Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość mam pytanko...
no i mam problem ,bo z mego przeczucia że syn wychodzi córka z kalendarza :-) czekam na usg i nie wyjdę z gabinetu póki nie powie mi lekarz kto tam siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka89---> 2 na plusie??:), zazdroszczę u mnie prawie jak u Bomi, 8 do przodu, ale zdziwiłam sioę bo przez ostatni miesiąc gdzie były święta i sie obżerałam przybyło mi 0,8 kg:P Martolinka---> gratuluję synka:) Kasiunia--> wszystko będzie w porządku:D, u mnie też bedzie 3 latka różnicy dokładnie miedzy dziećmi, mam nadzieję że jakos się dogadają, starsza na szczęście juz do przedszkola chodzi, wiec w ciągu dnia będe miała jedno na głowie:P. Oli robimy w końcu pokój z prawdziwego zdarzenia, wymieniamy łóżeczko na łózko, nowe meble itp. Wczoraj byłam u gina, ale na połówkowe usg wysłał mnie do innego, w nast tyg zrobię:), miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich z ranka . Tak wskoczyłam zerknąć co słychać -Martolinko gratuluje synka super !!!!!!!!!!!!!!!!!! Chciałam zwrócić uwagę jednej osobie dyrektor czy coś tam .... To moja sprawa jakie imiona mi się podobają!!! każdy ma prawo się chyba na tym forum wypowiedzieć czy nie bo głupio się teraz czuje i chyba dam se spokój z pisaniem . Czy ludzie muszą być tacy złośliwi . Całuski pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stell--->zdarzają się tacy złośliwi - ignorować ich po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
stell ignoruj takie teksty , szkoda nerwów na takie cuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
najlepiej nie zwracać uwagi na takie osoby "trole" tylko liczą zeby podjąc z nimi dyskusje stell nie przejmuje sie mi sie twoje imiona podobaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ja za bardzo się przejmuje . Iprzykro mi się zrobiło ogromnie jak to przeczytałam no nic imię dla mojego synka nie musi się nikomu podobać . dla mnie jest piękne !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :)Ja też mam 8 kg na plusie,ale znajome które mają juz dzieci twierdzą że mi bardzo szybko brzuch wyskoczył.Ja się nie znam na tym ale się ciesze że tak jest bo przynajmniej czuje że jestem w ciąży:) Jeżeli chodzi o kalendarz to sprawdzałam i ja miałam być dziewczynką,mój jeden brat też ale przy drugim się nie sprawdziło.Za tydzień się dowiem,czy moja intuicja się sprawdza.Bo ja czuje chłopca w kalendarzu mi też wychodzi i w sumie już jestem nastawiona że bedzie syn. Kasiunia bedzie dobrze:)trzymamy kciuki. Stell nie przejmuj sie.Zawsze znajdzie się ktoś złośliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TZn chodziło mi że jeden brat miał byc chłopakiem i sie sprawdziło a drugi miał być dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
to jak wierzyć w ten kalendarz to na 99% mam córkę ,bo sprawdzałam brat miał być chłopakiem , a ja dziewczynką , i tak wyszło . oby zdrowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczorajszy wieczor odbyl sie pod haslem "relacja z wizyty poloznej". maz z mojej decyzji tez zadowolony i ucieszyl sie ze w razie czego bedziemy mogli wziac opiekie o czym nie wiedzialam. Dzis skoczymy z juniorem na uzupelnienie lodowki i maly spacer. kurde nie mam pomyslu na obiad :( Stell- mysle ze posty pt. ktore imie ladniejsze, albo jakie imie wybrac nie maja sensu. w koncu imie idziecka ma sie podobac rodzicom i reszcie swiata nic do tego, a ze tutaj nie brakuje znudzonych, zazdrosnych i zepsutych ludzi to potem tak sie koncza historie. chyba u nas przewazaja chlopcy pawda? mam nadzieje ze w piatek sie upewnimy co do plci i zaczne kapletowac wyprawke :P myslalyscie moze nad usprawnieniem tableki? bo wg mnie robi sie maloczytelna. