Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Auroton

Wrzuciłem nowe fotki...

Polecane posty

Rzata - Dziekuje ;) Auroton - ja tez tu z nikim nie konkuruje i nie szacuje z kim mam szanse a z kim nie. Wracajac do tematu - jako trzecia fote moglbys wstawic ta z kielbasa no.. roznica jest i pokazywalaby ze masz dystans do siebie, bo byla doprawdy bekowa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanowię się...ale wtedy mogą być docinki typu te zdjęcie z kiełbasą to ty a te dwa z motorem to kolega...więc nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No roznica jest...jakies 5 lat :p Rzata - Bylas ostatnio gdzies na imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzata - A tak nawiazujac do Twojego meila sprawdzam ile nagrzeszylas :p ...swoja droga tez swiety nie jestem jesli chodzi o ostatni tydzien :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mowcie durnie
no i plusa za wstawienie foty .. trzeba miec do tego odwagi" Raczej nieźle nasrane we łbie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auroton, na fotce
z kiełbasą, byłeś Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie prawie bezchmurne niebo. Ale ze mieszkasz na slasku to powinienes sie przyzwyczaic do chmur...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz i wstyd
Co za kicz . Ogarnij sie autorze trzeba byc niezle popierdolonym zeby sie na takim gownianym forum pytac zalosnych ludzikow czy sie wyglada lepiej ;/ badz mezczyzna a nie jakas dziwka internetowa jak wiekszosc panow ktorzy tutaj chca zablysnac i poderwac 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms. jones II - "ja pierrdolę co za debile tu siedzą oO" teraz juz tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty skąd jesteś szejku??? zawodówkowa sraka...hmm ale potem ktoś wam te auta musi naprawiać...jasne lepiej być nierobem i żyć z zasiłku z urzędu pracy...u mnie każdy uczciwy zawód ma szacunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w realu sa nikim,to chociaz tu
maja "branie",dajcie spokoj gamoniom. zreszta nie wiem ktora kobite jaraja takie kafekupy. :D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cóż ja widzę...Kolejny topik dla żywych gówien, które wstawiają swoje obrobione w fotoszopie foteczki na forum dla loch domowych, tylko po to żeby jakaś życiowa spierrdolina im napisała "brałbym cię w dupeczkę" jesteście tacy żałośni...:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poludniowy wschod polski wiec zadupie na 102..ale jak fajnie tu jest :) I dziewczyny ladne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicz i wstyd; nie chcę się tu lansować tylko kilka osób mnie poprosiło o zdjęcia a po za tym chciałem obalić mit od mnie że wyglądam jak jakiś pasztet...topik nie służy mi za lansowanie czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie żaden facet z kafe nie
kręci...a było tych fot full. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz i wstyd
ogarnijcie sie pedaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr jonesII ---na pewno
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz i wstyd
Uj ze targaja ale to jest zenujace te fotki i ich metamorfozy... oczekiwanie na mile komentarze itd to takie kurwa pedalskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikim w realu to jest nierób...ja ciągle coś robię i już na siebie zarabiam więc mnie nie obrażaj bo ja nikogo tak nie nazywam...nie masz o mnie żadnego pojęcia to czemu się wypowiadasz??? jesteś aż tak mądry aby oceniać ludzi po 2 zamieszczonych zdjęciach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×