Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Margolcia83

kto ma ochote pogadać przy piwku albo kawie :-)

Polecane posty

Pewnie że będę zaglądać fajnie się klika A co dziewczynki w wekend robiie? Ja jadę na mazurki trochę odpocząć psychicznie. Zamierza leczyc się drinkami :) No i koszyk w dłoń i wybieram się na grzyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak planow jak co weekend... Jak tu cos zaplanowac jak on w sob zmeczony praca, a w niedziele zazwyczaj pada... Ostatnio bylismy an rowerach z mojej inicjatywy, czyli bez szalenstw:-) Czemu wyskakuj mi to wpisywanie hasel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia83 Może dziewczynki wymienimy się meilami i jak coś będziemmy pisać ze soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze internet przeciwko mnie:-) Nic tylko pocieszyc sie w rossmanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i byłam! Ina oliwce sienie skonczylo, nabyla tez farbe do wlosow i teraz sie zastanawiamczy na pewno chce zmienic kolor.... tak to zemnajest, boje sie, zeniebedziemi do twarzy i pozniej bede zalowac.... Teraz mam jasny blond ( wkurzaja mnie odrosty, a robię jak pojade do pl, bo tutaj jakos nie mam zaufania) a wzielam orzechowy braz... Jak myslcie dziewczyny?? Typ urody mam: wiosna (raczej). Ale do tego nabyłam tez sliczny cień do powiek pudrowy-brudny roz i baklazan i wyglada bosko. Zawsze to jakis sposob na dola... A dzismoze pogadam, jak bedzie mial chwile, bo juz mnie wkurza to milczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadaj pogadaj, rozmowa najlepszym lekarstwem, ja bym tez pogadała ale ja juz nie mam z kim:9 przyszedł wieczór i dół, pare dni temu napisałam długiego maila byłemu, takiego pożegnalnego...nawet nie odpisał, tak więc mam nadzieje ze kolejne dni przyniosą ulge bo dość mam tego wszystkiego, a jeszcze jutro czeka mnie wizyta u jego siostry bo jakby nie było kolegujemy sie razem od zamierzchłych czasów, nawet nie chce myślec co to będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula znudzona zyciem
Witam dziewczynki:-) Ja już pije poranna kawke własnie, miałam ciężkie spanie, jakieś dziwne sny... Margolcia, napisałam mu maila takiego pożegnalnego, żeby wiedział że wcale nie chciałam żeby tak sie wszystko skonczyło. Niestety nie licze już na za wiele bo wiem ze on do mnie nie wróci, cieżki charakter.,..A poszło o to że go okłamałam że ide na kawe z koleżanka, niestey dowiedział się ze byłam z kolegą z pracy, ktoś życzliwy doniósł.. Ale przy nim niemogłam mieć kolegów, bo był zazdrosny. Wiec wolałam mu nie powiedzieć z kim ide i wyszło jak wyszło. Co prawda jest w tym wszystkim i jego wina bo nie mozna ludzi ograniczac, a my byliśmy na takim etapie związku że nie wiedziałam czy to wszystko sie rozpadnie czy nie i miałam to gdzies wiec poszłam na tą cholerną kawe. Bardzo szybko gorzko tego pożałowałam, ale teraz juz jest za późno żeby cokolwiek ratowac, jak to mówią człowiek docenia cos dopiero jak to straci. Dzis zamierzam zrobić coś pożytecznego, bo ileż mozna uzalać sie nad sobą. Nie wiem jak u was ale u mnie świeci słonko, chcociaż jest wietrznie, ale przynajmniej nie pada! Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreście kogoś doczekałam się na tym forum :) U mnie też świci słonko ale strasznie wieje Hura już dzisiaj czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula znudzona życiem Ja siedze w pracy do 17-00 a potem czeka mnie pakowanie intenywne, bo wyjeżdzam na te mazurki juz jutro :) aaa i na 20 fitness więc dzień mi zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zazdroszcze, ja ide terazx na zakupy, trzeba coś na obiadek kupic, a potem jade z wizytą do siostry ex odwiedzic ją i jej małego szkraba, a wieczorem znowu nuda:( tez chyba zapisze sie na jakis aerobik albo coś bo nie mozna tak siedziec cały czas bezczynnie w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula znudzona życiem Powiem Ci szczerze że lubię chodzić na fitness czy na silownię bo przynjamiej się wyżywam tam a nie na moim Lov :):) A jak mam naprawdę jakiś zły dzień to naprawdę lepiej pobiegać na bieżni i już humor wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, juz myslalam, ze temat podupadla,bociezko migo bylo znalezc.. Ja od nrana troche zajeta, pogadalismy,poplakalismy i moj mniezmusza do pracy nad soba, bo zleu, ze jestem tu nieszczesliwa. i ostatnio specjalnie sie tak zachowywal, zebym sama doszla do wniosku, ze jak nic nie zrobie madrego ze soba to bedzie zle... W sumie ja to wiem od dawna, tylko zawsze jakas wymowke znalazlam:-) Ale ze zmiana wygladu poczekam(wlosy), na razie na zakupy jutro sie wybieram i mam nadzieje, ze poprawie sobie humor i dodam energii na wstawanie z lozka! Macie jakies typy modowe,bo sie kopletnie na tym nie znam:-( Umnie od rana lało!! Ale teraz swieci sloneczko i zjadlam obiadek na tarasie.. Długo sie meczycie ze znalezieniem pracy??? Dla mnie to czarna magia.... Ide zrobic sobie kawke popoludniowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diewczyny:) ja wrocilam z pracy, troche doprowadzam moje nogi do ładu przed weselem- czyli depialtor;) zdecyowalam ze ide sama.... ma byc na bank jeden chlopak sam i jedna dziewczyna wiec chyba nie bedzie tak zle... prawda??? i wiecie co sukienki nie mam jeszcze nie przyszla!!! ostatnia szansa ze jutro dojdzie! co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co my tez rozamwialismy ze nie chcielismy zeby to tak wyszlo zeby zakonczylo sie w taki glupi sposob ale to noczego nie zmienialo a wrecz bardziej sie poklocilismy :-( ja bylam gotowa nas ratowac zrobic wszystko a on nie... to nie ma sensu takie wyzalanie sie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×