Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

hej hej laseczki ;) napije sie z tobą kawki fantastic girl :) brawo za chodzenie!!!!!! 🌼 ojj teraz sie zacznie hihi :D moja córcia bawi sie wlasnie koparką (czyt.przejezdza nią kurczaczka pluszowego) :D:D:D:D:D a ja nawet dalam rade sie troszke pouczyc :) reszte dokoncze w nocy jak mala zasnie.nadal jestesmy zakatarzone.dzis o 20 na tvn style fajny program bedzie :) zazdroszcze słonka-u nas od wczoraj paaaaaaaaada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Liwio dasz rade, zapewniam Cie :):) akurat my kobiety mamy talent do robienia kilku rzeczy naraz czy niezłej organizacji pracy:) a u nas Tomek przez weekend miał gorączkę, a od wczoraj wysypke, gdyby nie przechodził wcześniej to postawiłabym na trzydniówke ale jak dzisiaj Pani doktor zobaczyła stwierdziła że to różyczka...tak wiec mamy juz dwie zakaźne choroby za soba ospe i różyczkę...a za miesiac miał być szczepiony:P co do chodzenia to nasz juz teraz tylko doskonali, tzn z chodzenia na bieg sie przerzucił:P kurcze córka w jego wieku ani myślała o chodzeniu a ten zasuwa jak perszing :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka kobietki :) Liwciu zdjecia cudne!! Natalka jaka ksiezniczka :) a opaske ma pierwsza klasa :D musze i ja swojej "damie" taka kupic ;) kurde ja jeszcze nie podumalam wczesniej i dzis stwierdzilam, ze nie mam w co wystroic swojej panny na jej imprezke :P sukienki w szafie jeszcze z lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh dziękuje 🌼 :) bardzo nam miło hihi opaska z ebay'a za funcika heh ;) futerko 3-6 m-cy hihi ale jakies duze bo mysle ze nawet zimą w nie wejdzie spokojnie :D a sukieneczka letnia w sumie tylko pod spodem miala body,grube rajstopki i lakierki obowiązkowo :D:D Natalka śpi,a ja ide cos zjesc.potem bede zrzędzic ze musze schudnąc ale co tam,głodna nie zasne. ma ktos wiesci od Martyny,co z Zuzią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja nic nie wiem co u nich :/ a niektore ubranka sie nie trzymaja rozmiarow. moja Nikola w jeden sweterk wchodzi ktory niby jest na 68 a rekaw jeszcze na nia za dlugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie nie kopne :P ale napisze DOBRANOC bo zmykam spac :) moze sie tu nikt nie pojawi, wiec bedziesz miala motywacje zeby isc sie uczyc :D do jutra babki :) milej nocki wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam środowo :D u nas nadal pada deszcz i wygląda tak jakby to juz połowa listopada byla.przez ost 5 lat bylam w uk ii tak marzylam o polskiej jesieni-no to mam :D:D:D stawiam kawusie i herbatke,ktos sie napije ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) ja rozniej popijam kawusie, niunia wlasnie usnela, wiec mam chwilke :) pogada dzisiaj u nas do bani... pada i pada... az nic sie nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdołałam jakos pomyc naczynka i wziac prysznic,herbatka zaliczona.szykujemy sie do wyjscia na zakupy :) pada deszcz ale mamy nasz maly samochodzik wiec jakos to bedzie :D dzis dzien nauki wiec pewnie bede tu czesto hihi :D ktos pytal o wage dzieci-moja w wieku 12 miesiecy wazy 10.4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to widze ze nie tylko moja corcia ma zabawki niby typowo chlopiece :) i dobrze! kiedys nawet byla na ten temat rozmowa w TV zeby nie ograniczac dziewczynek tylko do lalek a chlopcow tylko do samochodow bo przeciez "duze dziewczyny" potem jezdza samochodem nawet lepiej niz faceci :) i nikt sie nie dziwi ze kobieta jedzie autem. ja dopiero