Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

No tak wszystko jest okropnie drogie . Ja dla tego już gromadze to i tamto choć mówią że nie powinno się kupować wczesniej nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a zapomnialam tak o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna z uchem nie ma żartów, idź jutro do lekarza. stell no to żeś się pospieszyła z zakupami;) wózeczek znalazłam na allegro i fajnie wygląda:) Ja z wózkiem na pewno do późnej wiosny zaczekam. Wcześniej jakieś drobiazgi ale muszę ogarnąć czego brak. mam pytanko tu na forum raczej widzę że oglądamy wózki do 1300 zł na innych to dziewczyny takie po 4000 tys kupują Quinni bogaboo czy maxi cosi, myślę że tu same rozsądne istoty siedzą. Za 4tyś to samochód można kupić Tak tak lekarze tacy biedni, za 5 min wizyty zapłaciłam 80 zł sorry kasiunia mnie tez na plecach i szyji wysypało ale przeszło teraz trochę na czole ale ja myślę że to od tłustego kremu i czapki ogółem zima Mnie dziewczyny dziś brzuch sztywniej i boli, dość często wzięłam no-spę i magnez. Jak się napnie to widać dokładnie dokąd macica sięga i u mnie do pępka aż myślę że wysoko ale pewnie to dlatego że to 2 bebe. Mały dziś przez to spokojniejszy szkoda bo lubię jak bryka wtedy wiem że wszystko ok Umówiłam się na połówkowe na 17.01 to tak jak Jado o ile się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja dzisiaj nie najlepiej się czuję, większość dnia przeleżałam.dawno już tak się nie czułam. widzę, że zeszłyście na temat wózków. ja w tej kwestii jestem zielona, to moja 1 ciąża i dopiero zaczynam się rozglądać na allegro. na razie upatrzyłam sobie taki: http://allegro.pl/3w1-wozek-viking-rozek-becik-aspirator-9-gr-i1386593553.html no i nie wiem czy jest wart swojej ceny, trochę jest ciężki. przeszukałam net i nie znalazłam opinii o nim, a wy co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey witam Was poświątecznie :) tydzien temu byłam na wizycie, Maleństwo miało 8,5cm - to był 13tc serduszko ślicznie biło widać bylo paluszki, oczka, pęcherz moczowy :) niestety nadal są plamienia prawie codziennie, ale łożysko całe szczęście daje radę i Maleństwo rośnie :) a i wygląda, że to chłopczyk :) teraz miesiąc czekania do kolejnej wizyty. życzę miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja poświątecznie! NIestety się zaziębilam i strasznie kaszlałam. Wczoraj byłam u lekarza,dostałam tylko ziołowy syrop na kaszel. Ale dziś jest już lepiej,więc od jutra już odstawię ten syrop... Teraz coś chcemy obejrzeć z mężem. Więc miłego wieczorka zycze! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus gratuluję chłopca i zazdroszczę, że juz wiesz Dziewczyny coś mnie niepokoi. Bo ogólnie jeszcze nie widać mi brzucha ale od 3 dni rano gdy leże na boku i przewrócę się na plecy robi się widoczny ciążowy okrągły brzuszek z tym, że jest twardy. Nie boli, a po minucie, może dwóch znika i brzuch robi się miękki i jest normalny płaski. Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi bo nie umiem tego opisać, ale jeśli tak to napiszcie proszę czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie juz spicie:) ja właśnie skończyłam się pakować. Jako że wracam 2.stycznia, a raczej nie będę miała dostępu do neta życzę Wam udanego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku, życzyłabym jeszcze 1.stycznia bez kaca ale po piccolo nam to nie grozi;P buziaki kobietki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko ...
