Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość Daria1985
Cześć Dziewczyny :) Ja chyba tylko na moment, bo od wczoraj okropnie się czuję (te wymioty mnie wykończą ) :(:( Życzę miłego dnia i pozdrwiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kosmiczny-identycznie pomyślałam, gdy go zobaczyłam:) dobrze, ze chociaż 4 koła ma bo są jeszcze z 3 i z 6 i takie niby są strasznie wywrotne. Kurde wyjeżdżamy dziś w nocy w góry i zamiast się pakować to leżę w łóżku i przeglądam pierdołki na allegro:P spodobał mi sie taki kosz: http://allegro.pl/my-sweet-baby-wiklinowe-lozeczko-kosz-serca-extra-i1387099348.html Uwielbiam wiklinę, ale w sumie nie wiem czy warto wydać tyle kasy... Dno ma 85x50 cm, w aukcji podają, że do 9msca, nie wiem czy to prawda bo się nie znam:P Jak myślicie? Kupuje któraś z Was kołyskę czy od razu łóżeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! A ja wstałam sobie raniutko, mama wyciągnęła mnie też na zakupy, kupiłam sobie śliczne dwie bluzeczki-tuniki takie z bufkami obcisłe, ale rozciągliwe;) Dokupiłam też wałki do włosów, bo trzeba coś innego zrobić na głowie na sylwestra;) Ja z Ukochanym też w domku w sylwestra i oczywiście też będę miała swoje piccolo;) Buziaczki dla Was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syloonia słodka ta kołyska, ale ja nie zakupuję, mi wystarczy łóżeczko, nawet nie myśleliśmy o zakupie kołyski, moim zdaniem zbędny wydatek i zajmowanie miejsca, wiadomo chyba, że ktoś ma dużo przestrzeni;) Kto co lubi kupuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej mnie też siępodoba łóżeczko z hipciem :) wypatrzyłam niedawno w gazecie i stwierdziłam że muszę je mieć :)... Ja postanowiłam odkładać całe moje wypłaty żeby móc kupić sobie te droższe rzeczy :) no ale to będą już na dwójke dzieciaczków także będę starać się nie niszczyć mebelków :).. Wózków jeszcze nie oglądam bo jest czas :) ale ogólnie podobaja mi się z tych co martolinka wkleiła :)... Zamierzam rzeczy dla dzieciaczka gromadzić od kwietnia :) wtedy pojeżdżę po hurtowniach (póki jeszcze brzuchol nie będzie aż taki mega wielki) porównam ceny :) i zacznę kupować :).. Szczerze mówiąc już doczekać się nie mogę :) co do sylwka to my też spędzimy go w domku :) nawet nie myślę czekać do północy ale to tylko dlatego że idziemy na wesele w Nowy Rok więc my zabawę sylwestrową będziemy mieć o jedną noc później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiadku :) czekam na mezula i jedziemy na zakupy na sylwestra i dziadków odwiedzimy bo z sanatorium wrocili :) co podnosi cisnienie oprocz kawy? mam 100/60 od 2 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
sliczna ta kolyska tez myslelismy kupic dla coreczki ale zdecydowalismy ze zbedny wydatek bo przeciez jak zaczniesiedziec to juz go wnim nie polozysz bo wyleci wiec mysle ze max jest na 6 miesiecy , zeby chociaz opolowe tansze byly ale sa naprawde sliczne , teraz to juz nawet nie ogladam , ja wozek planuje do 600 zl kupic, ale zobaczymy jak to wyjdzie np taki tylko oczywiscie inny kolor http://allegro.pl/wozek-coneco-v3-gondola-spacerowka-pokrowiec-i1371522887.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
bomi arkadiaaa prolaktynka super brzusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) u nas znowu zimaaa...cały czas snieg sypie.juz mam dosyc tego sniego. ale brzusie to macie piękne:):) ja wieczorkiem sie pochwale moim bo wtedt mam chwile by posiedziec przy kompie..a tak to maly nie pozwala..eh na 17 mam dzisiaj wizyte zobaczymy czy juz bedzie widac plec?! z jednej strony chce wiedziec a z drugiej to raczej chcialabym miec niespodzianke: dziewczyny mnie tez codziennie brzuch boli ale to normalne...jak bylam z Erykiem w ciazy to tez tak mialam. musze sie postarac czesciej do was zagladac bo mnie niedlugo wyrzucicie z forum..hehe ja mam ochote na truskawki-a nigdzie u nas w sklepach nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kołyski kochane to jest super sprawa. ja mialam taka drewniana dla eryczka(pozniej wam wstawie zdjecie jak znajde). do 4 miesiaca w niej byl. super w pokoiku to wygladalo a poza tym to super sie w niej czul...sam zasypial...mial tak przytulnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wózka to ja juz mam wybrany za 1200 zł 3w1 i kupujemy u nas w mieście bo mamy fajny w miarę tani sklep. Nam zależy na wysokim wózku bo i ja i mężul nalezymy raczej do dryblasów :P no i żeby miał 4 pompowane koła. Jedyne co to u nas tradycja ze to dziadkowie składają sie na wózek hihihi więc to nam odpada :P Mała dostała przed chwilą troszku słodkiego i teraz sie wierci jak szalona :D Cudne to uczucie jak tak dzidzia sie w tobie wierci :) :D Powiem Wam że ząłziłam całe nasze miasto i niegdzie nie mogę kupić fajnych oficerek na płaskim obcasie w rozsadnej cenie. 350 zł za buty to dla mnie torszke przesada :( Niby wyprzedaże są ale w tym roku jakies takie nieudane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kołyska też mi się strasznie podoba ale niestety nie mamy za bardoz gdzie jej wstawić :( no i męzul to raczej taki praktyczny i zawsze jak mnie sie cos takiego spodoba to słyszę "no ale po co to" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
