Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
czesc dziewczyny w białym z now zima pruszy i wszystko zasniezone bomi ale masz juz spory brzuszek :) macie dziewczyny jakies plany na sylwester? my to jedziemy na wies do tesciow , tam bedzie brat meza zrozdzinai kolezanka z corka wiec lepiej tam niz w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
aha i wczoraj wieczorkiem mała juz sie wiercila i to odsc intensywnie , bardzo fajne uczucie , zapomnialam juz chyba jak to bylo z zuzanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
kasiunia to bardzo fajnie że już czujesz ruchy. ja nie jestem pewna czy to ruchy u mnie sa ,ale od kilku dni po prawej stronie pępka jak przyłożę rękę to po kilka razy w tym samym miejscu czuć "coś".może to delikatne kopnięcie? dziś zjadłam słodka bułkę na śniadanie i od razu coś w brzuchu zaczęło puszczać jakby bąbelki ?chyba posmakowało dziecku . mam nadzieję że te zdarzenia to są" jakieś "ruchy dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mi się z rana juz ciśnienie podniosło. W skrzynce pisemko z zusu mój szef źle wypełnił Z3 i dupa nie dostarczył korekty i raczej ma to w du... no i kasy nie będzie dopóki tego nie zrobi. Wiecie on moje zwolnienie za okres 20.11=16.12 dostarczył do ZUSU 15 .12 masakra. Zresztą co się dziwić wypłat też nigdy o czasie nie płacił. Aż mnie łeb rozbolał czekam do 9 i dzwonię do niego. Na pewno nie wrócę tam do pracy NIGDY!!! kasiunia gratki ja tez zapomniałam jakie to fajne te ruchy taka realna ciąża się staje. Mój ulubiony element ciąży hihi. Sylwek tez fajnie się u Ciebie zapowiada. My sami w domku z synkiem;) My dzisiaj zaspaliśmy. Wstaliśmy 7,50 i biegiem do przedszkola. mam pytanko dzieciaki po jedzeniu tak 20-30 min staja sie bardziej aktywne szczególnie po słodkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne brzuszki dziewczyny pewnie mój w waszych okolicach ale nie ma kto fotki strzelić może M poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
mam pytanko sklep ysk w białymstoku jest w galerii podlaskiej ul. Wysockiego 67,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
jysk sorki zle napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) nie wiem jak Wy, ale ja mam straszna nute do spania i spie jak zabita, nawet nie wiem kiedy maz do pracy wychodzi. poszlam spac o 22.30 a wstalam o 8 bo tak mnie syn obudzil, a tak pewnie bym dalej spala :P jak maz dostanie urlop to pojedziemy na tydzien do Polski, i dziadkowie obiecali zajac sie juniorem w sylwestra, wiec pewnie gdzies pojdziemy choc na 2-3 godzinki. a co do 3d i 4d to o wszystko wyytalam przed swietami i u mnie to wyglada tak, ze w czasie badania dr przelacza i jesli sie uda i dziecko lezy odpowiednio to zaplace 30 a jesli niewiele bedzie widac to nic. czesto sie zdarza ze dziecko sie odwraca i zadne szturchance nie pomagaja. w poprzedniej ciazy mialam 2 razy i za 1 razem pieknie sie pokazal, a za drugim zaslonil buzie raczkami i tak przez cale badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja też dzis pospałam :) wstałam o 10 ..Jeszcze wieczirkiem oglądałam z mężulkiem jakiś głupkowaty film o potworze i się później bałam :) nie ja takich filmów oglądać nie mogę :(. Dziewczyny bo gdzieś czytałam że powinno spać się na lewym boku.. Jak Wy śpicie??? Bo ja staram się tak spać ale całą noc to nie daję rady bo strasznie boli mnie biodro no i ogólnie przewracanie z boku na bok robi się coraz bardziej trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja raz na lewym raz na prawym boku noi na plecach na bzrzuchu czasem jeszcze ale krotko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia to łożeczko świetne :) komoda z kompletu tez jest fikusna :) ja mam takie łozeczko ktore odkupiłam od kolezanki za grosze http://allegro.pl/komplet-mebli-hippo-drewex-gratis-materac-poznan-i1365361562.html , dokupimy tylko komode z zestawu (o ile zmiesci mi sie do sypialni) co do spania, to strasznie sie wierce w nocy i czesto budze :/ jedynie nie klade sie na brzuchu.... dzis snilo mi sie ze mnie pogryzł pies :| ahh glupoty takie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja też spię na lewym boku ,na prawym rzadko ale zdarza mi się , na plecach to uwielbiam -tyle że w bardziej zaawansowanej ciąży chyba nie można na plecach:-( na brzuchu to chyba nie śpię odkąd wiem że jestem w ciąży bo się boję że przygniotę dzidziusia mego . ja poszłam spać po m jak miłość i spałam do 8 i jeszcze myślę jak to się zdrzemnąć .chyba taka pogoda ,przynajmniej u mnie w Bielsku ,zresztą u Kasiuni nie lepsza z tego co pisała :-) i głowa częściej boli ,chociaż to są chyba uroki początku 5m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże jak mnie zemdliło poleciałam całować kibelek pociągneło kilka razy ale nie zwymiotowałam. ja też śpioszek tyle że ja siedzę do późna i tv oglądam bo mam w sypialni a dziś do 8 prawie ledwo do przedszkola zdążyłam. M dzis w dokmu to na jakieś zakupy wyskoczymy. Martolinka piękne to łóżeczko jakbym dziewuszke miała mieć to takie białe bym kupiła i jakiś różowy komplet pościeli bo ja to