którzy się martwią, ze ją moze ktoś okraść bo podaje dużo danych - a nie pomyśleliście, ze skoro ZIa zatrudnia tak dużo osób do organizacji swoejgo wesela, to pewnie pomyślała również o zatrudnieniu ochroniarzy i zadbaniu o bezpieczeństwo swojego domu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie. :) Oczywiście, że pomyślała. Nawet na ślubie będzie dyskretna firma ochroniarska na wszelki wypadek jakby dużo osób przyszło do kościoła zobaczyć i ktoś by miał jakieś głupie pomysły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi
o matko, jak jakaś gwiazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajciesespokoj
Zia - no widzisz - a inni są tak ograniczeni, że im to pewnie by do głowy nie przyszło. JA sama miałam wesele 4 lata temu i miałam wynajętą firmę ochoroniarską w tym dniu. Do pilnowania domu oczywiście. Wszystkie prezenty, pieniądze i wszytko po kościele zawieźliśmy właśnie do domu i było bezpieczne. A znam przypadki, ze Para młoda po kościele i złożeniu życzeń zawozi wszystkie prezenty do domu i nic, zero ludzi w domu, dom pusty do białego rana - to dopiero kusi złodzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie - z tym plenerem (nie wiem jakaś elektociepłownia chyba Siekierki ... ) to specjalnie tak ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja tego "rozgłosu" nie planowałam. Ja sobie tylko pisałam, jednak jeśli już taka sytuacja zaistniała to muszę się do niej przystosować. Stic specjalnie chyba, fotograf miał znaleźć miejsce gdzie było dużo trawy. ;) No i znalazł ale ja nie wiem gdzie te zdjęcia były robione oprócz tego, że w Warszawie, fotograf nas wsadził do auta i zawiózł a potem odwiózł do centrum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Zia, że się chronisz, ostrożności nigdy za wiele. Moze ja mam bują wyobraźnię, ale wydaje mi się, że kwestia bezpieczeństwa to nie tylko dzień ślubu. W eter poszło wiele informacji o Tobie i ktoś może z tego "skorzystać" w mniej spodziewanym momencie. W mojej bliskiej rodzinie był przypadek nękania przez zupełnie obcą osobę, która zbierała informacje właśnie na podstawie danych z netu. Bardzo to było nieprzyjemne i długo się ciągnęło. Ludzie niestety bywają rózni. No ale, wracając do pozytywów ślubu, tak jak pisałam, chętnie się powymieniam z Tobą pomysłami i radami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z jaworzna jestem
twoj narzeczony jest straszny...a ty jestes pusta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×