Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

to ja też podam jeszcze jedną makaron trójkolorowy najlepiej rurki ugotować, pierś z kurszaka pokroić w kostkę przyprawić solą, pieprzem i curry i usmarzyć, ananasa pokroićw kostkę do tego zrobić sos 4 łyżki majonezu łyżka sosu sojowego i łużka lub półtorej wg uznania soku z ananasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
dzięki za przepisy ,sałatkę kebab to uwielbiamy z mężem ,tyle że ja nie robię z pieczarkami . ale ta wersja z sosem czosnkowym to brzmi pysznie. będę miała co robić z sałatek na najbliższe tygodnie. ja to gotować mogę bo nawet lubię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to na swieta zrobilam 4 salatki ale tak po troszeczku i juz nie moge na nie patrzec.nawet myslec mi sie o nich nie chce..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras z was mysli o kupnie elektronicznej niani? ja mam taka i jestem z niej bardzo zadowolona. ja mam pietrowy dom wiec bardzo dobrze sie sprawia...na dole w piwnicy mamy sklep spozywczy wiec jak ide sobie posiedziec z rodzicami jak maly spi to naprawde super.polecam!!! placilam za nia 130 zl,wiec cena tez nie zabijajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno kupie znajomi mają i są bardzo zadowoleni :) a poza tym my rodzimy w wakacje więc wieczorkami dłużej można posiedzieć na dworze i myślę że takie urządzenie będzie idealne :D.. Ja jeszcze myślę o urządzeniu monitorującym oddech.. Też znajomi mają i też sobie chwalą.. No ale podobno każde maleństwo ma bezdech więc jak to zacznie wyć to ja chyba umrę ze strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niania - super sprawa ja mam ale tylko "głosową" teraz są takie z kamerkami...się zastanowimy jak myślicie? monitorowanie oddechu - zdecydowanie jestem na tak. zainwestujemy wolę 100 razy być przestraszona niż ten raz.... tylko do naszego łóżka będziemy to chyba wsadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też zdecydowaliśmy sie na nanie.Tylko Angel z mata do monitorowania oddechu.Mamy pietrowe mieszkanie i chcemy żeby dzidziuś mieszkał o siebie po kilku miesiącach,także wydaje mi sie że w naszym przypadku jest to rzecz niezbęzna,żeby w nocy maleństwo usłyszeć. No ja już kupiłam kilka rzeczy dla dziecka.PRzez okres świąt i po są u nas wyprzedaze(mieszkam w Anglii)wiec skusiłam sie na kilka rzeczy.Min butelki z AVENTU za połowe ceny.A ostatnio mój luby w "szmatekcie"kupił kosz mojżesza za śmieszne pieniądze do tego z nogami na biegunach.Oj już bym chciała znac pleć i pomału kupować.Ale jeszcze troszke.19 stycznia mam połówkowe wiec mam nadzieje że maluch nam pokaże co tam ma:) Życze Wam w Nowym Roku wszystkiego naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny , chce wam zyczyc udanego sylwestra i szczesliwego nowego roku ,nie wiem czy bede miala dzis czas jeszcze wejsc , wiec jak cos to do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) ja tez lubie sałatki o ktorych tu piszecie :) na sylwestra zrobiłam tylko warzywną, druga zrobi kolezanka :) podzielilysmy sie robota wiec nie ma zle ;) ja juz mam wszystko gotowe :) co do niani to dostane od szwagierki :P tylko glosowa jest ale mi w zupelnosci wystarczy. Z kamerka sa tandetne... bo jak jest ciemno to nic nie widac :| a kosztuja wiecej... znajomi mieli i zalowali ze nie kupili zwyklej niani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadia, bomi ale macie piekne widoczne brzuszki :) ja 20 tydzien i mi tak nie widac jak Wam :( co to ma znaczyc?:P ja tez chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek 99
hej. to skoro poruszony jest temat sałatek ,to ja bym poprosiłam o przepisy na gorące danie mięsne? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam wczoraj eksperyment :P przez caly dzien nie czulam ruchów dziecka co mnie troszke zmartwilo, wiec stwierdzilam ze jakos musze wymusic te ruchy zeby sie uspokoic :P po kapieli jak lezalam juz w lozku wlaczylam radio w telefonie a sluchawki przytkałam do brzucha. Po chwili małe tak zaczeło "tanczyc" az smiałam sie sama do siebie :P zdecydowanie mocniej sie ruszał niz po jedzeniu :) spróbujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