same błekitne mam. Są te łóżeczka z szufladą? Może takie kupię bo jest śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka patrzę na te ceny masakra strasznie drogie to ja jednak pozostanę przy tamtym moim bo to już za drogie, a dziecku wsio ryba jakie łóżeczko ma to dla nas by oko cieszyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety!! ja dzisiaj jakaś jestem ospała :( najchetniej to bym z łóżka nie wstawała ale musze na jakies zakupy sie wybrać. My z mężulem w sylwka siedzimy sobie w domku. Stwierdziliśmy że chcemy sobie troszke pobć tylko we dwójkę bo ostatnio nie ma u nas na to szans. Wypożyczycmy jakis dobry film. Ja kupię sobie szampana piccolo :P troche fajerwerków i bedziemy świętować :) Palusia - moja mała też jak dostanie jedzonko to kręci się i wierci niesamowicie :) i zauważyłam że jak tatuś do niej mówi też czasem kopnie w odpowiedzi :D Prolaktynka - ja też słyszałam że powinno sie na lewym boku spać ale mi wygodniej jest na prawym bo inaczej nie zasnę :( Może z czasem nauczę się spać na lewym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat lubię spać na lewym i tak zawsze śpię nie lubię na plecach ani na brzuchu, więc u mnie kłopot z głowy. Nie ma co przesadzać nie jest tak łatwo ,,uszkodzić dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do łóżeczka to świtne widziałam ostatnio w ikei. Takie że można je potem przerobić na zwykły tapczanik. Zastanawiamy się nad takim chociaż mężul to by wolał zwykłe łóżeczko a potem kupić tapczanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czemu akurat na lewym boku? Ktoś wie?;) Ja sylwester w domku z kuzynka i jej m ( i moim oczywiscie:P ). Dziewczyny macie jakieś dobre domowe sposoby na przeziębienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia to lozeczko jest bardzo drogie, a za szuflade trzeba jeszcze dopłacic:/ nie mialabym go, gdyby nie kolezanka :) naprawde dała taka cene ze nie moglam odmówic :P my na sylwestra wybieramy sie do znajomych. poczatkowo oni mieli nas odwiedzic, ale plany sie zmienily ;) chyba ich maluch za duzo marudzi :) a dobrym sposobem na przeziebienie jest syrop z cebuli, albo melko z czosnkiem i miodem, cieply kocyk i dobry film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja czytalam ze temu na lewym wskazane spanie bo lepsze krazenie jest ale ja tez niestety tylko umiem naprawym zasnac pozniej starmsie przekrecac , a codo snow to tez jakies glupie sie snia i czesto budze sie w nocy dzis to chyba z 5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasunia piekny kojec ale cholernie drogi :P mozna kupic za pol ceny :) my tez bedziemy kupowac kojec ale tylko jako dodatek, zeby sie w nim dziecko bawilo jak bedzie siedzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie co sadzicie o tym wózku, bo moglam pominac jakies wazne mankamenty :) bedę wdzieczna za Wasze opinie ;) dodam ze nie zalezy mi na przekladanej raczce, chce pompowane 4 koła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) my lozeczko juz mamy- taki antyk hehe. przechodzi z pokolenia na pokolenie i teraz trafilo do nas:) ma chyba z 60lat ale jak je zobaczylam to az sie zdziwilam ze jest w tak dobrym stanie. jest malutkie wiec idealnie pasuje do naszej sypialni, tylko nie wiem czy materacyk do niego kupie bo ma nietypowe wymiary. ja spie na lewym boku, nie potrafie zasnac w innej pozycji:) tez jestem lekko przeziebiona i przez to spie bardzo dlugo bo w nocy czesto sie budze przez zatkany nos:( na szczescie moj ma wolne i duzo mi pomaga wstaje bardzo wczesnie pali w piecu, pozmywa podlogi, idzie do sklepu po bulki hehe wiec mi pozostaje pranie i gotowanie:) dziewczyny co myslicie o tym wozku http://allegro.pl/discovery-city-fotelik-aukcja-producenta-i1345320745.html strasznie mi sie podoba i cena jest bardzo przystepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D ja tez mam termin na czerwiec-mozna jeszcze dołączyć do Was?? martolinka wózek fajny-moja sąsiadka ma taki tylko czerwony, jest zadowolona-ponoć dobrze się prowadzi, jest stabilny i powiem szczerze, że myślałam,że jest droższy bo większosć wózków w tej cenie ma gondolkę taką "szmacianą" miękką a ta wygląda konkretnie:D dzidziuś ma 4msce i mieści się w grubym kombinezonie więc rozmiarowo też ok Urwało jej się ucho od torby ale to raczej nie wina producenta;p mój m jest zdecydowany na tego http://www.90n.pl/sklep/product/p/906/abc,design,4-tec.asp# Wybrał go zanim zaszłam w ciążę i chyba sprawie mu tą radość i się zgodzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka mnie osobiscie nie podobaja sie takie wózki. szczególnie to, ze fotelik kladzie sie na spacerówce i ze gondola to rozlozona spacerówka z wkładem... wydaje mi sie ze dziecku jest w takim czyms niewygodnie. Ale jako juz sama spacerówka to jest fajny :) nie ma podanej wysokosci oparcia-warto o to zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syloonia jasne ze mozna przylaczyc, witamy Cie serdecznie :) dopisz sie do naszej tabelki. a wózek jaki wybral Twoj ukochany jest bardzo kosmiczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×