Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Witam Dziewczynki w Nowym Roku, Ja dałam radę w Sylwestra do 3:) ale byłam tak śpiąca, że bałam się samochodem wracać:P wróciłam właśnie z alarmowej wizyty u lekarza, byłam u swojej 23go,ale od kilku dni mam jakieś dziwne upławy, jakby woda...przestraszyłam się i poszłam dziś do pierwszego lepszego lekarza, stwierdziłam, że nie wybaczyłabym sobie, jakbym coś zaniedbała. Lekarz dokładnie mnie zbadał ginekologicznie, potem usg i okazało się, że to nie wody płodowe(dzięki Bogu). Malucha podglądaliśmy ,ale nie pokazał co ma między nogami. Dziewczyny obserwujcie siebie, nie lekceważcie dziwnych objawów, ja miałam takiego stresa, że szok, tym bardziej, że mojej znajomej w 6 miesiącu w tamtym roku wody odeszły i nic się nie dało zrobić... Nie chce Was absolutnie straszyć, ale od tego tu jesteśmy, żeby się wymieniać uwagami. Co do ruchów moje baby skacze od Świąt(19 tydz), śmieszne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
Dzieki kasiunia z aodpowiedz mysle ze powinno byc ok a co do bolu plecow to nawet nie bede musiala klamac bo mam je od kilku dni zawsze jak leze w lozku. Acha mam takie pytanie dziewczyny czy macie problemy ze wzeciami bo ja strasznie i niewiem co mam dalej robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
tez mam problemy ze wzdeciami od poczatku ciazy wczesniej pilam espumisan ale niewiem jak czesto mozna wiec staram sie wskrajnych przypadkach jak naprawde ciezko a dziewczyny jak myslicie czy nospa szkodzi w ciazy wiem ze lekarze zalecaja na ble plecow twardnienie brzucha alejakos jak pije ja to mam watpliwowsci w sumie lekarz przepisal, mi 3 razy dziennie , ale pije tytlko jak bardzo bola w sumie to dopiero 2razy , a wy czesto zazywacie ta nospe>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej ja w sylwestra od 23 modlilam sie by byla juz polnoc. Po 22 wyszlismy z juniorem postrzelac i przy okazji pospacerowalismy. Eryk dal rade do 24 a jak tylko zaczeli strzelac to kazal sie w oknie postawic, ogladac i robic razem "ooooo, uuuuu". bardzo mu sie podobalo. a co do bolu to ja w poprzedniej ciazy ok 23 tygodnia mialam bole okolic krocza. boli to tak, ze jak wstane to ciagnie, ale po kilku krokach nie boli juz nic. i tak mialam do konca ciazy. No i niestety juz teraz mnie tak samo boli. lekarz mi mowil, ze po prostu brzuch uciska jakis nerw, fakt dzien po porodzie nic nie bolalo juz. na Wielkanoc jedziemy do PL na pewno i wtedy kupie wozek. chyba ze tutaj bedzie taniej, w co watpie. swieta pod koniec kwietania wiec akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia- niektore kobiety biora no spe prawie przez cala ciaze. nie wiem czy dziala na bole kregoslupa, ale na twardniejacy, bolacy brzuch na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam koszule na allegro i dziś patrzę że ona kosztuje ponad 100 zł a ja dałam 42 z przesyłką za nową z metką http://www.9fashion.com.pl/1koszula-edda.html Wersja biała;) Kasiunia ja no spe biorę jak mi tak dokucza to twardnienie, skoro lekarz przepisał nad czym się zastanawiać? Chyba że nie masz zaufania do niego? mniej szkodzi no spa niż skurcze ewcia witaj a co w De takie drogie wózki? Mi tez na nerw cos uciska stąd rwa kulszowa paskuda jedna Lecę po małego do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego co biore w ciazy to udalo mi sie z Erykiem nie wziac zadnej tabletki przez cala ciaze, tylko witaminy. Mam nadzieje, ze uda m sie podobnie w tej ciazy. pamietam, ze kolezanki z grudnia 2008 pisaly wtedy ze no spa (zwlaszcza przy zagorzonej ciazy) przyniesie na pewno wiecej pozytku niz w ogole nie brana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia- jak kupowalam specerowke