Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

niunka82- ja też ciążę nie znoszę tak łatwo . dzisiaj wyjątkowo źle się czuję,a jeszcze Zuzka taka marudna jest :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczka- znam te chodzenie za dzieckiem :D Moja już co prawda starsza od Twojego synka,ale ten za nią łażę,bo albo się wdrapuje na krzesło,albo skacze po łóżku,albo wtyka paluszki tam gdzie nie potrzeba . Uroki macierzyństwa ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie są to właśnie uroki macierzyństwa :) Nie narzekam, Mały jest w miarę grzeczny. Teraz przewraca zabawki na podłodze i bawi się a ja mam chwilkę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ja właśnie czekam na wiadomość bo kuzynka rodzi... Trzecie. Ma już dwie córki i trzecie zrobili z myślą o synu ale kto wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest na etapie otwierania wszystkich szafek:-) na szczęście jeszcze z nich nie wyciąga:-) hmm kuzynka nie pytała lekarza co bedzie mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytała ale nie było widać....a może wie co się urodzi i nie chce mówić. Nie wiem. Wiem tylko że chcą syna i koniec. Jak będzie znów córka to za rok, dwa znowu pewnie zajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunka82 moja też uwielbia szafki otwierać,tylko,ze ona robi mi ram "porządek",a jaką ma zabawę,a ja ile składania i układania :D . duszyczka- my też marzyliśmy o synku,ale jest córeczka,znaczy będzie,ale najważniejsze żeby była zdrowa,reszta to już nie ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na szczęscie jeszcze bez porządków:-) my chcielismy dziewczynke a tu chłopczyk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bouzilla
nie kazdy ma to co sobie wymarzy...ja szalalam za corka, a urodzil sie syn i nigdy bym tego nie zmienila...to takie wyzwanie dla mnie. Gdy urodzila sie bratanica odbilo mi totalnie i od tego momentu zawsze chcialam dziewczynke a tu los chcial inaczej i innych zabaw i spedzania czasu sie ucze :) Milelismy jechac w niedziele do parku rozrywki gdzie maja jedyny swiat Thomasa the tunka w Tamworth ale jak nie bedzie samochodu na dojazd to pewnie spedzimy jakos inaczej ten dzien. Kilka razy do roku Brytyjczycy maja wolny poniedzialek, a ze M pracuje w soboty chcielismy jakos inaczej spedzic ta niedziele wiedzac ze czeka nas zima i na wyjscia pogody juz nie bedzie brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze ze zdrowe:-) ostatnio byłam z małym w krainie zabaw dla dzieci hmmnie bał się pisków czy krzyków innych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bouzilla
Bubu - tak nazywam malego...boi sie sowy hahahah jak leci bajka na baby tv i jest gdzies sowa to szybko ucieka lapie sie nas i placze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bouzilla
ohhhh jak ja za nim tesknie :( :(:( on odkurza ze mna...zawsze jak zaczynam od gory to biegnie za odkurzaczem przczepi sie go i pcha go...hahah taki maly pomocnik :) Czy male dzieci maja koszmary? czy moze nie? Kuba budzi sie w nocy i odrazu wiemy ze cos jest nie tak..bo placze jakby cos sie stalo a nie jakby go cos bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super że im się udało, ja mam 3 siostry (razem ze mną jest nas 4) rodzice też chcieli mieć syna ale już więcej nie próbowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko brata...kochanego zresztą ale siostry raczej nie był mi w stanie zastąpić a szkoda :( Teraz już raczej siostry mieć nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2+1:)
:) sama nazwa . Jak piewsze rodziłam to było mi wszystko jedno, nawet bardziej chłopczyka wolałam , przy drugiej ciaży byłam przekonana na 100%,że dziewczynka będzie i sie przeliczyłam . Jak sie okazało ,ze chłopczyk to normalnie w depresję wpadłam , a jak sie urodził to bym Go na zadną dziewczynkę nie zamieniła :) I tak minęły kolejne dwa lata nawet nie myślałam o trzecim dziecku , ale stało sie i dobrze bo mam upragioną dziewczynkę ...........która codziennie mi z liścia wystrzeli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
czesc kochane,ja juz mam swojego M przy sobie,idziemy na spacer wiec odezwe sie wieczorkiem :) buziaki!!!! mama razy dwa i jak walka ze smoczkiem???? niunka jak zakupy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
aha i witam nowe forumowiczki na naszym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×