Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Mamo Nikolci, w takim razie dobranoc :) wiem o czym mowisz tez nie cierpie wstawac jak ciemno i zimno, czasem młody tak fajnie śpi, bo do 9 a czasem 7:30 i koniec spania, nie mialabym problemow ale my z reguły bardzo pozno chodzimy spac, 23 to tak w normie i pozniej rano jest masakra. Tyle ze moj sie jeszcze obudzi czasem na herbate znaczy wode mu daje, to tez potem wybita ze snu jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierze jak zobacze tego nobla :D tez mam tv wlaczony zeby cos do mnie gadało bo nie lubie sama byc, z malym tez duzo nie pogadam wiec zostaje ten nieszczesny tv ;) no i jest tez allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do małego od urodznia gadam jak nakręcona a on tylko mama baba tata dada nana i po swojemu:-) też własnie siedze na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tez gadam do młodego duzo, tylko jak sama wiesz nie jest to na zasadzie rozmowy, a po calym dniu bycia tylko z nim to jak maz wraca do domu to ma dosc mojego gadania :) bo nawijam i nawijam ja sie tak zastanawiam nad pchaczem dla syna wiecie ten jeździk, bo szukalam na allegro, czy ma ktoras z was ta zabawke? moze go pobudzi do tego zeby zaczal chodzic tylko nikt z moich znajomych nie ma i nie wiem czy to takie fajne jest w rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon Tez się zastanawiam nad pchaczem bo jak odkurzam to on ze mną:-) Mój ma 13 miesięcy i jak narazie tez sam nie chodzi dopiero sie puszcza i sam stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi rehabilitantka doradzila, on wtedy będzie pchał ta zabawkę i będzie mu się łatwiej utrzymać, bo ładnie z nia chodził jak pchał piłkę dlatego tak myślę o tym pchaczu. Co do imienia Szymon, ładne ale u mnie by nie przeszło, bo mój były to Szymon, więc nawet mężowi nie proponowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce kupic kolejnej zabawki która będzie stała w kącie Mojemu m podobało się imię Kamil ale ja uparłam się na Szymona i koniec:-) Ile wazy Twój synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my całe szczescie duzo zabawek nie mamy, jakies tam takie pierdołki, nie kupuje jak juz to dostaje. Wlasnie nie wiem ile wazy, jutro sie dowiem bo na te szczepienie jedziemy, jak bylismy ostatnio to wazyl 8800 ale to dlatego bo nie jadl przez zeby, strasznie mu dokuczało, my z mezem juz nie wiedzielismy co mu dawac zeby jadl cokolwiek, no i stracil na wadze, robilam mu papki jak niemowleciu zeby jadl, jak zęby się przebiły jest o niebo lepiej bo nie musze już tak miksować no i je normalnie. Zęby przechodzi w miare dobrze bo nie goraczkowal, tylko nie miał apetytu a to było straszne, no mam nadzieje że troche przytył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Hej Dziewczyny Wlasnie przeczytalam jak narzekacie ze Wasze maluchy spia czasem 'tylko' do 7 a moga do 9!! O matko szczesciary, my codziennie 6 punkt, jak sie zdarzy do 6.30 to swieto, a dzis to juz od 5 maly marudzil i przed 6 poddalam sie i go wzielam. On teraz dosypia a ja? Napisalyscie ile waza chlopcy - moj ostatnio stanal na wage i jest 10,3 kg, nie jest za duzy wiec to chyba dobra waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo synka, ja nie narzekam, tylko mam problem rano wstać jak chodzimy spać koło 23-24 czasem pozniej, moze tez dlatego młody długo spi bo go pozno kladziemy, przez dzien spi tylko raz wiec moze dlatego? nie wiem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Moj maluch spi dwa razy w ciagu dnia, niestety ostatnio nawet staralam sie go przetrzymac i ograniczyc do jednej drzemki, ale byl tak rozbity i nieznosny. Klade go o 20 a sama padam chwile potem :D Wlasciwie gdyby spal do 7 byloby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm spac do 9 jakby bylo fajnie :D moja niestety wstaje ok 6.30, jedynie jakos dzisiaj zrobila mi niespodzianke i wstala o 7 :D az sama bylam w szoku :P ale zauwazylam, ze Nikole bezwzglegu o ktorej godzinie poloze spac to i tak nie wstanie pozniej niz o 7. moja corcia chyba nawet nie wazy 9.5 kg. martwie sie jej waga :/ szczepionke mamy dopiero 9 listopada wiec dokladnie wszystkiego sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) mój maluch wstaje między 8 a 9 z tym że w nocy mam z 3 pobudki Dla mnie mógłby troszku mniej ważyć Mniej do noszenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki wysle Wam cos:):) PRZEPIEKNY TEKST !!!!!!!!!!!!!POCZYTAJCIE SOBIE A JA W MIEDZY CZASIE PRZECZYTAM CO U WAS SIE WYDARZYLO:) KOBIETA... Kiedy Bóg tworzył kobietę, pracował do późna szóstego dnia. Przechodził obok anioł i zapytał: - Dlaczego poświęcasz tyle czasu właśnie temu dziełu? A Pan odpowiedział: - Czy zauważyłeś wszystkie szczegóły, jakie muszę uwzględnić, żeby ją ukształtować? Musi być zmywalna, choć nie zrobiona z plastyku, mieć więcej niż 200 ruchomych części, które mają być wymienialne i musi ona funkcjonować na wszelkiego rodzaju pożywieniu; musi być zdolna objąć kilkoro dzieci na raz, przytulić tak, by uzdrowić co jest do uzdrowienia od stłuczonego kolana do złamanego serca, a to wszystko musi zrobić tylko dwiema rękami. Anioł był pod wrażeniem... - Tylko dwiema rękami niemożliwe! I to jest model standardowy?! To zbyt wiele pracy jak na jeden dzień Jutro dokończysz. - Nie będę czekać do jutra powiedział Pan. - Jestem już tak bliski ukończenia tego dzieła. Stanie się najmilsze mojemu sercu. Ona sama siebie leczy, kiedy zachoruje i potrafi pracować 18 godzin dziennie. Anioł podszedł bliżej i dotknął kobiety. - Ale uczyniłeś ją taką miękką, Panie. - „Jest miękka powiedział Pan, lecz uczyniłem ją także silną. Nie wyobrażasz sobie nawet, co potrafi znieść i ile pokonać. - Czy ona potrafi myśleć?" zapytał anioł. Pan odpowiedział: - Nie tylko potrafi ona myśleć, ale potrafi przekonywać i pertraktować. Anioł dotknął policzka kobiety - Panie, zdaje się, że to dzieło przecieka! Zbyt dużo nałożyłeś ciężarów. - Ona nie przecieka To łza poprawił Pan anioła. - Łza? A co to takiego? zapytał anioł. Pan odpowiedział: - Łzy są jej sposobem wyrażania smutku, wątpliwości, miłości, samotności, cierpienia i dumy. To zrobiło duże wrażenie na aniele. - „Panie, jesteś geniuszem. Pomyślałeś o wszystkim. Kobieta jest naprawdę cudowna! Rzeczywiście jest!.. Kobieta posiada siłę, która zadziwia mężczyznę. Potrafi ona radzić sobie z kłopotami i dźwigać ciężkie brzemię. Ma w sobie szczęście, miłość i przekonania. Uśmiecha się, gdy chce jej się krzyczeć. Śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy jest szczęśliwa i śmieje się, gdy się boi... Walczy o to, w co wierzy. Sprzeciwia się niesprawiedliwości. Nie akceptuje „nie jako odpowiedzi, kiedy widzi lepsze rozwiązanie. Daje z siebie wszystko, żeby jej rodzinie dobrze się wiodło. Zabiera swoją przyjaciółkę do lekarza, kiedy się o nią martwi. Jej miłość jest bezwarunkowa. Płacze, kiedy jej dzieci odnoszą sukces. Jest szczęśliwa, kiedy wiedzie się jej przyjaciołom. Cieszy się, kiedy słyszy o narodzinach czy weselu. Boli ją serce, kiedy umiera ktoś z rodziny lub bliski przyjaciel. Ale znajduje siłę, by żyć dalej. Wie, że pocałunek i przytulenie mogą uzdrowić złamane serce. Ma tylko jedną wadę... Zapomina, ile jest warta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywnioskowalam ze wszystko u Was dobrze:) WITAM!!!!nowa mamuske:):):) a ja sie pochwale:):)moja Alicja juz chodzi sama:):)i to nie 5 metrow ale smiga jak szalona hehehhe na spacerki wychodzimy bez wozka:)kazdy kamyczek,listek ja interesuje:) na forosika wkleje nowe fotki:) zapraszam to poogladania:) Wy jestescie na fotosiku?? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):)wrzucilam 5 najnowszych fotek zerknijcie sobie jak macie ochotke:) piekna jesien w przecudownym parku ktory odwiedzam tak czesto jak tylko moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jakby to przeczytali czy by coś zrozumieli:-) faceci dopiero doceniaja jak tracą Zdjęcia super fajna z Was rodzinka:-) Tez miałam w planach sesje w parku wsród tylu kolorowych liści ale mój mały jeszcze nie chodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Przeczytalam ten teks i tez sie wzruszylam, super :) A zdjecia sa wspaniale, coreczka sliczna, no i jaka sceneria. Ja tez chcialam zrobic podobna sesje, niestety na razie pogoda nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) tekst wspanialy... i bardzo zgodny z nami - kobietami :) trzeba poszukac czegos o facetach :P zdjecia cudowne, niunia jaka rozesmiana, wesola, wrecz cudowna :) moja perelka wlasnie usnela choc bardzo niechetnie :P ja wlasnie popijam ciepla kawusie i sie troszke relaksuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×