Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Dziewczyny! Z okazji tego nadchodzącego roku życzę Wam zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Was i dla dzidzioli :) Ja uciekam troche mieszkanie ogarnąć i zrobić jakieś jedzonko na wieczór. Dobrej zabawy!!! Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Z okazji Nowego Roku wszystkiego co najpiękniejsze, dużo zdrowia, szczęścia, radości oraz spełnienia marzeń. No i oczywiście szczęśliwego rozwiązania 🌼 zmykam sprzątać i szykować jedzenie na wieczór. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja dolanczam się do życzeń !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irówniaż życzę wszystkim nam zdrowia szczęścia spelnienia marzeń cierpliwości miłości i samych przyjemności wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Aby ten rok był dla nas cudowny magiczny i naszych dzieciątek by nam lekko poszło . No to lece szykować się na magiczną noc Całusy i pozdrawiam jeszcze raz ... A co do paznokci to robie sobie już 3lata i nie mam zamiaru przestać teraz mam troszkę krótsze ale mam i nic nie szkodzi mieć troszkę paznokcia a chcemy być piękne co nie ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Całuski mykam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka - a jaki wielki brzuchol mam :) ja akurat z dwóch rzeczy jestemu u siebie zadowolona - z paznokci i z rzęs paznokcie mam twarde jak stal i o dosyć łądnym kształcie, więc nie potrzebuję żeli i tipsów a rzęsy długie, choć cienkie - ale po pomalowaniu wachluję nimi ;) reszta.....dobra, zmieniam temat wróciłam właśnie z ostatnich zakupów - wczoraj mi sie nie chciało masakra. ludzie się rzucili,w wykupują co się da zabrakło mi piersi z kurczaka i makaronu ryżowego - i mam dupę a nie nuggetsy, a do sałaki spróbuję gwiazdki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki;) ja po ostatnich zakupach drobiazgi zostały. Ja tam nie szykuję za dużo, sałatka M robi druga i koreczki do tego pieczywko czosnkowe i pycha będzie. Siedzimy z synusiem sami wiec luzik. Teraz obiadek gotuje zjemy i może uśpię dzieciak coby posiedział wieczorkiem. ja niani nie kupuje mieszkamy w mieszkanku więc jest to zbędne, a monitor może od znajomych pożyczymy. martolin ka moje też ma dni bardziej ciche a zauważyłam że ma tez znaczenie moje samopoczucie, jak się zdenerwuje to spokojniejszy i te bóle głowy dziś mnie znów męczy. Aktywne dziecię po jedzeniu jest;) prolaktynka poczujesz już niedługo;) a później będziemy jęczeć jak to maluchy nas tłuką. Ja pazurków nie robię miałam może ze 3 razy ale nie lubię wole krótkie choć moje też się trzymają i mogę zapuścić. Link tez mi się podoba spróbowałam może mi się udało luciola z tym tytanikiem to dobre hihi Ja swojemu synkowi czytam co wieczór bajki więc młode tez słucha przy okazji;) będzie dobrze wyedukowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dzis salatke robie tylko z gyrosem. piers z kurczaka smaze z przyprawa i do tego pekinska pomidor ogorek kukurydza i majonez. na spod klade mieso i przykrywam surowka wymieszana z majonezem a na sylwestra idziemy do znajomych na impreze zamknieta do palacyku 200m od naszego domu wiec o dojazd nie musimy sie martwic:) el. nianie kupimy bo mieszkamy w domu jednorodzinnym i nasza sypialnia jest na pietrze a jak wiadomo rodzimy w czerwcu wiec bede duzo czasu spedzac na dworze:) ja tez nie czuje jeszcze ruchow ale brzuch mi sie powiekszyl przez ostatni tydzien:) i chyba mi sie troszke przytylo ale dokladnie nie wiem ile bo waga cos zle wazy paznokci tez nie robie bo przed ciaza wyleczylam je z lamliwosci swietna odzywka. fakt jest troche droga bo dalam za nia 50zl na allegro "herome extra strong" ale jest naprawde dobra i teraz mam mocne i twarde pazurki tylko wydaje mi sie ze w ciazy wolniej mi rosna zycze Wam udanej imprezki i duzo szczescia w Nowym Roku:) ja uciekam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