muszę wypróbować twój sposób na pobudzanie dziecka :-) może i moje zmobilizować się żeby w końcu zacząć się ruszać ,bo to w końcu 17t5d już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym chciała już czuć dzidziolka :) choć z drugiej strony znając mnie jakby nie ruszało się dłuższą chwilę to umarłabym ze strachu :) u mnie 16 tc za mną więc może za 2 tyg poczuję choć słabe kopniaczki :) na razie czasem czuję takie machanie skrzydełkami ale jest to tak słabe uczucie że nie jestem w stanie stwierdzić co to :) Dziewczyny a powiedzcie mi czy żelowe paznokcie szkodzą dzidziusiowi??? bo jutro mamy wesele i może bym sobie zrobiła???? Już z farbowania zrezygnowałam bo w sumie to dobry moment na powrót do swojego naturalnego koloru albo rozjaśnienia a w sumie odrostów mi jakoś bardzo nie widać :) szwagierka jest fryzjerką więc pięknie mnie uczesze i nic nikt nie zauważy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka, jaki ty masz fajny link wklejony...jeeeee ten z ruszającym się dzidziolem gdzie można sobie taki stworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dobry pomysl wyprubuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola kliknij jeszcze raz na mój i tam na dole jest strona babystrology.com jak dojdziesz do tego jak to się robi to sobie stworzysz.. Ja nie umiałam więc poprosiłam koleżanką jeśli i Tobie się nie uda to napiszesz mi wszystkie potrzebne rzeczy i Tobie też stworzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poruszałam tutaj temat paznokci zelowych i doszlysmy do wniosku ze nie szkodza, z tym ze wszystkie zmiany chorobowe u kobiet w ciazy widac po paznokciach...pod zelem bedzie kiepsko. Mimo wszystko ja sobie dzisiaj zrobie bo chce ładnie wygladac :D a moje tak sie rozdwajaja ze sobie z tym nie radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje naturalne to też nic pięknego choć udało mi się je zapuścić to jak bym chciała ładnie wypiłować to pewnie wszystkie by sie połamały.. Ja chcę tylko tipsy , żel i wymalować na czerwono.. Niektóre dziewczyny mają ładną dużą połytkę więc nawet krótkie paznikcie ładnie wyglądają wymalowane moje są masakryczne :(.. dzięki za odpowiedź nie czytałam Was od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
martolinka 89 sprawdziłam twój sposób na pobudzanie dziecka . no i po chwili zaczęło słychać te bąbelki pękające czy cos podobnego dochodzące z brzucha .więc skoro ja jeszcze kopniaków nie czuję to może te bąbelki to właśnie to . bo chyba jelita to by nie tańczyły w rytm muzyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wypada życzenia Szczęśliwego NR składać? Nam? Tyle szczęścia juz mamu i jeszcze przed nami :) Nie możemy zakładać, że będzie inaczej :) Ale życzę zdrówka ( choć - jak na demotach napisano - ludzie na Titanicu byli zdrowi ;), szczęśliwego rozwiązania, zero kłopotów finansowych i świętego spokoju...... Rok 2011 juz na zawsze będzie dla nas wyjątkowy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko- no widzisz :) to juz wiesz ze te babelki to Twoj maluszek a nie jelita :P slyszałam nawet ze jak jakas piosenka bardzo spodoba sie dziecku to zasypia :) i po porodzie poznaje te same dzwieki :) niesamowite te nasze skarby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z okazji Nowego Roku życzę Wam dużo zdrówka, abyśmy wszystkie bezproblemowo dotrwały do porodu no i przedewszystkim szybkich i bezbolesnych porodów oraz zdrowych dzieciaczków :) miłej zabawy w dzisiejszą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
dobry sposób z tą muzyka na uspokojenie się ,mimo że słyszę bąbelki tylko jeszcze. dobra zbieram się na zakupy bo zafunduję dziś sobie i dla męża kebaba na wieczór ,jakieś ciasto dobre kupię bo upiec to już nie ma sensu , może sałatkę owocową jeszcze zrobię ,i będziemy obchodzić sylwestra we dwoje w domu ,już ostatniego tylko we dwoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka mnie mąż robi :) sama bym nie umiała :) a ten się nauczył i robi to z wielką dokładnością :).. Wiem, wiem dziwnego mam męża ale on jest najukochańszym człowiekiem jakiego znam :).. A jakie mi nieraz robi kanapki jeje uwielbiam :).. hihi w ogóle on to umie robić wszystko chyba obiady takie pyszne goruje w porównaniu do mnie bo ja nie umiem gotować :( no ale najwyższa pora się nauczyc bo pewnie za rok to będziemy już u siebie w domku i co wtedy?? chyba z głodu poumieramy :) hehe a tu jeszcze brzdąc będzie pewnie już jakieś zupki zajadał więc trzeba się uczyć :) luciola ale masz już wielkiego dzidziola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×