peg perego to porownywalam i tutaj kupilabym ciut drozej, ale bez foli, spiworka na nogi, a wPL bylo to wszystko. patrzylam na ceny Maxi Cosi i Quinny to sytuacja podobna. drozej i bez dodatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paulusia no i wlasnie umnie tez to chyba ta rwa kulszowa ztego co czytalam jaki sie objawia , zaufanie mam , tylko ze ja wole upewniac sie a i tak bede pozniej myslala w 1 ciazy tezmialam te bole plecow ale wtedy moglam lezec niemialam tylu obowiazkow a teraz przy malej to czasem ledwo łaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki!! Ja dzisiaj od rana zabiegana troszke. pierw teściowa przyszła na kawuchę apotme pojechaliśmy z mężulem na małe zakupki. Co do lumpeksów to mam na osiedlu jeden ale tam żeby cos ładnego wypatrzeć to trzeba zaraz po dostawie przyleciec i mają tam straszny bałagan :( Co do bóli pleców to też mam od świąt. Czesto jak leże na plecach to jak mnie zacnzie boleć to nie wiem jak się ułożyć żeby było dobrze. No i bardzo szybko cierpnie mi kość ogonowa jak siedzę :P Tyle że ja mam kregosłup skrzywiony w 3 miejscach i nawet nie bedac w ciąży cierpiałam bóle, więc nie spodziewam się żeby w ciąży było inaczej :P Co do ruchów małej to raz tate kopnęła a teraz raczej przed nim ucieka hihihi ale wierci się szczególnie z rana. Jak już zacznie to aż czasem cały brzusio mi faluje i skacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka2011
hej. ja nospę forte biore od 4 tyg ciąży 3razy po 1. co do innych bólów ,to mi coś boli w lewym pośladku tak że czasem stanąć nie mogę ,niewiem co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz kazał kupić sobie nospę ale powiedział że mimo że jest bezpieczna mam ją brać w momentach kiedy bedzie bardzo bolało. Na razie jeszcze nie brałam i mam nadzieje ze nie bede musiała brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) a ja dzis poczulam dosc wyraznie kopniaczki:) rano gdy sie przebudzilam czulam pukanie po pracej stronie i nawet gdy reke przylozylam to bylo czuc:) a potem gdy lezalam na plecach i wlaczylam sobie muzyke to tez poczulam bulgotanie:)myslalam ze jeszcze na to poczekam bo to dopero 17tydzien a lekarz mi mowil ze dopiero ok 20tc bede czuc ruchy:) a jednak malenstwo powolutku daje o sobie znac...super uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny jestem na waszym topiku nowa ... i też mam termin porodu na Czerwiec 2011 roku obecnie jestem w 18 tygodniu ciąży, i mam do was pytanie czy któraś z was odczuwa bądź odczuwała ból pośladków ... ja od tygodnia raz na jakiś czas odczuwam ból lewego pośladka czasami jest tak, że mnie tak boli, że mam trudności z chodzeniem mam wizytę dopiero 7 stycznia więc zapytam się lekarza czy to jest normalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja też tak mam ale nie wiem czemu a wizyta z końcem stycznia.także napisz po wizycie swojej co to jest. myślę jednak że to nic poważnego ,pewnie jakiś nerw się uciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w NASZYM 2011 ROKU :) ja już odespałam weselicho i wróciłam do Was kochane 👄 byłam dziś u lekarza :) z dzidzią wszystko w porządku rosnie jak na drożdżach :) waży już 230 g :) lekarz powiedział że raczej nic nie widzi męskiego między nózkami wiec może będzie dziewczynka :) no ale dla mnie najważniejsze że zdrowo rośnie :D.. Niestety wyszły mi bakterie w moczu :( musze brać urosept przez 6 dni po czym powtórzyć badanie :( ech ale to chyba standard w ciąży strasznie dużo kobiet ma problem z tymi bakteriami w moczu :(... Dobra kochane ja lecę już spać odezwę sie jutro :) kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgielkusia- ja mam podobny bol tyle, ze jakby lono, ciagnie wyraznie jakis