inka proponuję kiedyś spróbować do gyrosa dodać słodkiej cebuli pokrojona w kostke .ja warstwami nie robię ,tylko wrzucam do dużej michy mięso z kebabem usmażone ,cebulę ,papryke kukurydze ogórek świeży i konserwowy ,i pekińską .wszystko razem z majonezem i keczupem wymieszam i każdy ma wszystkiego po trochu .dla mnie ta forma lepsza. W nadchodzącym Nowym Roku życze wszystkim zdrówka i dla maluszków również ,spełnienia marzeń ,większego becikowego :-) ,i żeby nam poszło na porodówce łatwo szybko bezboleśnie i przyjemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny, ale mi dzisiaj Dzidzia niespodziankę zrobiła z rana, tak się chyba przekręciła, że w jednym miejscu brzuch się zrobił twardy i taki wypukły, czuć ją było pod ręką, ale dziwne i fajne uczucie :) szkoda, że to tylko raz mi się zdarzyło :( Szczęśliwego Nowego Roku życzę Wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Dobrego Dziewczyny zdrowych Dzieciaków, szybkich porodów spełnienia w macierzyństwie, pociechy z dzieci które mamy. Zdrówka dużo, Szampańskiej zabawy ii smacznego Picolo ja mam truskawkowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie mialam czasu wczoraj zlozyc Wam zyczen wiec zrobie to teraz :P Wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku, samych sukcesów, zdrówka, zadowolenia z mezów i dzieci no i szczesliwego rozwiazania i duzego zdrowego dzidziusia :) niech ten rok bedzie jeszcze lepszy niz 2010 :) moje paznokcie nie dosc ze wygladaja jak tluczki to strasznie sie rozdwajaja :( czasami uda sie zapuscic ale po kilku dniach sa do niczego. Prolaktynka ale Twoj maz sie dla Ciebie poswieca :D nawet nauczyl sie robic tipsy :P niezle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Wczoraj loda zjadłam i dzidziuś ryszał sie jak szalony.Pierwszy raz go szułam tak długo,więc polecam lody MARS. A jak tam u Was w nowym roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety!! Ale tu cicho ostatnio. Izunia - mpoja mała bardzo reaguje na galaretkę w czekoladzie i rano jak zjemy śniadanko to daje o sobie znac :). Kręci się wtedy jak szalona. powiem Wam że Sylwester i Święta minęły mi tak szybko jak nigdy. A dzisiaj stuknęło mi jeszcze 30 latek. Ech jak ten czas leci... Idę mężulowi zrobić obiadek. Potem jeszcze wpadne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) bomi to wszystkieg0 najlepszego:) wielu szczesliwych chwil i spelnienia marzen:) ale mam zakwasy po tym sylwku:P wychodzi brak ruchu hehe, ale impreza sie udala tylko wyszlismy jako pierwsi o 3 nad ranem bo chyba za bardzo zaszalalam i brzuch mnie troche rozbolal:( wiecie co, martwi mnie wieczorami twardnienie brzucha i dzis rano to samo, twardy jak skala:( nie wiem czy to normalne ale w necie wyczytalam, ze tak nie powinno sie dziac. lekarza mam dopiero 17.01 i nie wiem czy nie udac sie wczesniej. Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi obchodzimy urodziny tego samego dnia :) mi 27 stuknęło. życzę ci dużo zdrowia i radości, szczęścia w życiu i miłości, mocy najpiękniejszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń! mi sylwester szybko zleciał, fajnie było, i wytrzymałam do 3. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej To dziewczyny podziwiam ja po 1 w kime poszłam. My w domku byliśmy tylko M z sąsiadem kursowali na 2 domy. Troche u nas troche u nich. Niestety nie dało rady się spiknąć ze względu na dzieciaczki. Przynajmniej piękny Nowy Rok bez kaca nie to co w zeszłym roku cały dzień rzyganie. Bomi , Margo sto lat spełnienia marzeń ;) mi 30 za półtora miesiąca stuknie;) inka linka ja tez mam takie skurcze boli brzuch i cała macica jak kamień. Dziś no spę wzięłam mi lekarz mówił że to norma ale i tak mnie martwi. Ja mam wizytę 13.01 już coraz bliżej izunia nie kuś lodami bo za mną też chodzą;) Może się skuszę wieczorkiem. Moje młode wczoraj wieczorem po kakao szalało chyba posmakowało;) Jak tylko M przykładał rękę to przestawał aż się tatuś zdenerwował że dzieć go olewa. Ja byłam dziś z synkiem w kościele do komuni wytrzymałam jakoś słabo mi się robiło. Msza dla dzieci a same stare babcie w ławkach okropność, muszę do innego kościoła się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za życzenia :) Margo - Tobie też wszystkiego naaaaaj, dużo zdrówka, ślicznej dzidzi i szczęśliwego rozwiązania :D Ja w Sylwka poszłam spać o 4 w sumie siedzieliśmy w domu ale przyszedł znajomy i tak sie fajnie rozmawiało