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczęta ja przytyłam 3,5 kg i troche mnie to martwi - czy aby nie głodzę maluszka? jutro mam badania to sie dowiem czy na tym etapie ma prawidłową wagę co do płci - zawsze jest duza szansa, że będzie ta wymarzona - bo aż 50 % ;) wsponiałam wczoraj o gadżetach dla niemowlaków - nie twierdzę, że je kupię, ale szokuje mnie ilość pomysłów ..... tak jak moja mama kiedyś była zszokowana pampersami, zupkami w słoiczkach, kaszkami gotowymi po dodaniu ciepłej wody..... ciekawe zo wymyśli kolejne pokolenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) jak można to ja też bardzo chetnie się do Was podłącze:):):)narazie z tego forum znam tylko Prolaktynkę,ale jak poczytam więcej to myslę że powinno być lepiej. Ja mam termin na 23 czerwca i to jest mój pierwszy dzidziuś,więc jestem pełna obaw czy wszystko jest w porządku,mam nadzieję że mi doradzicie jak będę mieć jakieś pytanie,ja też się postaram pomóc w miarę mojej wiedzy,pozdrawiam przyszłe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Cześć Dziewczyny:) Czytam Was i nie wiem czy mam się martwić czy cieszyć. Piszecie o tym ile przytyłyście. I jestem w szoku, bo u mnie 17 tc, a ja nie przytyłam NIC !! Zupełnie :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :D Liluś witaj :D dobrze że do nas wpadłaś dziewczyny są naprawdę super :D.. Mamy tu swojego wspólnego maila na którego wysyłam zdjęcia brzuszków ale i takie różne inne :D jak bedziesz zainteresowana i będziesz chciała wysłać jakieś zdjęcie to dam Ci namiar na nk :D stell trolem sie nie przejmuj widocznie każdy topic ma takiego swojego trolka :D twoje dziecko i Ty wybierasz imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lilu bardzo nam miło zapraszamy do naszego grona szczęśliwych mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po wizycie u kardiologa z moim sercem wszystko ok :) ja przytyłam 3 kg, a co do kalendarza chińskiego to mojej mamie się sprawdził ja miałam być dziewcztyką a mój brat chłopcem, mi natomiast wychodzi chłopiec a ja mam przeczucie ma dziewczynkę zobaczymy na kolejnym usg co powie gin stell taki osoby tylko wypatrują wątków żeby się z kimś posprzeczać na forum lepiej je ignorować. miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria nie przejmuj się ja mam podobną sytuację nawet wczoraj pisałam czy moje dzieciątko nie jest za małe ,bo też mi się wydaje dziwne że nie tyje specjalnie przed ciąża miałam tak 53-54 kilo . na początku spadłam z wagi do 51,5 nie martwiłam się bo tak bywa . teraz jestem 18tc i waga 53 to w sumie chyba żle ale lekarz nic nie mówił powiedział że wszystko dobrze to chyba dobrze .A naprawde mam super lekarza więc mu ufam . Jeszcze przytyjemy . A najwarzniejsze że z dzidziami wszystko dobrze one mają być zdrowe i silne a ja dzięki bogu czuje się świetnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
od początku ciąży do 15 t3d przytyłam 2 kg, teraz już nie wiem ile bo były święta a zważę się za dwa tyg na wizycie. ostatnio lekarz powiedział że bardzo dobrze że nie tyję szybko do połowy ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem kochana mimo że stara jestem i już dziecko8 letnie mam to z tego co wiem ok 28tc zaczyna się kąkretne przybieranie na wadze . Ja z moim kubą przytyłam z50 kilo na 62 i to najbardziej pod koniec ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za przyjęcie:) Prolaktynko jasne że mozesz mi podac linka na nk ,bardzo chetnie cos wyslę jak będę mogła,bo narazie mój aparat nie chce robić fotek:) Ja nad tym przytyciem tez się zastanawiam,bo ja dopiero kg.przytyłam,wczesniej były 2 ale miałam grypę żołądkową, i niestety straciłam trochę ,chociaż przy Was to czuję się jak wieloryb,bo mam 64 kg:( chociaz nie widac po mnie za