miesien, nic w srodku i zawsze jak wstane, to przechodzi jak rozchodze po kilku krokach. teraz jestem spokojna, bo w 1 ciazy mialam dokladnie to samo, a balam sie ze to mi zostanie, a im blizej porodu tym bardziej bolesne i upierdliwe. na szczescie po poodzie jak reka odjal. no i oczywiscie witam Cie serdecznie. Prolaktynka- pieknie Ci rosnie malenstwo. A co do bakterii (odpukac), to zawsze mialam problem z pecherzem, za to w ciazy mnie to omijalo. mam nadzieje, ze i tym razem obedzie sie bez infekcji. Panna, Mama z De- chyba czas juz do nas wrocic, nie za dobrze Wam w tej Polsce? a moze tak dobrze, ze zostalyscie? odezwijcie sie! no nic, biore ksiazke i zmykam do lozka, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) Szczęśliwego Nowego Roku!!! Ja to jestem tak zalatana ze nie mam czasu cos naskrobac. DZisiaj bylam w hurtowni po towar do sklepu..oczywiscie nic nie dzwigalam oprocz mojego synka..i tak zrobilo mi sie slabo ze musialam wyjsc na swieze powietrze,balam sie prowadzic auto.pierwszy raz cos takiego mi sie przytrafilo. Czytalam ze piszecie o bolu kregosłupa,strasznie mi to dokucza. wieczorem juz nie mam sily sie ruszac...moj maly chyba czuje ze bedzie malenstwo i ciagle chce na rece do mamusi. Dobrze ze mam takiego kochanego meza, ze bardzo dluzo mi pomaga. Prowadzic firme,sklep itd. masakra. a nie ma jeszcze polowy ciazy..jak ja to zniose??! Kochane widzilayscie zdjecie kolyski ktora wyslalam?jak sie wam podobala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze nie ma tej wiadomosci z moimi zdjeciami...wysle za chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny tezmam takie bole , boli kregoslup i takie klocie az wposladkach czuje tragedia tez dowieczora to ledwo laze mała jednak chyba cos bierze alboorganizm walczy wczoraj miala 37,2 wiec podam przez 3 dni ibum zobaczymy moze obejdzie sie bez lekarza i dodatkowych lekow ,no i tez teraz na raczki czesto chce jak zdrowa to staram sie nie nosic ale nie zawsze sie udaje jakos trzeba przbolec te plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was,Ja tez mam takie bole w pośladku:(taki nagły ucisk przy chodzeniu.Ale straszne to jest:(ostatnii to na czworakach wchodzilam po schodach.A od kilku dni boli mnie kręgoslup pomiedzy lopatkami ale mój luby robi mi masaż. Ja też mam coś nie tak z moczem.Położna wyslala mocz do badania,ale jak ostatnio pytalam o wyniki to jeszcze nie mieli.Dzisiaj bede musiala zadzwonic i sie dowiedziec co dokładnie mi jest i byle to niezagrażało maleństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
hej dziś A mnie bolały wczoraj uda przy samej dupie, że tak się wyrażę, zupełnie nie wiem skąd takie cuś, a tak poza tym to tez coś od niedzieli a to boli a to ciągnie a to jakiś napięty brzuch.. Zakładam, że to wszystko na razie normalne. Ale za to chyba mnie bierze jakies przeziębienie, i bardzo proszę Was o radę co można brać a czego nie na wzmocnienie, żeby się nie rozchorować !!! Czy można tradycyjnie czosnek, witamina C, mleko z miodem ? Chyba tak, co ? Któraś z Was miała jakąś infekcję, i co zalecał doktor ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ten ból promieniujący od pośladka do nogi to rwa kulszowa. Niestety ja mam chyba od 9tc czasem tak boli że wstać nie mogę chyba ze 3 razy aż popłakałam. Jedynie poród nas wyzwoli;) prolaktynka gratki dziewuszki :) W poprzedniej ciąży często brałam urosept taki już nasz urok że infekcje często nas łapią a w ciąży to na maxa. kasiunia zdrówka życzę dla córeczki) qska ja piłam syrop prenalen dla kobiet w ciąży i rutinoscorbin. Ja miałam straszną noc po 2 się obudziłam na siusiu i dupa godzina bez snu, małe kopało w najlepsze. M jeszcze ogrzewanie włączył myślałam że kota