Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Tnie, tnie coś dzisiaj kafe Mi wcześniej pierwszy raz pokazało się zę mam przpisać jakieś hasło i dopiero wtedy wysłało mi tekst Katkaziom yupi yupi jest 100!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejejejejejeje :D To kolejnej setki dziewczyny :D:D:D Hanna Marta ur. 21.06.2010, godz. 12:40, 3700g, 57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nie jednej setki ;-) To jak dziewczęta świętujemy takie ważne wydarzenie...??Leneczkowa ma zaplanowane zakupy a my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka u mnie to samo, muszę na dole coś wpisywać :( Może chcą sie nas już pozbyć ;) Moja córeczka Lenka ur. 28.07.2010, 56 , 3300, 10 Apg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nożesz Ty!!!! Wam się też pokazują te porąbane hasła do wpisania??? Zdurnieli na tym Kafe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!!ja tez dolączam do tej 100 strony!!!!!naprawde fajne ze jestescie!!!!zawsze razniej jak siedzi sie caly dzien w domku sqamemu to zawsze mozna pogadac z wami!!!!!!bo mi czasami tak bardzo brakuje kontaktu z ludźmi...... u mnie tez taka mgła że nic nie widac!!!!!a ja do pracy sie dzisiaj wybieram wypisac wniosek o te dwa tygodnie dodatkowego urlopu macierzyńskiego.....ale normalnie pogoda nie zachęca..... Wiecie co mamy dzisiaj z mzem 3 ROCZNICE ŚLUBU!!!!!!!!!! Ale ten czas leci niewiarygodne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka to Ty dziś podwójne święto masz. Wszystkiego naj dla Ciebie i M. To świętujcie dzisaj :) A nam w przyszłym roku w lipcu 5 lat po ślubie strzeli. Ale to zleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa a wiesz że nasze córeczki mają dziś imieninki ?? :-) CHolera same powody do świętowania :-) Chyba się dziś spijemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde zapamniałam :) Faktycznie kiedyś to sprawdzałam. Muszę wszytskich obdzwonić, żeby prezenty szykowali. Wszystkiego najlepszego dla Twojej Lenki :) Zaraz strzelę sobię setkę- soku jabłkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie na 100 stronie to ja też muszę być:)ja właśnie sniadanko pałaszuje mały już zjadł i oglada Tv a ja zaraz szykuje sie do pracy>kobietki mam fajny i sprawdzony przpeis na kurczaka na butelce piwa może któraś z was zna ja własnie jutro przy weekendzie będę go robić na obiadek a potrzebne są: kurczak cały nie mniej niż 1,5kg ulubione przyprawy do kurczaka najlepiej tez zioła np oregano,rozmarynitp małe mocne piwo:) kilka łyżek oleju z oleju i przypraw robimy marynatę i dobrze nacieramy ja kurczaka wkłądamy także do środka kury i wkłądamy go do lodówki na ok1h piekarnik rozgrzewamy do 180st i otwieramy piwo i jakby "szadzamy na nim kurczaka tak żeby on nam w tym piekarniku stał a nie leżał pod to oczywiście dajemy jakieś naczynie zeby sobie piekarnika nie pobrudzić i to pieczemy ok1,5 kurczaj jest pyszny a przede wszystkim soczysty i ma fajny aromacik smacznego lece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris u mnie na studiach w akademiku często tak chłopacy robili. Ale oni " nabijali" kuraka na butelkę po wnie i do środka wodę wlewali. Ale z piwkiem wiadomo lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja chyba coś takiego widziałam w programie Magdy Gessler :-) Może być naprawde dobre :-) Muszę sobie zapisać i ten przepis na jabłecznik Mężuś wróci to się coś upichci bo ja sama to bym chyba tydzień jadła tego kurczaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Jagodka85 .Nasze gratuleacje .Wszystkeiego naj . A moj synuśjak zasnał o 20 to obudził sie dziś na 7 do karmienia :) Żeby byłotak codziennie ehhhhhh , myśle ze to jednorazowo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieję , że dotrwamy w takim składzie do 1000 strony :) Ania mówiłaś kiedyś, ze piszesz dla Lenki tak jakby " pamiętnik", Ja tez cos takiego mam dla swojej. Ale myślę, że to co tu jest na kafe napisane, też jest świetnym " pamiętnikiem", nie wiem jak to nazwać. Kiedyś jak się cofniemy do pierwszych stron, to naprawdę przywałamy fantastyczne wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doswojego tylko poprostu wpisz jakieś hasło:) ktore bedziesz pamietac:] fajne sa te pieluszki bo cieniutkie .Ja kupowalam do tej pory zwykly pampers . Zobacze moze sie skusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ardzo dziewczyny za życzenia;-) ;-) ale dzisiaj to naprawde szczególny dzień!!!!!! Leneczkowa i anna 19810 najlepsze życzonka dla waszych gwiazdeczek!!!!! dużo zabaweek, pociechy z rodziców i dużo rodzeństwa życze ;-) doris ja tego kurczaka robie na butelce ale smaruje go majonezem z przyprawami i wtedy skórka jest taka chrupiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja tylko na sekundkę załapać się na setkę :) później was doczytam bo mały śpi a ja robię gołąbki z mamą :) I tylko wam powiem że my po usg główki i wszystko dobrze a tak się bałam ;) oczywiście nie było podstaw ale jednak się bałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meisje to jak wygląda taki chrzest bez mszy? długo to trwa? My sobie pospalysmy :D zaraz idziemy na spacerek :) aaaaq mi sie ta stronka otworzyla. a to na serio za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzeczkowa to super ze usg nic zlego nie wykazalo :D dzisiaj chyba bedziemy mialy wszystkie suuuuuper dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie wytrzymałam i musiałam zobaczyć mniej więcej co u was :) I krótko... Leneczkowa na mały przelew z mojej str. możesz liczyć, zaraz coś przeleje strasznie mnie wzruszyła historia tego chłopca :( Jagódka i jak tam mały po imprezce? ;) No i sama własnoręcznie strój uszyłaś? no no! I najlepszego z okazji rocznicy :) Doris ja nie przepadam za kurczakiem ale przepis ciekawy, napewno wypróbuję :) Ania ja uczczę naszą setkę imieninami bo dziś się wybieramy z mężem na Marcina :) zaszalejemy ;) a mały śpi u babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie załapałam sie na setke..... ale to nic 101 pocałunków dla ciebie jagódka na rocznice orac 101 uśmiechów twojego dzieciaczka mój łukasz coś nie chce jeść, wypił od rana po 60 ml mleka i za chiny ludowe nie da sobie wcisnąć więcej. może obiadu zje więcej straszne mleko za oknem! przyznać sie dziewczyny której w nocy mleka ubyło! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×