Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość młoda@mamusia
::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra jonana..................25.............3.06........k.Leż ajska luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. młoda@mamusia......19.............9.06.........lodz ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok Olczak..................24...........ok.13.06.........Rud a Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Dziewczynki!! Jak tam po długim weekendzie? U mnie do piatku praca, w sobote przyjechał brat z bratową i dopiero wczoraj wieczorem pojechali,więc milo i sympatycznie. Też mnie przez weekend męczyły mdłości.A wczoraj po południu to totalnie opadlam z sił. Pierwszy raz w życiu miałam tak,że praktycznie nie miałam siły podnieść ręki. Połozylam sie na 15 minut, troszkę przeszlo,ale nie na długo. O 20 byłam tak zmęczona,że polożyłam się do łóżka, zasnęłam i o 22 jak mąż się kładł już nie spałam i nie moglam zasnać. Więc dzis zamiast wstać o 6 i pracować wywlekłam się o8 :/ A któraś pytała,czy mamy jakieś bóle. Mnie od kilku dni bolą ramiona i się zastanawiałam od czego to bo przecież nie dźwigalam niczego, nie robiłam niczego jakos długo... Potem bratowa się mnie pytała czy mam jakies bóle ciała bo wyczytała,że to prawdopodobne. W ogole nie skojarzyłam. Za to wczoraj tak bolały mnie piersi,jak jeszcze nigdy w życiu. Masakra!! A co do plamień to na szczęście nic się tam u mnie nie dzieje. Ale mam czasem schizy,bo mam dużo śluzu i często biegam do łazienki sprawdzić co tam się dzieje. Teraz już troszkę spokojniej,ale na poczatku to co 5 minut byłam w lazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak ja miałam śluz z krwią ale jednorazowo i tak pojechałam na IP dostałam duphaston i luteinę ja bym nie bagatelizowała i jednak skontaktowała się z lekarzem Ja mam 11t3d ale u mnie się pokrywa USG z terminem OM wiec luzik. Zresztą ja mam termin wyliczony z OM i tak też tygodnie liczę. Co do spadku ryzyka poronienia to w sumie od 10 tc jest lepiej ale tak dużo lepiej od 12tc (skończonego) czyli u mnie byle do piątku;) martolinka po pierwsze jesteś szczupła po drugie młodziutka no i to twoje 1 dzidzi, dlatego pewne brzuszek ok 5 mca się pojawi. U mnie widać ale chyba tłuszcz :( normalnie masakra taka tłusta się czuję nie sprawdzałam ile przytyłam ostatni był to kg ale czuje się jak wieloryb. Byłam rano w lumpku i nie mogłam się powstrzymać kupiłam bachorkowi ubranko, a że z metkami to mnie skręciło takie półśpiochy z koszulką bawełniane z disneya z tygryskiem na rękawach takie zakładki antydrapki piękny za 15zeta witaj młoda@mamusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda@mamusia
eh u mnie tez prawie brzuszka nie widac .ale za to dzisiaj dziwnie boli tak jak by zoładek albo pod nim . czy wy tez tak czasem macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brzuch boli faktycznie, i tak jakby żołądek... Co do przytycia to ja spokojnie jeszcze normalnie wchodzę we wszystkie ciuchy.Ale przytyłam już, choć moja lekarka twierdzi,ze to od hormonów mi się woda zatrzymała. Bo sporo tego biorę 2 razy dziennie po 2 luteiny i do tego 2 razy dziennie po jeden duphaston. Choć ostatnio miałam niezlego gloda i to na słodkie. Wiec teraz nie ma tak dobrzei znów sie ograniczamy. Owoce,warzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! A powiedzcie kupowałyście już biustonosze na ciążę? Bardzo Wam piersi urosly? Ja bym musiała sprawić sobie nowy,ale szczerze to nie bardzo wiem jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi biust troszke sie powiekszyl, zrobil sie pelniejszy. Ale nie musialam kupowac nowych biustonoszy. mieszcze sie jeszcze w te co mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Co do samopoczucia to u mnie może byc, co prawda całe dnie mam mdłości , ale juz się przyzwyczaiłam i mam taki dziwny posmak w