hej dziewczyny a Was co zawiało? zawsze to od rana ktoś tu pisze już , a tu cisza.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) ja dziś ranny ptaszek bo na badaniach byłam :) oby dobrze wyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny u mnie strasznie sypieod wczraj tyle sniegu ze uhuhu dobrze z emaz ma napopoludnie bo musz eprzejsc sie do rossmana to mala znim zostawie bo odsc daleko ten sklep jak na 2 latka a sankaminie bardzo chce jezdzic woli biegac i rzucac sie wnsnieg noi dzis sprzatanie i pakowanie bo jutro wyjezdzamy ipewnie wrociimy poniedzialek wtorek jak bedzie dobrze:) ale tyylko na 2 dni bo we czwratek znow na wies na wigilie zeby nie kupowanie prezentow pewnie bysmy zostali az do swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki U nas nadal zimno ( a gdzie nie jest?) już mam dość. Znowu wstać nie mogłam, śpioch mi się włączył i głowę mam jakaś ciężką. Mnie mdli po witaminach i chyba muszę je zmienić przy następnym opakowaniu. Mam trochę roboty w domu a tak mi się nic nie chce. Niech mnie coś zmobilizuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mogę jedynie zmoblizować do wskoczenia ponownie do łóżka :) mi to nawet czytać mi się nie chce ( a jestem z tych co się oderwać nie mogą od książki ), tylko bym tak zalegała to tu to tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola też lubię czytać a gdyby nie laptop to bym się nie ruszyła do kompa. No ale muszę poprasować i obiad zrobić a niestety weny brak buu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jak tylko laduje w lozku to momentalnie glowa robi mi sie tak ciezka, ze o czytaniu czy krzyzowce moge zapomniec. co do wozka... u mnie zalezy wszystko od stanu konta, sprawdzeniu w sklepie fukncjonalnosci i opini innych mam. w kazdym razie stawiam wybor miedzy Teutonia, Maxi Cosi, Quinny i X lander. teraz nie bede myslec nad tym, bo pewnie jeszcze pokaza sie nowe modele na 2011. w domu jestem cale dnie zupelnie sama i musze wybrac tak by dac rade z noworodkiem i niesfornym 2,5 latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
kasiunia u mnie tez dowaliło tego śniegu że po kolana jak dla mnie . samochodem wyjechać to mogę pomarzyć tylko ,bo najpierw podwórko musi mąż odkopać. już mnie denerwuje ta zima a to dopiero początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Mnie jakos mdli.... rozpalilam w piecy, podzwigałam troche i zle sie czuje :/ dobrze ze moge sobie teraz polezec :) odpoczne i musze zrobic obiadek-dzis bedzie spagetti:P postawic warzywa na sałatke i zrobic ciasto :) co do wózków ja na poczatku myslalam ze im drozszy tym lepszy-ale guzik prawda. Napaliłam sie na IMPLAST BOLDER ecoline który kosztuje 3w1 1900zł, po czym okazało sie ze w kazdym jaki sprzedała moja ciocia na sklepie peka konstrukcja. zdecydowanie odradzono mi ta maszyne. Polecili mi za ta sama cene x-landera XA...z tym ze jest w nim mala gondola i nie ma mozliwosci zamontowania spacerówki tylem do kierunku jazdy-wiec nie przemawia do mnie. jest sliczny, wytrzymaly ale mowie NIE. i zaczełam szukac czegos tanszego a funkcjonalnego :) wiec max 1400 przeznacze na wózek razem z fotelikiem. ale musi miec duza gondole, wszystkie kola pompowane, spacerówke montowana tyłem do kierunku jazdy, wysokie oparcie w spracerówce. to sa chyba najwazniejsze rzeczy dla mnie :) mam 6 typów na allegro od 900 do 1400 zl. Ale chyba zdecydujemy sie na tego POLAKA to juz jest model 2011 :) owszem warto kupic wózek w tym roku z uwagi na podwyzki cen, ale nie mam teraz funduszy na to. wiec trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mojego pierwszego kupilismy polski wózek za jakieś 600 zł ( nie pamietam nazwy, bo go odsprzedaliśmy ). Było to 8 lat temu. I był świetny. Miał wszystko co chciałam i chcę nadal: 1. wielofunkcyjny 2. duże, wszystkie koła 3. duża gondola 4. przerzucana rączka 5. lekki 6. różne poziomy oparcia 7. pokrowiec przeciwdeszczowy schowany ( na stałe )w budce Na razie też nie kupuję, bo jak znam życie, to potem znalazłabym lepszy i miałąbym focha. Fakt, będą droższe, ale biorąc