Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musi się udać!

zaczynam (13.09.2010)

Polecane posty

Witam Was pięknie w piąteczek :-) Zaraz będę robić kawę \_/> jeśli któraś ma ochotę to zapraszam :D Fajnie, że to już piątek - jutro się wyśpię ;-) A zaraz doczytam co pisałyście jak mnie nie było - nie miałam wczoraj jak pisać, bo mi net nie chciał działać :O Unnoticed trzymam za Ciebie kciuki - bo o ile dobrze pamiętam to dzisiaj? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! - taaak, dobrze pamiętasz :P. o 14.30 3maj mocno kciuki :D wy laseczki tez 🌻 ! wypije z wami herbatke, bo na kawke jakoś nie mam ochoty :O. wogóle na nic nie mam ochoty :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Cześć Wam :-) przyłączam się do kawy, miałam nie słodzić ale taka gorzka jakoś mi nie smakuje. Unnoticed - trzymamy kciuki !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinezka dzięki :) ! zdam relacje jak wrócę - to będzie jakoś po 16 pewnie :P. ale narazie posiedzę z wami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:):) jakn tam mineła noc ??? mnie mała obudziła tylko dwa razy na jedzonko::::P teraz wcinam rybke bo zgłodniałam :):) oczywiscie z razowym chlebkiem hihi ... trzymamy kciuki za ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja noc była bardzo sapiąca :D z racji zatkanego noska :O.. heh ale ogólnie już troszkę lepiej :). smacznego Aniu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Tak, 87 to mój rocznik :-) Też za chwilkę zjem śniadanie, razowy chlebek z rodzynkami z wędliną i papryką. Mam ochotę na sałatkę z kurczakiem ale jestem w pracy i nie mam jak zrobić, może wieczorem :-) Miało byc dziś słoneczko a za oknem znów pochmurno i kropi deszcz, nie wiem skąd oni w tv te prognozy biorą. Światła zgasło w całym budynku ale laptop chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje była smaczna:):) córuni pic dałam przewinełam:) moze pocwicze ale za jakas godzine :) hehe bo rybka jeszce spowrotem mi wysokczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zasnęłam oglądając film :P hihi. najwyższy czas się zbieracć i wyruszać na egzamin :). ale to o 13 wyjezdzam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDAŁAM :D tak tak tak 🌻 ! ide to opić wieczorem :P hihi. dziękuję, że pamiętałyście o wsparciu :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up :D idę na flaszeczkę z ekipą :P może cudownie ozdrowieje jak wódka wypali mi gardełko :D heh miłego wieczorku Słoneczka 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey 🖐️ a ja zdycham.. :O i z powodu choroby i przez mega wielkiego kaca :P. heh wlasnie ide kawke zrobic i jakies snadanko trzeba by było zjeść :). Luna już biega po pokoju i zaczepia mnie tu żebym się z nią bawiła 🌻. pijemy kawusie ? ;) pozdrawiam, całuski i miłego dnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam lasencje ? 🖐️ mimo złego samopoczucia nie mogę usiedzieć w miejscu :P więc poodkurzałam, posprzątałam pokój, kuchnie, korytarz :). a teraz kładę się do wyrka, ciepła herbatka z cytrynką, oraz TV lub książka :D. któraś w pracy ? :classic_cool: czy wszystkie mają sobotnie leniuchowanie, że nic nie piszą ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i ja będę szczupła
cześć dziewczyny Przeczytałam wasz topic od początku do końca i pomyslałam że napisze do Was:-) podobnnie jak wy "od zawsze" staram sie schudnąć. Mam 173 cm i ważyłam jeszcze niedawno 70kg Pierwszego września przeżyłam straszne upokorzenie i od tamtego dnia zaczęłam zmieniać swoje życie Juz miesiąc.... Zmeniłam swoje przyzwyczajenia i staram sie by nowe wesżły mi w nawyk już na zawsze Dzisiaj waże 62kg, chce osiągnąć moją wymarzoną wagę 56kg Mam ogromną motywację i zapał więc wiem że sie uda Mam nadzieję, ze pozwolicie mi od czasu do czasu cos napisać:-) pozdrawiam Was wszystkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ja będę szczupła : oczywiście, że możesz pisać ! 🌻 zapraszamy :) jeśli tylko będziesz miała ochote z nami pogadać (o czym kolwiek będziesz chciała ;)) to zapraszamy ! widzę, że waga ładnie spada :classic_cool: jaka dietka ? ćwiczenia do tego ? pozdrawiam serdecznie ! 🌻🖐️ p.s. koleżanki zajęte, od rana nie piszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i ja będę szczupła
no wiesz.... sobota jest Może sprzątają:-) ja sie lenie bo troche chora jestem i mam świtną wymówkę. nie jestem na diecie, jem wszystko tylko w mniejszych ilościach Ale wydaje mi się ze chudne dzięki ćwiczeniom Zawsze jak podchodziłam do dietkowania to unikałam ćwiczeń bo ich nie lubię Ale teraz zmuszam się i dobrze mi to robi Pół godziny dziennie z zegarkiem w ręku skacze na skakance i do tego 15 min na twisterze No i jakoś sie udaje:-) do tego walcze z cellulitem i po ćwiczeniach i kremach znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc gratuluję sukcesów ! :) świetnie Ci idzie, oby tak dalej, do upragnionego celu 🌻 mój cel to jeszcze 4-5kg. ale waga coraz wolniej spada.. już troszkę ich spadło :P. ja tez jestem chora, ale nie mogę usiedzieć w miejscu :P od rana posprzątałam prawie cały dom (piętrówka, mieszkam z teściami) i tak krąże w kółko :D. w TV nic ciekawego nie ma. nudy jak cholipa :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :-) Wczoraj miałam gości popołudniu (niezapowiedzianych) więc nie miałam jak pisać. Za tydzień też będą goście - moja mam obchodzi urodziny i będzie impreza. Z tej tez okazji w piątek biorę urlop ;-) bo trzeba pomóc w przygotowaniach - bo impreza ma być dość duża. A teraz zapraszam na kawusię \_/> Witam nową koleżankę i gratuluję sukcesów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! : nareszcie jesteś ! 🌻 a już się martwiłam, że coś się stało :(. ja piję herbatkę, bo kaszelek męczy ehh :O. a reszta gdzie się podziewa ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×