Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i poszlo bez owijania

pytanie do złośliwej "elity" kafe

Polecane posty

mój temat idzie jak burza i miedzy slowami juz wyplynely interesujace mnie wnioski to uważaj żebyś nie oberwała piorunem:) myśle,że Twoje wnioski nadają się prosto do ...koszalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
brum moze to polaczenie zboczenia i chamstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co jest połączeniem zboczenia i chamstwa, Autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczera*
nie wiedziałam Zs, ze jestes właścicielem własności intelektualnej, która tu przytaczam. zaczne Cię nazywac samozwańczym twórcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
pyskacz nie ma to jak wysnuwac wnioski bez pokrycia w logicznym uzasadnieniu. Wyszlo skutek - przyczyna zamiast przyczyna - skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne jednostki personalne są to osoby na czarno? yhm... a czarny charakter jest to osoba przyodziana w czarne skarpetki tutaj konkretnie motyw bycia złośliwym przedstaw mi teraz motyw bycia miłym kapłanka kafeterii w świątyni dobra i miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaję stałego nicka
najwieksze skupisko debili forumowych :zawsze szczery ,luska ,kucharczyk,iftar ,ike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
ok juz nie wiem na co mam odpowiadac ale zaczne od brum: zboczenie + chamstwo = zboczeństwo - jakos tak mi podpasowalo pyskacz - ja kobieta nie moge niczego pokrywac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam Zs, ze jestes właścicielem własności intelektualnej, która tu przytaczam. zaczne Cię nazywac samozwańczym twórcą. zawsze możesz po prostu zacząć pisać od siebie:) omijając przyziemne frazesy pod tytułem" nic ciekawego nie masz do powiedzenia" które powtarzasz z częstotliwością większą niż zegarowa kukułka tzw kukanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczera*
widze Ike, ze nie rozumiesz przydatności stosowania "mysli", które ktos mądry kiedys spisał. czas cos zjeść. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz pokryć kawał płotu impregnatem do drewna, Autoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wspominając już o innych czynnościach seksualnych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylanczam---najwieksze zera
zyciowe --- to oni---jak to grali---cwaniak w necie--> pipa w swiecie. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
pyskacz masz racje - przyznaje:D a tak na marginesie - to....o czym my kurwa mać z przeproszeniem rozprawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To platni pisarze
podaję stałego nicka najwieksze skupisko debili forumowych :zawsze szczery ,luska ,kucharczyk,iftar ,ike buahhhaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociażby, Pyskata. Choć wiele zależy od fantazji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Ike, ze nie rozumiesz przydatności stosowania "mysli", które ktos mądry kiedys spisał. nie rozumiem przydatności ich powielania co chwilę:) ma się wtedy wrażenie, że po za paroma formułkami rozmówca nie ma już nic do powiedzenia:) no ale może się mylę chociaż mam wrażenie, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyskacz masz racje - przyznaje a tak na marginesie - to....o czym my k**wa mać z przeproszeniem rozprawiamy no właśnie?? a o czym chciałaś rozmawiać? do jakich chciałaś dojść wniosków? i jak to się ma do rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczera*
nie rozumiem przydatności ich powielania co chwilę daj przykład. z moich wpisów oczywiscie. gdzie powieliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
a pokrywanie plotu to czynnosc seksualna? mrrrrrrrrr w sumie to jakby glebiej w to wejsc to czesc mezczyzn moglaby dac upust emocjom pomiedzy belkami tegoż płota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przyznaję, że rozmawiam o niczym. :D I często to robię. :D Może nawet częściej niż o pogodzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem przydatności ich powielania co chwilę daj przykład. z moich wpisów oczywiscie. gdzie powieliłam? a gdzie słynne "proszę" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
pyskacz masz racje - przyznaje a tak na marginesie - to....o czym my k**wa mać z przeproszeniem rozprawiamy no właśnie?? a o czym chciałaś rozmawiać ? do jakich chciałaś dojść wniosków? i jak to się ma do rzeczywistości? chcialam o osobowosci czarnych kafeterian ale po co o tym gadac jak ta osobowosc widac :D wnioski wlasnie same mnie nawiedzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pokrywanie plotu to czynnosc seksualna? mrrrrrrrrr w sumie to jakby glebiej w to wejsc to czesc mezczyzn moglaby dac upust emocjom pomiedzy belkami tegoż płota nie wchodź głębiej-bo nie masz czym -podejżewam chociaż nie wiem ale możesz się zaklinować pomiędzy belkami o czym ty mówisz? my tu o impregnacie do drewna,a ty ...:O wstydź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×