że nawet nie wiem kiedy to zleciało :) Co do twrdnienia brzucha też tak czasem mam i dalej pobolewa mnie podbrzusze. ostatnio pytałam sioę o to gina to powiedział ze to normalne i jeśli nie ma plamień albo ból nie jest ciągły to nie ma się czym martwić. Jeszcze dodał na "pocieszenie" ze jeszcze wiele objawów mnie może zadziwić, przerazić itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :-) Kochane!! Szczęśliwego Nowego Roku i przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania :-) U mnie już lepiej z choróbskiem. Po 2 tygodniowych wojażach wróciliśmy do siebie. Czuję się ok, tylko też pobolewa mnie brzuch. ale lekarka mówiła,że to normalne i że wtedy mam brać no-spę. a powiem Wam,że ja na razie nie czuję ruchów. Ale tłumaczę sobie,że to przez to ,że do szczuplaków nie należę. Wcześniej czułam jakieś babelki itd. Teraz w sumie też takie lekkie. Troszkę się martwię,ale kolezanka powiedziala mi,ze czuła ruchy,a potem przez miesiąc zupełnie nic. Więc pocieszam się ,że u mnie też tak może być. tym bardziej,że nic się nie dzieje,a 2 tyg dzidzia była zdrowiutka. dziś życzę Wam milego wieczorka, więcej jutro napisze :-) Teraz uciekam robić jakąs kolację ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat dziewczyny z okazji urodzin :* zdrówka, szczescia, pomyslnosci i morza milosci ;) no i szczesliwego rozwiazania :) sylwester minal bardzo sympatycznie :) maz z kumplami siedzial do 5, a ja z kolezanka poszlysmy spac o 1 jakos :) dzis caly dzien spedzilismy w gorach :) uwielbiam takie wyjazdy :) co prawda na nartach nie pojezdzilam ale i tak bardzo mi sie podobalo :) szalałam sankami ze smykiem znajomych i robilam kazdemu zdjecia :P brzuch tez mi czasami twardnieje i wtedy bardziej boli. Kupilam sobie no-spe zeby miec w pogotowiu jak bole sie nasila. na razie nie ma tragedii. ruchy mojej dzidzi tez nie sa jeszcze takie mocne i systematyczne. Dzisiaj jeszcze nic nie czulam :( moze jak poloze sie do lozka to bedzie fikac. lezac na plecach czuje go najwyrazniej. a teraz smigam do wyrka :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co to dziewczynki spicie? ja już po godzinnym spacerze. Rajd do lumpka , spacer z psem ;) jeszcze mnie sprzątanie czeka taki pracowity dzień;) Pochwalę się bo kupiłam małemu śpiworek do spania z metkami z primarka za 15 zł w owieczki biały z beżem śliczny uśmiechał się do mnie;) Sobie sukieneczkę taką odcinaną pod biustem do legginsów z metka a cena 44euro szok dopiero w domu tą cenę dojrzałam. Mnie wczoraj głowa bolała jak chol... myślałam że nie zasnę z bólu a dziś przeszło aż się zdziwiłam. aganik fajnie że wróciłaś ;) Z ruchami różnie pierwsze to mówią że nawet w 20tc. Moja teściowa na Wigilię była w szoku że ruchy czuję wyraźnie i regularnie, bo ona w 5 miesiącu dopiero czuła a ja 1i 2 ciażą 17 tydzień wyraźne kopniaki. Moje młode teraz jak leże puka przeważnie po jedzeniu(piciu) i jak leżę na wznak. Szczególnie po ostrym i kakao .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny , dlugow ytrwaleyscie na sylwestra ja to zmala zasnelam po 22 i poznije juz nie chcialo i sie wstawac , reszta towarzystwa do 4 siedziala przynajmniej sie wyspalam:) z ruchami to umnietez roznie raz czuje raz nie , ale 2 razy tak cale sie wypielo ze brzuch wypiety byl z 1 strony akurat maz masowal brzuch topoczul:) noi brzuszek urosl we czwartek znow jedziemy na wies na swieta musielismy wrocic wczoraj bo chrzesniaczka meza rozchorowala sie no i nie chcialam zeby moja mala sie zarazila ,zobaczymy czy si euda obejsc bez choroby , no i chyba przejadla sie mala znow bo zwymiotowala w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja dzisiaj spałam jak zabita :) obudzilam sie przed 10, wyszlam z psem, zjadlam sniadanko, napalilam w piecu i oto jestem ;) palusia Ty to masz szczescie do lumpków. ilekroc ja bylam to nic ciekawego nie znalazlam :( kasiunia moze mała zjadla cos nieswiezego ze wymiotowała? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
