Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
juusta ja mam 27 lat , i nie chodizlam tu do skzoly ale moze z widzenia sie znamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
prawie 500 z zajeciami czy za rytmiki angieslki dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juusta Kochana, ale ja na recepcie mam napisane tylko Luteina 50! I to wszystko. I teraz nie wiem co mi da farmaceutka kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neecia-ja biorę doustną, w sumie to klnę na nią strasznie,bo jest niedobra. Szczególnie jak mnie mdli to jeszcze pogarsza ten stan. Próbowałam też dopochwową,ale ta mi w ogóle nie podeszła więc wróciłam do podjęzykowej. A do jakiego lekarza chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojeżdzam do doktora Trebacza, duzo moich koleżanek do Niego chodziło. Sympatyczny, miły lekarz. Chyba też wezmę doustną Luteinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, będę Was podczytywać troszkę bo z USG mam termin na 3 czerwca a z miesiączki na 31 maja. Także udzielam się na maju ale tam dziewczyny są już tak daaleko (13,14 tc). A Wy tak bliżej mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No i wczoraj skonczylo sie na spotkaniu twarza w twarz z klozetem :P dzis jest znacznie lepiej. Mam ochote za zupe pomidorowa, wiec bede musiala ugotowac :) Waga dalej na minusie 3kg. no moze juz nie całe ;) z 2,5. Nadal malo jadam wiec to pewnie dlatego....za to duzo pije :) nie chce znowu wyladowac pod kroplówka. Dzis 10t1d ciazy :) wg USG. wg OM to 11t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia---> nie ma dodatkowych opłat, wszystko w cenie, a z zajęć ma: ang., taniec, rytmikę, balet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzis dzien :( od samego rana wymiotuje , chyba juz z 5 razy pocalowalam wc :O mysle ze juz przeszlo , chwala bogu ze mam 2 tyg urlop bo bym nie wyrobila :D ehhhhh 11.11 mam termin u lekarza coraz blizej :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja za to dziś umyłam 3 okna w mieszkaniu ;] czuję się bardzo dobrze, jak tak czytam o tych waszych mdłościach i wymiotach to aż nie wierze, że w ciąży jestem bo wymiotów zero, zemdlilo mnie może ze 3-4 razy ale to wieczorem i to wszystko. jestem za to senna i apetyt mi się zwiększył... co do wagi to co 4 dni wskakuje i sprawdzam czy coś się zmieniło ale nadal 64 kg przy wzroście 175 cm :) zobaczymy jak będzie potem. Pozdrawiam Was no i oczywiście nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia, przepraszam, że się wtrącę, ale luteina nie jest na zapalenie... bo tak to wynika z Twojej wczorajszej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale mam rdzawą wydzielinę i mój lekarz przepisał mi Luteinę, gdyby ta wydzielina się utrzymywała przez jakiś czas, bo narazie nie wie czy ten kolor wydzieliny to przez infekcję czy lekkie plamienie. Za dwa tygodnie powie mi więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak tez tak mowilam :D ze ciaza tak pieknie u mnie przebiega ...do niedzieli ...a dzis ehhhhh :( ale ciesz sie ciesz i modl sie bys nie wymiotywala :D ja nawet mdlosci nie mam tylko juz wymiotuje od razu jak mi sie dzwignie ale juz przeszlo :) a chcialam do polski jechac odwiedzic rodzine , ale jak tak bede wymiotywac to jak ja autobusem pojade ? :(:( kobiety czy podrozowalyscie kiedys z niemowlakiem np 3-4 miesiecznym samochodem ? ja mam do pl 700 km wiec ok 6 h jazdy ale mysle ze nie mozna chyba z takim maluchem :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
juusta no to dobra cena a gdzie miesic si ete przedszkole jak wrazie jakby na osiedlu malej nie przyjeli zawsze mozna do prywatnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zmienia postać rzeczy. Jeżeli nie masz mocnych mdłości to możesz wziąc luteinę pod język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zerknelam na chwilke :) panna z de- my jechalismy z miesiecznym Erysiem do pl, mamy 500 km. musisz podlozyc miedzy plecki i pupe w fotelik np recznik, zeby bylo wygodniej, bardziej dopasowane do cialka no i sie zatrzymywac na karmienie i pieluche, tak czesto jak dzecko tego potrzebuje. najlepiej wszystko miec pod reka, pileluchy, dodatkowe ubranka, chusteczki itd. uwierz mi ze podroz z takim malenstwen to nie problem, bo duzo spia, schodki zaczynaja sie pozniej jak podrosna a podroz jest dluga i nudna. buuuu mam ochote na truskawki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna z de...ja mysle ze nie ma przeszkod zeby podrozowac z takim maluchem...jak lecialam na wakacje do Turcji, mlode malzenstwo