bardzo bo jestem wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się dowiedziałam, że dziewczyna, którą znam z innego forum straciła dziecko...w 17 tc... taki rozwój wypadków może czekać każdą z nas dlatego drżę każdego dnia i nieważne dla mnie dodatkowe kilogramy, płeć, złe samopoczucie czy ból jaki mnie czeka w czasie porodu wiem, że takie zdarzenia maja miejsce, ale jeśli taka sytuacja dotyka kogoś znajomego - choćby wirtualnego ..... chce mi sie płakać narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Ależ naprodukowałyście ;-) J wczoraj pojechałam do pracy. Bylam 3 -4 godziny i wróciłam tam wymęczona,że nie miałam nawet siły komputera odpalać. Do tego rozbolała mnie łowa,nie wiem czy z glodu,czy od hałasu w biurze w każdym razie nie mogłam sobie poradzić. O 21 postanowiłam się połozyć, co prawda głowa przeszła,ale nie mogłam zasnąć. Zasnełam o 2,a dziś wstałam o10 :-/ Ale widzę,że nie tylko ja mam takie problemy ze snem. I tak się zastanawiam cały czas nad tym rogalem. ale chyba nie będzie wyboru,skoro piszecie,ze Wam pomógł. kasiunia-trzymaj się i czekam na wieści co tam wyszło!! Martolnka- gratuluję synka :-) Super :-) Witam nowe forumowiczki :-)Im nas więcej tym lepiej :-) A mi wreszcie przysżły moje zakupy ciążowe. spodnie, getry i stolik do laptopa do wyrka, z którego właśnie piszę :-) Wygodna sprawa,ale tylko na szerokie wyrka, bo na zwykłą kanapę się nie nadaje. Co do spodni to wszystko super pasuje,ale boję się żeby po praniu nogawki się nie wstąpiły. Bo teraz są takie akurat! A mi w ciągu ostatniego tygodnia strasznie wywaliło brzuch. Wcześniej nie było widać,a teraz widać.Co prawda jeszcze w te wszystkie spodnie wchodzę,ale już tak na styk. Wiecie co ostatnio ciągle mam ochote na faworki,a jak na złość w żadnej cukierni nie ma. Więc już postanowiłam,że na weekend obowiązkowo muszę zrobić. Przyjeżdzają goście na cąły weekend więc będzie okazja,żeby zrobić. I kombinuję co zrobić jeszcze dobrego i nie wiem,bo pomysły mi się wyczerpały... Dziewczyny! Jak mnie sutki bolą to jest przegięcie. A np. jak mnie mąż dotknie przypadkowo,to aż w oczach lzy mi stają. w sumie chyba normalne to jest... ale myślałam,ze to całe piersi bolą ,tak jak na początku,a tu same sutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ruchów to nie wiem czy to jest to... ale od piatku czuję te baloniki.A od poniedziałku w różnych porach czuję takie jakby coś mi się tam wypychało w środku. Ale to tak zazwyczaj po południu do wieczora się dzieje. Ciężko to opisać,ale czuję jakby się tam w środku naciągało i powstawała taka mała bańka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria- nic się nie martw brakiem dodatkowych kilogramów, ja jak byłam 2 tyg u swojej gin to też ją zapytałam czy 3 kg w 18 tyg to nie za mało, a ona na to: "dla mnie to Pani mogłaby nic nie przytyć na tym etapie, dziecko sobie poradzi, za przeproszeniem: w oświęcimiu też się zdrowe dzieci rodziły" może porównanie ostre, ale skoro lekarz nie widzi żadnych problemów to tylko się ciesz, że nie będziesz się katować po ciąży. witam nowe Mamuśki. Luciola ja nawet myśleć o tym nie chcę...tym bardziej, że wśród moich znajomych było kilka takich przypadków( i to powyżej 22tyg), zresztą już kiedyś uczulałam, żeby zwracać uwagę na swoje ciało i dolegliwości, szczególnie te mamusie, które cały czas pracują, są rzeczy ważne i ważniejsze, co jest ta ważniejszą to chyba już każdy sobie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Piszecie o tym ile przytylyscie... ja mam narazie 2 kg wiecej ale to chyba przez to ze moj apetyt jest teraz przeogromny. Nie odczuwam glodu ale moglabym ciagle cos jesc :) Nie mam specjalnych zachcianek, pochlaniam wszytsko co jest w zasiegu mojego wzroku. Narazie jakos