hej wszystkiego dobrego w Nowym Roku, przede wszystkim wiadomo-szczęśliwego porodu i zdrowego malucha :) My Sylwka spędzilismy w domu, bo mamy córke 5 letnią, więc bale i inne wyjścia odpadają, ale zrobiłam pizzę i pare innych pyszności, troche byli rodzice, więc było miło, posiedzieliśmy do 3.30. Ruchów jeszcze nie czuję, teraz leci mi 17 tydzień. Za 4 dni jedziemy na narty, ale nie będę jednak jeździć, bo lekarz definitywnie zabronił. Powiedział, że na nartach pracują te mięśnie brzucha, które w ciąży nie powinny pracować intensywnie, i że może powstać jakiś zakrzep i że generalnie odradza. No i dobrze. Przynajmniej mam jasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
martolinka nie nicnie swiezegonie zjadla , w sumie to nawetnie wiem czy sie przejadla bo zjadla tylko rosol 3 plasterki wedliny i parowke , na szczescie nic sie nie dzieje poki co , no i z 2 soczki wypila bobo frut,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Ja wstałam o 10:15. Wczoraj jak wrócilismy zrobiłam nam earl greya i chyba za mocna była,bo do 1 zasnąć nie mogłam. Więc dziś odsypiałam. A dziś idę do lekarza po zwolnienie i potem je zanieść do firmy. My Sylwestra spędziliśmy z moimi rodzicami i rodzeństwem. Ja robiłam za kieowcę. Posiedzielismy do 3 i jakoś dałam radę ;-) Ale za to w sobotę bylam nieprzytomna ;-( Co do ciuchów to ja kupiłam sobie tylko kurtke, kilka koszul i tunik. Dziś muszę kupić sobie na allegro wreszcie te spodnie i legginsy,bo moje mi powoli stają się akurat. Wczoraj wieczorem jak czytałam książkę to też czułam jakby małe bąbelki,więc dzidzia chyba najbardziej lubi nasze domowe zacisze i nasze wyrko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a powiedzcie mi czy Wy już "puchniecie"? Ja wczoraj czułam obrzęk nóg i czuje,że pierścionki mi ciężej wchodza na palce :-/ Zaczęłam teraz czytać "Ciężarówką przez 9 miesięcy" i wyczytałam,ze to normalne,nawet wcześniej. ale mi się wydaje,ze to jednak za wcześnie na takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
agnik ja od wczoraj czuje ze puchna nie widac tego ale czuc pierscionki to sie mieszcza ale lezeteraz i czuje ze na nogi mam spuchniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chałupkę ogarnęłam zupkę mam z wczoraj i chyba naleśniki ze szpinakiem zrobię bo jakoś na mięso nie mam ochoty. kasiunia może wirusówkę złapała mała. Znajomych córa też rzygała w sylwka a teraz ich mały ma . aganik ja nie puchnę w poprzedniej ciąży na koniec dopiero ale ja 3 trymestr całe upalne wtedy lato zaliczyłam. Nie mniej nie noszę obrączki bo mi się skóra paprać mam problemy skórne na rękach, coś w rodzaju egzemy Najwyraźniej lubi czytanie twój maluszek. Mój na co dzień na doczepkę bajek słucha bo starszemu czytam. Olek to pół magistra zrobił, w ciąży maiłam mega egzaminy b. ciężkie i żadnej taryfy ulgowej. qska jak ja Ci tego wyjazdu zazdroszczę;) Ja mam strasznie daleko w góry, chyba do Czech szybciej. martolinka dzis była dostawa, wiesz i to nie w każdym można coś znaleźć ten akurat ma dość wysokie jak na second hand ceny ale można ciuszki z metkami dorwać, a dla maluszków są piękne rzeczy dużo nowych lub wyglądających na nowe. Ja kupuje jak coś naprawdę ekstra jest bo taką frajdę mam. kasiunia a moje małe ucieka przed ręką taty chyba wyrodne jakieś tylko mnie puka a ojca i brata olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
witajcie dziewczyny !!! dlugo sie tu ie odzyxwalam wiec jakos dziwnie mi sie pisze. Jestem w 18 TC i od tygodnia jestem na zwolnieniu lekarskim poniewaz pracuje jako kasjerka no i przed swietami byl u nas bardzo duzy ruch wiec nie dalam rady wysiedziec 8 godz. przy kasie.Jutro mam termin u gina i nie chcialabym wrocic jeszcze do pracy ale zupelnie niewiem co mam mu powiedziec zeby mnie dalej zostawil na L4.PROSZE O WASZA RADE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
jak chodzisz do prywatnego to zapewne bez problemu ci wystawi , moj w 1 ciazy jak pracowalam to sam proponowal , a wpanstwowym topewnie zalezy od lekarza,powiedz ze plecy bola i tyle powinien wystawic paulusia chyb atak cos bo to tylko raz zwymiotowala i to chyba przez sen bo nawet nieprzyszla do nas , dopiero z rana zobaczylam ze pizamka brudna noi zachdoz edo pokoju a tam łozko zabrudzone , moze tak cos , wazne ze nic dalejs ie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×