Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Margolcia83

kto ma ochote pogadać przy piwku albo kawie :-)

Polecane posty

Margolcia kurcze pewnie juz wyfryzurowana siedzisz i nie doluj sie dziewczyno tylko nastaw na dobra zabawe... A skoro sami niezajomi to jest okazja dopoznania fajnych ludzi!! I pamietaj walcz o welon!!! zabobon, bo zabobon, ale niema co sobie szans na szczescie odbierac:-) Kurcze dziewczyny pomylily mi sie wasze historie i morala Margolci strzelilam,nieadekwatnego do jej losu:-) Gapa jak zawsze.. Ja walsnie male porzadki robie,co b na weekend ogarnac... Wczoraj wrocilam o 22.15 bo jeszcze kolacyjka i drinki ze szwagierka, musze korzystac poki nie wraca na studia. Zakupy ogolnie udane, choc nie wszystko zakupilam. HM ma teraz duzo fajnych ciuszkow i wreszcie nie wszystko wyglada jak scierka do podlogi!!! Ja wstawiam wode na kawke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak biegam w wałkach i sprzatam mieszkanie;-) wiecie co stchorzylam i biore kolege ze soba na to wesele... ale chcialabym poznac wiecej ludzi tam... poszlabym sama ale to bedzie glupia sytuacja bo bedzie moj byly z zona i kolega z nowa dziewczyna i poza tym obcy ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo jak było?? Mam nadzeje, zesie wyszlalas!!! My też poimprezowalismy do 5 rano, takze do 14 odsypialam. Nie bylo nawet tak zle, choc klub nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja w weekend poimprezowałam troche, wyluzowalam sie, teraz grzecznie siedze w domku, popijam herbatke i bede czytac ksiazke, potem obejrze serial i pojde nyny, od jutra znowu walka z szukaniem pracy:/ Margolcia, jak sie udało wesele? Opowiadaj! Miłego wieczorku życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz wesele bardzo udane bawilam sie dobrze, bylam z kolega niestey troche tak jak przewidywalam zaczal sie kleic do mnie.... ale bylo ok. Nad ranem i w drodze powrotnej niestey dopadly mnie mysli i wspomnienia o moim byltm... jak sie kladlam rano spac to plakalam baaardzo w poduszke... wspomnienia wspolnych wesel.... i inne:-( jest mi strasznie zle do teraz:-( :-( a tak w ogole to zlapalm welon! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia, to dobrze że sie fajnie bawiłaś:-) Ja też złapałam welon na weselu i tyle z tego mam ze teraz mi sie kurzy:P Nie wiem jak u was, u mnie piekna pogoda, pomimo że czuć jesień i zimno... Ja już popijam poranna kawe, zaraz ide pod prysznic, sniadanie i ruszam na miasto na rozmowe kwalifikacyjną, więc 3majcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula i jak poszło?? Mam nadzieje,ze praca jest twoja!! Unas tez dzis cieplutko, niby wiaterek wieje, ale taki mily, cieplutki! Wieczorem robimy najazd na ikea, jakaś szafa by się przydała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bylo bardzo wesolo na weseleu tylko kolega mnie zdenerwowal bo sie kleil do mnie a dobrze wiem ze nie szukam nikogo a juz na pewno nie jego!!! ale tak to bylo super:) a co do welonu to nie wierze w takie cos;) chciaz smiesznie bo pierwszy raz zlapalam:) no wlasnie opowiadaj jak bylo na rozmowie, co to za praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że topik nie przetrwa za długo:-( Dziewczęta gdzeście się pochowały?? Byłamk dziś w szkole jezykowej i Pani mnie zmartwila, stwierdzila, ze za dobrze znam niemiecki i na moim poziomie nie ma teraz... Ale ide na taki pomostowy w czwartek iponiedzialek na probe i zobaczymy cz m bedzie odpowiadal. Jak bedzie za trudny to pojde na b1. Jak nie wyjdzie bede musiala chodzic gdzies indziej, a szkoda bo to 10 min od domku. Poza tym zobaczyla, ze w tej szkole mozna sie nauczc wszystkiego od szycia, po tance i kursy komputerowe, wiec moze pomysle nadczyms jeszcze, aby zaaklimatyzowac sie! A u Was co dziewczynki?? Jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie bez wiekszych zmian, mułek mi troche przeszedl ale i tak czuje sie strasznie samotna:-( tak to praca praca a jak wolne to troche nuda... moje zycie robi sie troche puste:( co u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×