Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana Domowa Żona

ona polka on brytyjczyk

Polecane posty

zeta --> wiesz czego uczyli mnie na studiah? programowania procesorow, sztucznej inteligencji, C++, SQL, PHP, JavaScript i takich tam, pewnie nie ma sensu zebym ci wymieniala dalej.. do ortografii nie przywiazywali uwagi i jak w mojej pracy inzynierskiej napisalam "w ogole" razem to nie odejmowali mi za to punktow. vanilla --> nie musze sie zgadzac z toba ale zawsze cie jako mojego rozmowce bede szanowac o ile ty szanujesz mnie :) wiec z wzajemnoscia no i dzieki :). olivia --> bravo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdddfsfds
" no sprzatasz oni uwielbiaja,jak kazdy byc ponad,a taka polczyna to dobry material na sluzaca i podnozka wiec k**wa nie bardzo jest czym sie chwalic napisz za 10lat.zawsze na poczatku jest wspaniale"/ Ale co sprzątam? Pracuję w firmie mojego ojca jeśli tak bardzo cię to interesuje ;) Może ty jesteś służącą i podnóżkiem dla swojego faceta pijaka, skoro w ciemno piszesz, że ja też jestem :D Ale niestety grubo się mylisz, bo ja przede wszystkim mam szaczunek do siebie i nie robię nic wbrew sobie ;) Nie wiem tyko dlaczego tak żal dupę ci ściska. Pewnie nie masz wykształcenia i języków nie znasz, o to chodzi? Eh, polaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdddfsfds
zeta48, hahaha, ale z czym ty masz problem? Musisz być strasznie zakompleksiona, skoro wpieprzasz się w topic i wylewasz w nim swoje żale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
zeta to facet. Na dodatek robiony przez skarpete dlatego ma takie odchyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdddfsfds
Zeta to facet, ahhh :) Którego żadna nie chce, stąd da frustracja na damskim forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdddfsfds
zeta, a skąd miałam wiedzieć, kim jesteś, skoro dopiero weszłam na ten topic? :D Mam gdzieś, co o tym myślisz, przynajmniej mam dobrą i dobrze płatną pracę :D Ciekawe co ty robisz. Dziewczynę masz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdddfsfds
Zeta to pewnie knypek o wzorście 165, mieszkający u mamusi, pryszczaty prawik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdddfsfds
Zeta, a czy nie mógłbyś pisać jak na wykształconego i inteligentnego człowieka przystało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
buhahahahaha wiesz zeta za malutki jestes zeby tobie cos udowadniac. Pewnie i tak nie wiedzialbys co sie z czym je. Sfrustrowany stary stulejarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDYNA PRAWDZIWA FANKA DZIW
a od kiedy w UK placa w $?? Kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa wiesz ze nad tym musialabym posiedziec 15-20 min. ja napisze a ty powiesz ze skads skopiowalam albo ktos przy mnie siedzi i mi pomogl. chcialam napisac ale stwierdzilam ze i tak cos takiego pozniej napiszesz wiec nie ma sensu tracic czasu. zreszta po co ja mam cos udowadniac takemu zeru jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdddfsfds
Zeta, HAHAHAH, z czym do ludzi? :D Ahahahhahaa... nie mogę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhammm
zeta spojrz na swoj i podziekuj matce ze jak cie robila to brala az do jaj twojemu szwabskiemu ojcu. Dlatego wygladasz jak skrzyzowanie troglodyty i koprofaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhammm
juz ci napisalam, ze gowni mnie to obchodzi hitlerowski bekarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dziećmi mi się zachciało dyskutować, chyba mnie przymuliło. Tfu, nigdy więcej na forum, w pracy jak im będę zastrzyki dawać jedynie i na pewno nie o sprawach związkowych. Bywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuje sobie ten temat czasami i naprawde nie wiem dlaczego takie wielkie poruszenie wywolalo to, ze niektore kobiety chodza na imprezy bez swoich facetow. Mozecie mi wytlumaczyc ten fenomen? Ja chodze sama i moj facet tez. Nie widze w tym nic zlego. Co wiecej za 2 miesiace moj facet wyjezdza na 3 tygodnie, ja odstawiam dziecko do moich rodzicow i mam cale 3 tygodnie na balowanie:):):) juz sie nie moge doczekac. I jakos nikt nie widzi w tym nic zlego. Od kiedy bycie w zwiazku oznacza ciagniecie partnera wszedzie ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po co się kłócić.Każdy,a wybiera sobie to co z jej punktu widzenia będzie dla niej najlepsze.Dla niektórych puszczanie się w celu osiągnięcia domniemanych korzyści,czy lepszego,łatwiejszego życia-to nic nadzwyczajnego.Tylko po co się potem próbujecie wybielać,stawiać w dobrym świetle.Nie rozumiem?A poza tym jak coś wybieracie świadomie,to potem nie narzekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do belle itp.Jak więc nazwała byś wpadkę po miesiącu np.Przecież Zdesperowana znała swojego Łosia nie dłużej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja napisalam ze po miesiacu ? :D jak juz pisalam (ale ty tlumoku nadal swoje.. jak lbem o mur.. taka z toba rozmowa) w moim slowniku nie ma takiego czegos jak "wpadka", w koncu zyjemy w XXI wieku gdzie antykoncepcja jest ogolnodostepna, znana i lubiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukająca pociechy
Hejka.No właśnie chyba nie napisałaś więc teoretycznie mogłaś.Napisz mu ile się znaliście,to on i inni się odczepią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz adolfik, wodzowi sie nie odmawia ;) i tak juz wszyscy widzieli, ale cudow sie nie spodziewaj.. 30-lat, informatyk (chociaz programowania nie lubie i nie praktykuje, wole sprzet, upgrade czy naprawy, specjalizuje sie macbookach, wglednie grafika), matka syna i przyszla zona obcokrajowca, oto ja: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1cb73cdc83a251c1.html pewnie zaraz mnie ktos uswiadomi, ze jestem brzydka, pusta, glupia i tepa i zebym wracala do garow, wiec docen poswiecenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×