Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Margolcia83

kto ma ochote pogadać przy piwku albo kawie :-)

Polecane posty

tak obiecali szybka wysylke mowilam ze mi zlezy na czsie oni ze ok maja duuuzo pozytywnych komentarzy ale przeyslki nie widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczta priorytet przelew zrobilam w czartek poznym popoludniem mowili ze wysylaja do 5 dni robocych ale zwykle na drugi dzien zalaszcza ze ich o to prosilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w patek mieli kase na koncie, jezeli wysłali w poniedziałek to dzis najpóźniej powinna byc przesyłka, a jezeli wysłali wczoraj to jutro najpoźniej bedziesz ją miała, trzymam kciuki żeby doszło, ja własnie dlatego kupiłam sukienkę w sklepie bo bałam sie ze beda jakies komplikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia83 Zobazysz że po jakimś czasie będziesz się smiąc z twego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem ze bedzie lepiej ale boli mnie to niezrozumienie miedzy nami i sposob w jaki sie rozeszlismy jakbysmy mowiwli w innych jeyzkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez mega w\azny. a zrobila sie ztym katastrofa u nas ale to z jego winy. a on nic a nic z tym nie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia83 Dla mnie jest ważny ale nie najważniejszy lubię czuć bliskość swojego faceta. Ale równiez ważna jest rozmowa bo sexem każdego konfliktu sie nie rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam sekund mialo byc! to trwalo kilka no moze kilkanacie sekund. po czym nie wiedzial jak mne zadowolic bo na tym sie konczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale tak nie bylo zawsze tylko przez ostatnie miesiace.... kiedys bylo ok nawet bardzo a teraz miala jakies kryzys i nie bardzo wiedzial jak sie z tym uporac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. ale jak on mnie pyta co ma z tym zrobic to znaczy ze chyba czas uciekac byl;-) taki duzy facet a nie wie co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja rozumiem jakis niewypal raz na jakis czas.... ale kurcze to sie powtarzalo i powtarzalo... wiec chyba powinien cis zaczac dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia83 Ale faceci tacy są oni nigdy się nie domyślą niestety im zawsze trzeba ówić jasno i przejżyście co chesz i hjak to ma byc taki nasz los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem, za smaczego dziękuję:-) Poplotkowałam trochę z bratem, zawsze to coś jak sięcały dzień jak kołek siedzi. Dla mnie nie jest aż tak wazny,zebymnie potrafila bez niego zyc. Nie mam zbyt wielkich potrzeb i ciezko mi sie skupic.. Ito tez problem, no ale skoro cały tydzieńmnie ktoś olewa tokilkaminut minie wystarczy:-( Jeny czemu to zycie takie skomplkowane?? Do sklepow czasami chodze, ale jak juz kupie cos to zazwyczaj wygladam w tym okropnie albo nie mam gdzie zalozyc:-( Dlateo znienawidzilam zakupy, jedynie do kosmetycznego mnie nie meczy:-) Tam mam raj:-) Dzisiaj sie nawet do rossmana wybieram po cud oliwke,lek na moje niedoskonalosci:-) Pewnie po tyg i tak wyladujejako bubel na polce hehe:-) Ciezko budowac zwiazek jak tylko jednastronasie stara, a moze my nie doceniamy staran tej drugiej... No bo moj np. uwaza ze skoro zarabia to powinnam sie cieszyc, siedziec i pachniec. W koncu nie musze pracowac...A ja sie niewdzieczna czuje. Ale jak tu rozmawiac jak druga strona milczy i przyjmuje to do siebie,nawet moznaby powiedziec, ze rozumie,ale szybko zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×