ustach. Najchetniej jadłabym soczyste kwasne jabłka i mandarynki:D Za to na batony, które przed ciążą uwielbiałam, teraz nie mogę patrzeć, panna_z_de---> spodnie.... na wszelki wypadek nawet ich nie zakładam, żeby się nie okazało, że z 10 cm brakuje do zapiecia:P, chodzę w legginsach:) U mnie połowa 11 tyg. a brzuszek jakbym w 4 m-cu była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mika panna z de ,zaczynasz 11 tydzień dziś licząc od ostatniego okresu ,czy według usg? ja też dziś 11 tydzień mam ale od ostatniego okresu.i zastanawiam się kiedy będzie ten lepszy już czas bez ryzyka poronienia?czy 12 tydzien od ost.miesiączki czy liczyć według usg? ja licze wg ostatniej OM , i wymiary dziecka tez pasuja od OM wg usg nic nie wiem :) ja sie czuje bardzo dobrze :) czasami mam tak wzedty brzuch kilka dni ze dopnac sie nie potrafie a teraz juz znowu jest dobrze :) samopoczucie rowniez ok :) nie mam na co narzekac hihi :) Tylko pogoda jest nie fajna , wczoraj mielismy 18 stopni , a dzis znowu pada chlodniej ehhh z checia napilabym sie latte machiatto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mika panna z de ,zaczynasz 11 tydzień dziś licząc od ostatniego okresu ,czy według usg? ja też dziś 11 tydzień mam ale od ostatniego okresu.i zastanawiam się kiedy będzie ten lepszy już czas bez ryzyka poronienia?czy 12 tydzien od ost.miesiączki czy liczyć według usg? ja licze wg ostatniej OM , i wymiary dziecka tez pasuja od OM wg usg nic nie wiem :) ja sie czuje bardzo dobrze :) czasami mam tak wzedty brzuch kilka dni ze dopnac sie nie potrafie a teraz juz znowu jest dobrze :) samopoczucie rowniez ok :) nie mam na co narzekac hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda świetna :) cieplutko, słonecznie..:) wyszłam na ogród i porobiłam co nie co :) teraz robię obiadek, a później wezmę się za sprzątanie. na wieczór planuje kino domowe :) narobię popcornu, założę ciepłą piżamkę, skarpety i włączę dobry film :) ach uwielbiam to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
u mnie tez ladna pogoda , dzis to mam wielki brzuch ,nie wiem czy taki juz zostanie czy to dodatkowo wzdecia i zaparcia , zobaczymy , w sklepach niemoge znalezc spodni na gumce ani leginsow spodnio podobnych , jak sa to za duze :(wiec chyba zostaja tylko zwykle leginy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia , u mnie tez brzuch czasami tak wzdety jest ze mysle niedlugo musze kupic ciazowki spodnie nie dopiete i tak chodzilam po domu :D ale znowu od 3 dni brzuuch jakby normalny spodnie dopinaja sie mysle ze to rowniez wzdecia robia a ja mysle ze brzuch mi tak szybko rosnie :D no ja tez bede sie rozgladala za leginnsami jeans podobne , jakies rurki ciazowe i to wsio mysle :) wystarczy na te kilka miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Byłam dziś na kontroli moja fasolka ma 6,2 cm , według USG to 10 tydzien za miesiąc może uda się poznac płec :) Mi piersi bardzo urosły moje staniki są zamałe więc musiałam kupic ciażowy bo nie znalazlam mojego rozmaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama z de spory dzieciaczek. Ja ma za tydzień usg myślicie że już płeć będzie widać? bo czytam na innym forum że już w 12-13 tyg lekarze mówią Staniki dziewczyny to raz w 6tc wymieniłam a teraz już mam drugi zestaw. Ja tak mam że przed testem już cycki były większe taki mój urok. Poza tym sutki ciemnieją w 1 ciąży miałam prawie czarne, teraz tez tak pewnie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi z moich cudownych sexy piersi w rozmiarze 75B w pierszej ciąży przeniosłam się na C a teraz kupiłam D i już mnie uwiera stanik , masakra a zawsze byłam taka dumna z mojego biustu a teraz mam na tym punkcie kompleksy :( ale mąż mi obiecała poporodzie ,że jak dalej nie będe zadowolona z ich wyglądu to pozwoli mi zmiejszyc... Dziewczyny macie zamiar karmic piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama to witaj w klubie z tym że mi wróciły do normy po porodzie, ale teraz mam 2 rozmiary większe. jakoś nie mam problemu z cyckami lubię małe. Teraz mi przeszkadzają są wielkie żylaste i wyglądam grubo. Olka krótko karmiłam tak wyszło, ale teraz bym chciała 6 mscy pokarmić zawsze oszczędność, ale zobaczymy w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dlamnie tez urosly troche mialam 65 C a mam 65 D , Zawsze mialam spory codo swojej sylwetki , no a z karmieniem to corke karmilam miesiac niedalam rady wiecej takmi bolaly piersi mialam sutki cale w strupach i teraz zeby ni ebylo 2 poszkodowane jesli nie bede musiala piersia dluzej karmic to tez tylko miesiac , naprawde jak nadchodizla porakarmienia to plakalam, wiec zle wspominam , tez chcialam jak najdluzej jak wciazy chodzilam ale wyszlo inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz raz pisalam, ale mi wcielo posta :( Palusia- mozna zanc juz plec, ale musi byc dobry sprzet, lekarz a i dziecko musi pokazac co ma miedzy nogami :) mi piersi zrobily sie pelniejsze, ale na pewno nie bede musial kupowac wiekszych stanikow, nawet do karmienia kupowalam ten sam- D. piersia chce karmic min 6 miesiecy. Eryka karmilam 7 mcy non stop, a potem miesiac czy 2 tylko w nocy. klelam tylko przez 3-5 dni po porodzie kiedy przystawialam mlodego, myslalam, ze sie z bolu posikam. Zle go przystawialam i pogryzl mi brodawki. co ja jeszcze mialam... rano o maly wlos nie zaliczylam 1 pawia, masakra, a wszystko przez to ze malzonek do lozka przyniosl mi herbate i kawalek ciasta. doslownie go ugryzlam, a potem do 14 czulam go w gardle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Kobietki:) Z mila checia do Was dołącze:) jesli moge oczywiscie... Termin mam na 22 czerwca. Staralam sie o dziecko ok 5 miesiecy. Jestem w 9 tygodniu ciazy ztego co powiedzial ginekolog. Wpisuje sie na liste. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra jonana..................25.............3.06........k.Leż ajska luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok Olczak..................24...........ok.13.06.........Rud a Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc młoda@mamusi a.......19............9.06.........lodz myszka88...............23............22.06........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ile ile
myszka 88 a skąd jesteś i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ile ile
myszka 88 ,mam pytanie nie związane z tematem ,ale ty mieszkasz nie daleko Bogatyni. Czy podczas tej powodzi zalało ul.GŁÓWNĄ w Bogatyni? Mam z tej ulicy koleżankę ale niestety nie mam od niej wieści ,żadnego tel ,meila nawet adresu domu nie mam. i zastanawiam się czy jej ulice też zalało... Może ty coś wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de - ale duzego juz masz :) napewno ci sie zmienia data porodu :) jesli to 10 tc wg usg ja licze nadal od OM :) zobaczymy jakie rozmiary bedzie 6 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ciekawa jak to u nas wyglada, usg mam w piatek. szkoda ze tata nie moze isc z nami, ale na polowkowe i 3D to na pewno pojdzie. z Erysiem jak bylam w ciazy to byl przy kazdym usg, przy porodzie byl rowniez. teraz na pewno nie bedzie, bo ktos bedzie musial z Erysiem byc, a poza tym raczej stawiam na cesarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de: bo twoj wymiar to odpowiada gdzies 12-13 tygodniowi :) w 10 tyg crl jest dwa razy mniejsze... :) :) pewnie na poczatek miesiaca sie przeniesiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mama z de jest w 10 tyg ale od zaplodnienia :) wiec dlatego z usg 10 tydz wychodzi :) ja bylam ostatnio i bylo 9 t i kilka dni od OM i 3 cm :) powiedziala mi ze pasuje idelanie z wiekiem :) ja nie wiem ale ja nie zabardzo chce naturalnie rodzic :) dla mnie w gre bardziej cc wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×