Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem naprawde noooo

jaka antykoncepcja najzdrowsza i skuteczna?

Polecane posty

Gość gość
Najzdrowsza to ta, ktora odpowiednio po badaniach dobierze Ci lekarz. To samo tyczy sie skutecznosci. Dla kazdej kobiety bedzie dobre cos innego. Jedna bedzie musiala sie zdecydowac na wkladke, inna bedzie mogla lykac tabletki. Ja stosuje belare ze wzgledu na jej niska zawartosc hormonow i wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miguellla
Skuteczność możecie sobie sprawdzić w necie, patrzcie na wskaźnik pearla. Jeśli decydujecie na antykoncepcje hormonalną to tutaj już wybór pozostawcie lekarzowi, bo potrzebne będą badania i jego fachowa wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego w XXI wieku ludzie wierzą w gusła ale przecież jest od tego internet, wystarczy poczytać no i zawsze można zapytać ginekologa, po to są różne rodzaje antykoncepcji żeby je do każdej z nas dopasować i nie każdy rodzaj dla wszystkich jest idealny, ja mam tabletki vines, te z niską dawką hormonów i są dla mnie jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem przerazona faktem, ze wiedza jest tak niska.. Przeciez jest tyle dostepnych metod - wkladki, spirale, tabletki, tabletki ze slabszymi hormonami jak belara np. A dziewczyny wciaz w tak mlodym wieku zachodza w ciaze.. no to jest niesamowite..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajami
No właśnie ja biorę Vibin mini i też słyszałam, że są to tabletki o niższej dawce hormonów. U mnie sprawdzają się super, a są to moje pierwsze tabletki anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzdrowsza i najbardziej skuteczna to taka, ktora jest dobrana przez lekarza. Powinno sie zrobic odpowiednie badania hormonalne, wywiad i dopiero dobierac antykoncepcje. Ja mam dobrana wkladke levosert ze wzgledu na problemy z krzepliwoscia krwi... Najwazniejsze jest by trafic na dobrego lekarza, ktory antykoncepcja nie zrobi nam krzywdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnomalka
No ja na szczęście i z lekarza i z mojego vibinu jestem zadowolona. Miałam badania już kilka razy, powtarzamy je co pół roku i wszystko jest w porządku. A ja na tych pigułkach dobrze się czuję i dawno zapomniałam o jakichkolwiek skutkach ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tubelka
ja jak pierwszą antykoncpecję dostałam u ginekologa vibin mini zawira zdecydowanie mniej hormonów niż inna antykoncpecja wiec jest idealna na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×