specjalnie nie widze zebym przytyla w innym miejscu niz brzuszek wiec to chyba dobrze :) no i oczywiscie biust ale to chyba nie jest wina jedzenia :P Piszecie ze czujecie juz ruchy dziecka. Ja jestem w 18 tygodniu i jeszcze nic nie czuje :( Zaczynam sie martwiec a wizyte u lekarza mam dopiero pod koniec stycznia. Wiem ze niektore kobiety zaczynaja czuc ruchy dziecka predzej a inne pozniej. Mam nadzieje ze ja tez w koncu sie doczekam i poznam to wspaniale uczucie :) Ostatnio coraz czesciej zaczynam myslec o porodzie bo jakos na poczatku to do mnie nie docieralo. Jestem w ciazy po raz pierwszy co poteguje moje przeraznie przed nieznanym. Podzielcie sie swoimi opiniami czy myslicie juz o porodzie? Boicie się? Moze ktoras planuje skorzystac ze znieczulenia? bo ja powiem szczerze coraz bardziej sie nad tym zastanawiam. Taki ze mnie trzorz :) Pozdrawiam, milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Arkadia dobrze pisze na prawdę do połowy ciąży nie trzeba tyć. Zresztą jak sie zdrowo odżywiamy to najważniejsze. Wszystko jest tak skonstruowane że organizm matki najpierw potrzeby dziecka zaspokaja a potem swoje. Ja mam tez ok 3,5 i uważam że to dużo. Wcale sie nie martwię że za mało utyję wręcz przeciwnie. Mój gin tez mówi że n tycie jest czas. Mój mały ma goraczkę i został w domu teraz miał 38 ponad dostał nurofen. Nie kaszle nie smarka tylko gorączka. na niego dziwne bo rzadko gorączkuje aż spokojny taki i pokłada się. Biedny. co do płci to ja z jednej strony mam nadzieje że okaże sie jednak dziewczynka a z drugiej chłopiec też mnie ucieszy, ale chciałabym wiedzieć;) Mam pytanko masz rację z meblami maluch będzie niszczyć jak podrośnie można zmienić. Ja tam dla małego komodę z mojego panieńskiego pokoju wezmę i łóżeczko dokupię choć widziałam u koleżanki świetną z ikei białą z szufladami i się zastanawiam ale mój M to zgred i zaraz będzie a po co? stell tacy mądrzy sie tu ciągle znajdują. Ja tam twierdzę że co komu do domu jak dom nie jego. U moich teściów informacją o imieniu Filip dziwne grymasy na twarzach wywołała ale mam w du.. moje dziecko nie ich oni niech swoje nazywają jak chcą ewcia ja myślę że z tabelki można by pousuwać panie które się od dawna nie odzywają luciola racja z ta płcią ja ostatnio u gina poznałam babkę która tymi metodami na przed owulacją córkę robiła z testami owu i ma synka mówiła że płakała jak sie dowiedziała. Więc to jest tak ze albo sie uda albo nie;) Te gazetki to jedna wilka reklama;) co niektóre rzeczy fajnie podejrzeć ale większość to wyciąganie kasy smutno bardzo że straciła ja znam historię znajomych bliskich jeszcze gorszą ale wolę nie pisać. Ja też liczę by wszystko zakończyło się dobrze to najważniejsze zdrowe dziecko. aganik bo teraz bebenki będą rosły na potęgę. Piersi tez mnie bolą ciągle z różnym nasileniem M ma zakaz już od września macanek Kaszenka ja nie będę korzystać z ZZoZ bo po prostu nie mam takiej opcji Mnie dziś młode obudziło pukaniem. Wczoraj skakało jak szalone:) Ja mam już święta za sobą choinka w piwnicy, posprzątane a ja zmęczona no i M w parszywym nastroju nie gadam z nim wrr Witaj LILKA;) ja też mam prawie 64 więc nie martw się;) a aż taka wysoka nie jestem bo mam 168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszenka- nie wiem ktory strach wiekszy u pierworodki czy u tej ktora juz wie jak to jest :P a powaznie to ja gdybym rodzila 1 raz rodzilabym naturalnie, chyba ze sa przeciwskazania. sama mialam sporo powiklan po SN dlatego teraz zdecydowalam sie na ciecie. ale gdyby nie to, to sam porod nie byl tragiczny, a bol da sie zapomniec. ja wlasnie o wozku, ubrankach i calej reszcie nie mysle tyle co wlasnie o porodzie. taki juz typ jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×