imoja dostala słodkosci i zaczyna wiercic sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja gotuję obiadek dla chłopaków Kołyski śliczne są tez oglądałam ale ceny z kosmosu na te kilka miechów szkoda troszkę no chyba że się ma duużo pieniędzy lub ktoś sponsoruje. inka linka cena wózka fajna ale mi tez się nie podoba wygląda mało porządnie ale pewnie wszystko kwestia gustu. martolinka Polak to były dobre wózki jak ja kupowałam dla Olka i ten tez fajnie wygląda szczególnie gondolka. ja jak na razie chcę takihttp://allegro.pl/2011-fyn-4ds-jedo-nowosc-katalog-2011-2011-2011-i1374978756.html z tym że srebrny stelaż o wiele lepiej wygląda lub taki ma w miarę lekki stelaż nie jest drogi a miałam z tej firmy wózek super maszyna nie do zdarcia http://allegro.pl/wozek-baby-active-jet-torba-folia-az-22-kolory-i1373085047.html dla chłopca j13 będzie praktyczny;) ten pierwszy ma regulowane oparcie w gondoli i 4 koła pompowane to przemawia na jego korzyść, ale i tak trzeba pojeździć po sklepach i pooglądać na żywo;) Witam nowe koleżanki Hanka powodzenia na wizycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
dziewczyny poradzcie mi prosze Od dzis pobolewa mnie ucho, lepiej odrazu do lekarza czy jest jakis srodek do wykupienia w aptece ktory mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja proponuje wizytę u lekarza,nie ma co eksperymentować w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny piszę bo jestem strasznie podekscytowana byłam na zakupach i wlaśnie oglądam piękne zakupy aż mi w brzuszku się przewraca .Dostałam pod choinkę od mamy kasę na wózek i łóżeczko mieliśmy poczekać ale jakoś miałam zły dzień i mąż wziął mnie na zakupy . Juppi wyobrażcie sobie że dobrze że tak sie stało dowiedziałam się że wózki są wyprzedawane a od nowego roku podrożeją sporo . Ikupiliśmy piękny super a bałam się że nie starczy mi kasy bo wybredna jestem i te co oglądałam x-landery to kupe kasy kosztują ale mam coneco -pierre cardin ogromnie mi się podoba 3 funkcje i kupiliśmy łóżeczko turystyczne- dla czego? bardzo praktyczne przewijak kołyska na kołach mmożna jeżdzić po domu pozytywka dwa poziomy spania nie ma lepszego rozwiązania . Mam 8letniego synka i pamiętam ile razy obił główkę o drewniane szczeble dla tego tak wybrałam piękne wysłała bym zdjęcia ale nie wiem gdzie tą pocztę mamy wiele razy pisałam lecz nikt nie odpowiedział . pozdrawiam całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stell to podaj maila :) wyślę Ci login i hasło do poczty :) pochwal się zakupami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
jagna tez bym si eprzeszla do lekarza stell podaj swego @ TO WYSLE login i haslo poczty aco do wozka to ja mam spacerowke pierre cardin bardzo dobra , ałozeczko turystyczne tez wlasnie zamierzamy kupic a ile zaplacilas jak mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za łóżeczko 200 zł tylko że wypas wszystko co potrzeba ma . ża wózek a warto było 950 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na tą pocztę jak dziś nie dam rady jutro porobie zdjęcia tak chcę się z wami podzielić radością ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
to tanie te łózeczko na alegro z full wypas za 400 iles dzis znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja mam z głowy wózek łóżeczko i trochę akcesoriów dla dziecka ,ubranka też będę miała. od szwagierki w b.dobrym stanie wszystko .chociaż i tak skusze się na ubraniowe zakupy może w kwietniu gdzieś. a tak swoja drogą ,jak patrzę na ceny wózków jakie kupujecie to ceny z kosmosu . a państwo namawia na "robienie " dzieci :-) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
masz racje ceny niektorych wozkow sa kosmiczne , ja to nasatwiam sie do 600 zl widze na alegro coneco v3 za 500 iles , i starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dziewczyny macie problemyz cera? nigdy niemialam zadnych wyprysko w krostek a teraz na czole i na dekolcie z 1 strony takie pryszczyki koloryu skory , macie jakies rady moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ostatnio oglądałam pierwsza miłość i ten ginek żukowski powiedział że musi prywatny gabinet otworzyć bo dziecko kosztuje a z jego budżetowej wypłaty ledwie starcza...przyjmując że np .8tys dostaje , to co my tu robimy dziewczyny ,(chyba że któraś z was jest miliarderką :-) ) chyba w totka trzeba zacząć grać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×