Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem naprawde noooo

jaka antykoncepcja najzdrowsza i skuteczna?

Polecane posty

Gość gość
ja kiedyś stosowałam globulki miały tylko dwie wady, zero spontanu, trzeba było poczekać minumum 15 minut zanim zaczną działać (rozpuszczą się w pochwie) no i efekt, wytwarzała się taka piana, która po stosunku wypływała przed kolejnym razem znów trzeba było użyć nowej globulki i poczekać upierdliwe ale w moim wypadku było skuteczne, nie używałam wtedy dodatkowego zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pytałam lekarza o wpsomniana Caye i własnie polcecił mi zwłaszcza jesli nie chce antykoncepcji opartej na hormonach. I chyba sie na nia skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy powinien dobierać metodę antykoncepcji indywidualnie, u mnie sprawdzają się tabletki, trzeba pamiętać jedynie by je wziąć o określonej godzinie, są skuteczne, miewałam wahania wagi, ale kupiłam suplement harmonella dla kobiet stosujących tabletki hormonalne i jest lepiej, chronią też wątrobę, ale robię często badania i jeśli będę miała próby wątrobowe podwyższone to raczej zrezygnuję, uważam też że nie warto brać hormonów całe życie, kiedyś pewnie zdecyduję się na naturalne matody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety posiadają tzw. drugą dziurkę i to jest właśnie najlepsza metoda antykoncepcji warto przy tym używać oliwki, w ten sposób kochają się nowoczesne pary które chcą świadomie planować rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antykocepcja npr bo te chiemiczne szkodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonały sposób jesli chodzi własnei o antykoncepcje odpowiednią dla tych kobiet które chcą sie zabezpieczać w momencie karmienia piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któras z Was dziewczyny moze zna i przyjmuje tabletki Belara? Lekarz mi teraz je zaproponował i sama sie wlasnei zaczełam zastanawiać nad zmiana, zwłaszcza ze tak dobrze o nich dziewczyny piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jesli juz mowa o tabletkach to polecałabym jednak takie naprawde dobre które nie wpływaja chociazby na nasze libido - zapytajcie ginekologa o Belara. Mysle ze to dobre rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, bo to jest tak ze jak mamy dobrze dobrane leki antykoncepcyjne to nie musimy sie o nic martwic. Zwłaszcza jesli chodzi o libido czy nawet własnie problemy z cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zgadzam z dziewczynami piszącymi o tabletach. Jesli juz wybierać ze wszystkich metod antykoncepcji to jednak tabletki sa najlepsze. Ale zeby tez pozytywnie na nas działały bez skutków ubocznych warto sięgac po te najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są najlepsze twoim zdaniem? Przecież na każdą kobietę inaćzej działają tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Wami ze jednak jesli wybierac dla siebie odpowiednią metode antykoncepcji to zawsze własnie bedac po konsultacji z lekarzem. On też dobierze nam odpowiednie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w przypadku dobrze dobranej antykoncepcji własnei Belara spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szklanka wody zamiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy słyszałyscie dziewczyny o antykoncepcji bez hormonów ale tak samo skutecznej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego własnie ja długo, długo szukałam takiej odpowiedniej dla siebie i to jest wlasnie ten moment kiedy trafiłam na tą własciwa. I mam zamair zapytać o nia mojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wejśc na strone caya.info.pl i tam własnie znalezc dla siebie wszelkie niezbędne informacje dotyczące własnie tej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któras z Was słyszała moze o Diafragma Caya, która to jest środkiem antykoncepcyjnym przeznaczonym dla wszystkich kobiet, które w sposób naturalny i bezpieczny chcą się zabezpieczyć przed niechcianą ciążą. Zdecydowałybyście sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie sobie w takim razie o tej metodzie http://caya.info.pl/ Zawsze własnie warto jest spróbowac, bo moze dla nas bedzie odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wybrac tą najlepsza dla siebie i rozwazyć za i przeciw. Ale tutaj w przypadku tej metody nie ma przeciwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooda22
A ja uważam że kazda z nas też czasami po konsultacji z lekarzem ginekologiem i wykonaniu badań np. na poziom hormonów decyduje o tym jaką metodę antykoncepcji możemy wybrać dla siebie. Niektóre decydują sie na tabletki, inne na plastry, a jeszcze inne jak ja na wkładki hormonalne. Dla mnie wkładka Levosert tak naprawdę była od samego początku najlepsza i tez najrozsądniejsza metodą antykoncepcji na którą ja sie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza forma antykoncepcji to forma naturalna bądź analna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksi3202
Według wskaźnika Pearla najlepiej wypada wkładka hormonalna - po wazektomii :P ta druga rzadko wchodzi w grę . Ja obecnie własnie stosuję wkładkę - Levosert. Wcześniej tabletki i plastry - z wkładki jestem najbardziej zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleni22
Ja myślę własnie o wkładce hormonalnej - lekarz wspominał o Mirenie, ale cena mnie przeraża, bo ponad tysiąc złotych jednorazowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta_P
Ja za Mirenę z założeniem zapłaciłam 1500zł i podobno nie ma nic tańszego - przynajmniej jak zakładałam 2 lata temu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
osobiście uważam, że każda mądrze dobrana antykoncepcja jest zdrowa, ja przyjmuję tabletki hormonalne elin i nie zauważam, żeby w jaki kolwiek sposób wpływały na moje zdrowe, czuje się dobrze, nie tyję, nie odczuwam spadku libido, nie mam zmiany nastrojów, a do tego poprawiłą mi sie znaczenie cera więc wszystko jest kwestią odpowiedniego doboru, bo dzisiejsza antykoncepcja hormonalna nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, ale tutaj wszystko że się tak wyrażę w rekach lekarza , ponieważ to on dobiera nam odpowiednie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×