teraz zrobilam sobie kawke. Na dworze wieje i czasem pada wiec dzis zostaniemy w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co porabiacie babki? ja musze zamiesc u góry i namówic natalke na drzemke :D a wtedy zabieram sie za wkuwanie wiedzy ;) Marysiu odezwij sie w sprawie ksiązki-jestem bardzo zainteresowana :) kurcze przejasnia sie-jupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórzyłam anatomie,teraz usługi weterynaryjne do nauki-taki plan na dzis.jednak zanim zaczne kolejny przedmiot musze malej obiadek wymyslec.dzis chyba makaron z warzywkami i do tego moze jakies mięsko tylko jakie hmm... a co wy dzis gotujecie,moze ktos mnie zainspiruje :) Martyna odezwij sie!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Hej Kobietki, dzieki za zyczenia, tak wczoraj moj duzy syn obchodzil swije pierwsze urodziny, a dzis jest jak dziecko niedowytrzymania :D ha ha ha poszedl spac wiec mam chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
A doczytalam ze bylo cos o wadze to i ja sie pochwale bo w poniedzialek bylismy na wazeniu i Nikus ma 9,75 kg i caly czas miesci sie w swoim wykresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiTAJ KOCHANA :) o to Nikuś dogonił Natalke :) Natalia tez dzis wyjątkowo marudna no i katar nas męczy :o chyba jednak wyjdziemy gdzies bo nie dam rady w domu wysiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Widze ze Wam calkiem dobrze w kraju :D Ogladalam zdjecia na NK, slicznie wyglada Natalka, a i mamusia niczego sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam,nie czaruj kochana bo juz siedze czerwona jak burak :D no u nas jakos leci,łatwo nie jest bo caly czas same jestesmy,ale musimy wytrzymac. szukam jakiegos biletu i najprawdopodobniej przylecimy z natalką w nast tyg na 2tyg.juz sie przeprowadziliscie???? mam nadzieje ze uda nam sie wyjsc na spacerek :) ale sie stesknilam za wami!!!! to juz ponad 3 m-ce Nikuś fajowo wygląda z ząbkami hihi :D podobne ma widze do natalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Przylecicie tylko na 2 tygodnie?? :( uuuu szkoda, my jeszcze na starym domku, przeprowadzamy sie chyba od 1.10 Tak fajnie byloby wyjsc na spacerek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana narazie na 2tyg,moze 3 ale bede latac regularnie.nic innego nie wymysle bo co2tyg mam zajecia i teraz akurat taka dluga przerwa mi sie trafi :) ale sie ciesze!!!!! powiedz Nikusiowi zeby duzo jadl bo musi miec sile uciekac przed stesknioną ciocią :D:D:D:D:D ahh,ale bedzie fajnie,pojdziemy sobie do centrum na kawke :D i obowiązkowo do asdy poszperac co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Spokojnie Ciocia, nie martw sie o Nikusia, zlapie Natalke za reke i poleca, ze my z jezykiem na brodzie ich nie dogonimy :D Juz sie ciesze, ze przylatujecie!! We wtorek idziemy na szczepienie, wiec i pewnie z NAtalka sie wybierzecie. Jak ja tego nie lubie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantastyczna dziewczyno, gratuluję pierwszych kroczków :)) Ale radość, nie? Liwia, dziecko, Ty się uczyć masz, a wysiadujesz przed kompem tak samo jak ja :DDD Musimy się wzajemnie motywować :) Zdjęcia z roczku Natalii są naprawdę śliczne, dziewczynki można tak ładnie ubrać, ach... :) Mała księżniczka :) I jakie ma oczy zielone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
No wlasnie z tym ubieraniem i ja mam problem. Kiedy patrez na te sliczne ubranka dla dziewczynek az mi szkoda. Chlopaka juz sie tak nie wystroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×