dostanę. Lubię mieć zimną sypialnię tak mi się najlepiej śpi. Do niczego jestem teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka śliczna to kołyska i łóżeczko też fajna pościel:) izunia brzuszek bardzo ładny i już sporawy ja muszę mój cyknąć, ale samej sobie ciężko;) lecę kawusie machnąć bo głowa ćmić zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka posciel rzeczywiscie sliczna :) ja tylko na chwilke dzisiaj bo mam duzo załatwiania:) ide sie ogarnac i wyruszlam :P czuje sie dobrze, bole posladków o ktorych piszecie sa mi obce. Brzuchol nadal mały, jeszcze nie uciazliwy :P dzidzius od czasu do czasu sie wierci takze jest ok ;) juz nie moge doczekac sie 12 (kolejnej wizyty) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku życzę dużo zdrówka i szczęścia, szczęśliwych i łatwych porodów oraz zdrowych dzieciaczków. W sylwestra wytrzymałam do 1 a ja od nowego roku nie mogę spać w nocy do tej pory spałam tylko na brzuchu teraz jak się na niego położę to tak dziwnie boli a na boku lub na plecach to zasnąć nie mogę, a jak już zasnę na boku to mi ręka drętwieje okazało się że mam za wysoki puls i w poniedziałek czeka mnie wizyta u kardiologa :( ja na razie tych bóli o których piszecie nie mam na szczęście miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdj mego brzucha sorki za jakość ale sama robiłam :) w gratisie synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) prolaktynka gratuluje dziewczynki:) ja wizyte mam 17.01 wiec moze juz sie dowiem czy ma cos miedzy nozkami czy nie a z bakteriami w moczy to normalne. ja do tego mam nieznacznie podwyzszona liczbe leukocytow ale lekarz mi powiedzial ze jak nie czuje dolegliwosci tj podczas zapalenia pecherza to jest ok. urosept tez bralam na zbicie leukocytow takich bolow jak opisujecie to nie mam, mam za to ciagniecie po bokach brzucha razem z tym twardnieniem. troche mnie to martwi bo czasem wstac nie moge bo mnie zakluje i musze od razu usiasc wiec nie wiem czy wizyty nie przyspieszyc i nie pojsc w najblizszy poniedzialek ale zobacze jak sie bede czula i strasznie zaczely mi wypadac wlosy:( jeszcze troche a przestane je czesac w obawie ze wypadna mi wszystkie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
co do pozycji spania, to w ciąży powinno się unikać spania na wznak, bo cos tam uciska na coś, nie pamiętam dokładnie, trzeba doczytać. Palusia - też mamy daleko do gór. Mieszkamy w Gdańsku. Żeby było kapkę bliżej jedziemy do Zieleńca (kotlina kłodzka) zamiast np w rejony Zakopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Ja coś po powrocie do domu mam problem ze spaniem. wczoraj zasnęłam dość wcześnie,ale za to o 3:30 obudziłam sie na siusiu, nie mogłam zasnąć, potem mój mąż wstawał,bo dziś miał na 5 do pracy,więc też sie wierciłam i zasnęłam po 7 i spałam prawie do 10:-/ Co do bólu pleców to ja jak dużo chodzę to boli mnie kegoslup i coś centralnie nad lewym pośladkiem. Nie sam pośladek,ale nad, tak jak by nerki? Ja wczoraj kupiłam sobie wreszcie ciuchy ciążowe,co prawda jeszcze we wszystko wchodzę,ale już tak na styk... A o wózku, łóżeczku, kołysce jeszcze nie myślałam. Czekam z tym do lutego, marca... Mój mąż miał jechać w drugiej połowie lutego na poligon, myślałam,że przed tym skoczymy jeszcze do Gdańska pooogladać,ale wczoraj się okazało,że jadą pod koniec stycznia. Więc na zakupy pojedziemy dopiero po jego powrocie. dziewczyny! Ogladałam Wasze zdjecia wszstkie śliczniutkie jesteście :-) Prolaktynka-jaki Ty masz brzusio... WOW!! Palusia-słodkiego masz synka :-) Co do pozycji spania też mam problemy z ułożeniem się. Na razie najwygodniej mi w pozycji tak pomiędzy na brzuchu,a na boku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×