pod uwagę Vat na samym gotowym wózku to o jakieś 5 - 20 zł. Oczywiście koszt wyprodukowania też wzrośnie, ale myślę, że podwyżka nie przekroczy 50 zł. No i....w zależności od płci - kolor. Jeśli będzie dziewczynka, to chyba pokuszę się wózek z rózowymi wstawkami:) Więc poczekam nawet na usg w 30 tygodniu/ Żeby mieć pewność. Choć pisałam wam o mojej koleżance, która urodziła syna, choć mówili jej że będzie córa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola wózki podrozeja wiecej niz 50zl :) tzn to tez zalezy od wózka ale 150-200zl jesli ma byc to razem z fotelikiem, poniewaz VAT na fotelkach skacze z 7% na 23% :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! ja się dzisiaj czuję w miare dobrze ale jak zwykle nic mi sie nie chce. :P Musze zupke ugotować i troszkę ogarnąć mieszkanie a od godziny poleguje i nie umie się zmobilizować. Mała od wczoraj wieczora tak kopie ze już delikatnie widać niektóre kopniaki na zewnątrz :D Cały brzuchol mi czasem skacze :D Ja się też zastanawiałam czy nie kupić już wózka teraz przed podwyżką vatu ale doszliśmy do wniosku że poczekamy i mimo że mam wóżek wybrany mężul twierdzi ze jeszcze 10 razy zdanie zmienie :P i pewnie ma rację hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziś już się dobrae czuję, a u nas za oknem biało ale jeszcze nie sypie tylko strasznie wieje mi podobają się wózki bardziej klasyczne jeszcze nie szukałam żeby nie zapeszyć ale tak na szybko znalazłam np taki http://allegro.pl/ballerina-2011-fotelik-swiateczne-gratisy-i1389525125.html a na wózek mamy zamiar przeznaczyć między 900 a 1400 zł, natomist te łużeczka co pokazywałyści są super a fakt te ceny to miektóre z kosmosu są chyba miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam, że realna podwyżka wózków wielofunkcyjnych powinna wynieść około 10 %. Biorąc pod uwagę wciąż polski wózek można się zmieścić w 50 zł. No ale jak się sprzedawcy zachowają to inna sprawa. Same wózki - bez fotelika - ceny powinny być niezmienione. Bo vat rośnie na ubrankach, bucikach i tych cholernych fotelach. Nie ma to jak polityka prorodzinna w naszym kraju :/ A potem pokażą ci spot w tv, że za 50 lat nie będzie komu robić na emeryta - czyli na nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luciola- wg mnie to dosc niepraktyczne, chyba lepsze sa lozeczka ktore mozesz przystawiac i przymocowywac do swojego lozka. z praktyki wiem, ze nie ma to jak sen bez dziecka w lozku, bo zawsze ma sie w glowie, ze malenstwo spi obok i przynajmniej mi spalo sie gorzej. ja mialam zwykle drewniane lozeczko i maz odkrecil mi jedna scianke i przymocowal do ramy naszego lozka, super sie sprawdzalo, jak nie moglam przez tydzien wstawac, a potem w nocych karmieniach. ja po 3 miesiacach malucha przenioslam do swojego pokoju i przychodzilam na karmiania stad moja opinia ze dla mnie zbedny wydatek. w sumie tak sobie mysle co musze kupic (dla Emila?) i na pewno wozek, troszke ubranek, spiworki 2 i nosidelko, ew. chuste. w sumie nie poszaleje z zakupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
noja to na dzis mam z glowy robote bylam w sklepie , tak ciezkos ie chodzi ze tragedia tyle sniegu noi posprzatralam mieszkanie , i jak dam rade to jeszcze sie spakuje a jak nie to juz jutro, ,chociaz lepiej byloby dzis bo najutro zostawiam przed wyjazdem pprasowanie i zakupy aplecy to tak mi teraz bola ze szok , chyba sie przepracowałam , myc hyba zakupy typu woizek ,łózeczko bedziemy robic od marca w miesiacu 1 rzecz , tec chce sie upewnic co bedzie ,zeby nie kupic z rozowymi dodatkami i wyjdzie chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam zakupy od stycznia :) co miesiac cos zeby sie nie skumulowalo na kwiecien, maj. kurde zrobilam sos do spaghetii i wyszedl koszmarny :( nie wiem co nie tak mi wyszlo...w ogole nie mam smaku :/ a jak sie dusilo to myslalam ze zwymiotuje...nadal zapach gotowania mnie meczy. ehh jakos go uratuje :P zawsze robie podobne sosy i wychodza super-tym razem kaszana na maxa. no nic-ide dalej do kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×