zabralo ze soba 3 miesiecznego syna-to juz lekka przesada brac na 2 tygodnie malucha do takich upałów. ale 6h w aucie to wg mnie nie problem. I tak prawie cały czas bedzie spało w foteliku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mnie też lekko mdli, ale obywa się bez wymiotów, za to bez drzemki w ciągu dnia nie wyrabiam. Rano wstaję i już myślę o tym, kiedy się położę, całą drogę do pracy ziewam... a po pracy biegiem do domku coś zjeść i od razu do łóżka. Masakra, nic nie można zrobić, bo ciągle mi się spać chce :( A do tego pogoda fatalna... U mnie od rana pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny bylam dzis u lekarza , mam jaąs bakterie ktora powoduje krawawienia w macicy z tąd te bóle brzuch i osłabienie dostalam wit.C dopochwową i Arinal dla mnie i dla męża strasznie mnie przestraszył bo może dojsc do poronienie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak - to mamy tak samo:) Ja też na szczęście jeszcze nie wymiotowałam, tylko miewam lekkie mdłości. Nawet mam wrażenie, że minęły, bo od kilku dni nic mi nie dolega. Oby tak dalej. Ja ważę się raz na tydzień i na razie waga ani drgnie. I dobrze, bo muszę się pilnować. Przy wzroście 158 cm, 68kg więc same widzicie. Postawiłam sobie granicę 12kg, max 15, bo inaczej będę wyglądać jak szafa trzydrzwiowa. mama z de - Kochana trzymaj się i dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziata
hej dziewczyny :) Postanowiłam dołączyć do Wazego forum , miło tu u Was :) Z tego co zdążyłam poczytać, mam jeden z dalszych terminów , bo 25.06.2011 :))) czyli zaczęliśmy 7tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj madziata, skopiuj tabelkę i się dopisz:) martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina jonana..................25.............3.06........k.Leż ajska Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok Olczak..................24...........ok.13.06.........Rud a Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............15.06. MamusiaAgusia........28.............16.06. ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry piątkowo!! Jak tam u Was plany na weekend? U mnie raczej średnio. Mąż pracuje,więc mi pewnie nie zostanie nic innego jak sobie klikać. Może jakies plotki z koleżanką? Wczoraj odebrałam wyniki badań i w sumie nie jest źle. Tylko już mam minimalny niedobór żelaza i bakterie w moczu,więc muszę pójść na posiew moczu. I jak pójdę do mojej lekarki w poniedziałek to juz z kompletem badań. Samopoczucie już lepsze, oby tak zostało!! Tylko humor chyba przez tę pogode troszkę beznadziejny. ale mam nadzieję,ze tu się dyskusja rozrusza i zapomnę o kiepskim humorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka poprawiona
martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice palusia81...............29.............3/5.06......k.Szczecina jonana..................25.............3.06........k.Leżajska Agnik83..................27............3.06.......Elbląg Jado......................33............3.06.......Zielona Góra Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastrzebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Białystok Olczak..................24...........ok.13.06......Ruda Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06........Niemcy aśka2010...............31............15.06. MamusiaAgusia........28.............16.06. ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy 82 czarna..............28............17.06..........świętokrzyskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Wocławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. neciaa....................21...........24.06.........warmińsko-mazurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06........k .Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de - wracaj szybko do zdrowia! agnik83 - ja mam podobnie, za mało żelaza i słabe wyniki moczu :( Na razie nic nie robię, żadnych dodatkowych badań - w poniedziałek idę do lekarza, to powie co dalej. Podobno dobrze działa żurawina, ja zamierzam kupić sobie taka ususzona - jak rodzynki, i zajadać sobie. No i zmieniam tabelkę, bo mi się po wizycie zmienił termin: martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina jonana..................25.............3.06........k.Leż ajska Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok Olczak..................24...........ok.13.06.........Rud a Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............mazowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06. ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×