Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

mialam pochwalic sie zakupami dla synka :) Wiec napisze co kupilam: -2 czapeczki biale bawelniane -rajstopki -2 prary skarpetek -spodnie eleganckie w H&M bo byly za 10zl :P -jeansy -body białe -i taki komplecik w autka półspiochy i kaftanik :) wydałam niecale 100zl a troche tego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
wiem że trzeba się oszczędzać i dlatego nic konkretnego mi mąż nie pozwala robić. a tym bardziej z rękoma u górze . co do snu będę eksperymentować .niby wstaje po kilku godzinach wyspana ale wku.....że pół nocy przeleżałam a mężuś spał to teraz mam kolejny dylemat czy iść w sukience na wesele czy w tunice i spodniach na kant? kilka osób doradza że w spodnich bo np nogi mogą miec spuchnięte już w tym 26 tyg i na potem się przyda komplet. nie wiem czy w takim stroju dziwnie nie będę wyglądać przy mężu że oboje w spodniach ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko-ja mimo wszystko poszlabym w sukience :) ewentualnie tunika+leginsy i buciki na niewysokim obcasiku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinka-super zakupy!! ;-) Ja jeszcze nie robiłam żadnych zakupów dla dzidzi. Dziś tylko kupiłam na allegro rogala do spania i potem do karmienia. A na zakupy dla dzidzi planuję pojechać jak mężu wróci z polignu, pod koniec lutego dopiero. Co do ciuszkow to mam obiecane od 3 znajomych, chcę to zerbać i zobaczyć czego mi będzie brakowalo i dopiero wtedy będe dokupywała. Bo wg mnie bez sensu,żeby kupować teraz i potem się okaże,że będę miała nadmiar. A co do tego podnoszenia rąk to ja sama nie wiem. Oczywiście nie myję okien, nie wieszam firanek,ale jak powiedzialam mojej lekarce,że właśnie babcia mi zakazala tych czynnośći to zaczęła się śmiać. Mówi,ze ona w sumie nie widzi przeciwwskazań, jeśli to nie trwa całego dnia. Ale stwierdziła,żeby nie robić babci na złość i nie myć okien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko-ja też chyba wolałabym sukienkę. ale to zależy od Ciebie. Spodnie i tunika to też dobre rozwiazanie. Aaa i powiem Wam jeszcze jeden news, którego się wczoraj dowiedziałam od mojej mamy. Pytała się czy czuję ruchy i mówię jej,że raczej takie ciągnięcie z lewej strony, jakby mi się jakiś bąbel robił. A ona na to: 'no tak dziewczyny kopią z lewej strony,a chłopacy z prawej " ;-) Więc jak któraś nie wie co bedzie miała to teraz już wie ;-) Żartuje oczywiscie bo ja w coś takiego nie wierzę,ale może akurat się sprawdzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko ja miałam w poprzedniej ciąży takie problemy ze snem. Studiowałam dziennie wtedy i potrafiłam od 3 nie spać a na 8 egzamin byłam wykończona. To było raczek w okolicach 6-7 miesiąc. Boje się powtórki, bo wiem jakie to meczące i frustrujące jak zasnąć nie można. może jakieś spacerki wieczorem tak na 20-30 min? izunia mam to samo mój M tak chrapie że hej obłęd jak tak dalej pójdzie to go wygonie albo sama do salonu pójdę. Spać przez to nie mogę. cp do podnoszenia rąk to słyszała to chyba każda ciężarna ja w poprzedniej ciąży po terminie myłam u siebie i u dziadków okna i nawet nie urodziłam:( Teraz rąk nie mogę podnosić bo mi słabo. aganik ja tez muszę popatrzeć co tam mam, mama ma dla mnie paczkę ciuszków pewnie same drobiazgi mi zostaną i może coś na 56 te najmniejsze ale to kilka sztuk. martolinka to udało ci się dużo żeś kupiła i niecałe 100 zł ekstra Z M mam ciche dni ach szkoda gadać... przez to od wczoraj głowa mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganik to z synkiem się sprawdziło 1 wyraźne ruchy z prawej teraz z lewej choć obecnie to sobie szaleje po całym bębnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
agnik to mnie pocieszyłaś ,bo mi po prawej stronie kopie ,płci nie znam jeszcze ale przeczucie mam na faceta.a kwaśne uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synus szaleje w całym brzucholku :) palusia-czasami to tak jest z naszymi chlopami. gorzej jak z dziecmi :P ale na pewno wszystko sobie wyjasnicie i bedzie dobrze :* jeszcze sam przyjdzie i Cie przeprosi :P ja musze powyciagac ciuszki ktore juz mam i posegregowac rozmiarami. na 56 ciuszków nie kupuje. mam moze 2 body. reszta na 62 bo nie wiem jaki bobas sie urodzi, a lepiej miec wieksze niz za male :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem Wam,że mój mąż ostatnio nic nie pozwala mi nosić. Wczoraj chciałam wziąć lekką torbę z zakupami to nawet tego mi nie pozwolił. Wcześniej , tzn. na samym poczatku jakoś inaczej do tego podchodził (chyba nastawiony przez swoja mamę, która mi cały czas powtarza,ze ona to dzień przed porodem pracowała jeszcze na kuchni, robiła wszystko łącznie z praniem dywanów itd. aj a się ze sobą cackam).,ale teraz już od dłuższego czasu jest pod tym względem naprawdę kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik moj to nawet coli nie pozwala mi pic! :P w domu robie tyle ile musze-nie przesadzam ze sprzataniem. musze Wam powiedziec ze moja suczka chyba czuje ze za niedlugo pojawi sie dzidzius. strasznie sie zmienila... na plus oczywiscie. jest spokojna, nie zaczepia dzieci...mam nadzieje ze tak jej zostanie :) bo nie chce jej nikomu oddac :( calymi dniami spi, nie domaga sie spania w lozku jak wczesniej...kochana moja :) a teraz mam pytanie do tych ktore maja juz dzieci. W co najlepiej ubierac noworodki biorac pod uwage pore roku w ktorej rodzimy? body z dl rekawem i rajstopki? czy lepiej polspiochy i kaftaniki? w pajacykach bedzie za cieplo-ewentualnie bawelniane na noc...nie mam pojecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinka- u mnie w sumie niewiele się zmieniło w obowiązkach domowych,bo od kąd tylko kupiliśmy mieszkanie mieliśmy podział obowiązków. I T. zawsze odkurzał,sprzątal pokoje,wynosił śmieci. Moja domena to kuchnia, sprzątanie łazienki i prasowanie (ale też nie wszystko ,bo wszystko na kant to T. prasuje ;-) ) . ale teraz niestety strasznie drażnią mnie środki do sprzątania łazienki i to tez on musi robić. Choć ja np. lubię sprzątać łazienkę... A co do pieska to zwierzęta wyczuwają takie rzeczy. My u siebie mamy rybki,więc one raczej nie czują ;-) Ale u rodziców sa 2 pieski. ale tak jak wcześniej ten młdoszy się strasznie do mnie pchał na kolana itd. Tot teraz jużtak nie jest, przyjdzie na chwilkę i ucieka... ale nie skojarzyłam wcześniej tego z ciążą. Dopiero jak przeczytałam co napisałaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) Ja brałam słub w prawie 6 miesiacu ciazy i cala noc wytrzymalam na wysokich obcasach. Powiem ze cala noc przetanczylam,oczywiscie uwazajac na siebie. a Na poprawinach mialam sukienke:taka do kolan...cos w stylu babki. i mialam rowniez wysokie obcasy. co do spuchnietych nog to pod koniec ciazy mi lekko puchly. ktoras z was pytala jak to wygladalo po cc. a więc:2 tyg ledwo co sie ruszalam...non stop bolala mnie głowa. w ogole nie moglam sie ruszac, ale mialam szczescie ze maz byl przy mnie bo bym sobie nie poradzila. w szpitalu rowniez mi pomagal bo moje dziecko byloby caly czas głodne.Nawet piguly,polozne itd...nie mogly mi pomoc...tylko chodzily i mowily czemu to dziecko tak ciagle krzyczy. w domu byl cichutko jak aniolek. spal 4/5 godzin zjadl i dalej spal. a po pierwszym spacerze spal 10 godzin bez przerwy.co chwile chodzilam i go dotyklam czy oddycha. bo sie przestraszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do psa to ja mialam kiedys amstaffa w domu i bardzo lubial dzieci...ale niestety wpadl nam pod samochod i musielismy sprawic sobie nastepnego pieska. wiec kupilismy kolejnego i od poczatku byl w garazu a potem na dworze bo balam sie o malego..nie mialam jakos do niego zaufania. a teraz to juz wogole chcialabym sie go pozbyc ale moj maz jest tak bardzo w nim zakochany ze nie zgodzi sie go oddac:( ale jak jestem z malym na podworku to staram sie go zamykac w kojcu bo jednak sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak jak pisałam wczoraj nie jestem tutaj stałym „pisaczem ale bardzo bym chciała-jeśli tylko mi czas pozwoliDlatego bardzo Was proszę doradźcie co mam zrobić? Żona kuzyna męża właśnie poroniła-7 tydzień.:( O tym że w ogóle była w ciąży wiedzieliśmy tylko my z mężem, przyjaciel jej męża i jej teściowe, a poza tym to nikt a nikt inny-nawet dwie siostry jej teściowej, z których jedna z nich jest moją tesciowąA wiedzieliśmy tylko dlatego że parę dni temu odwołali nasz wspólny wyjazd w góry -praktycznie w ostatniej chwili więc musieli i chcieli powiedzieć dlaczego. Dziewczyna jest dość doświadczona przez życie-jej mama kilka lat temu zmarła na raka, a zaraz potem tata (przez alkohol) i jeszcze parę innych nieszczęść po drodze ale nie będę pisać szczegółow Jeszcze kilka dni temu drżącym głosem przez telefon mówiłam jej że będziemy mieć dzieciaczki z jednego rocznika, chociaż ona płacząc mówiła że spodziewa się że może poronić-bo ciąża jest zagrożona. Mój mąż niby mowi że oni nie przejmują się tak mocno-że znajoma ginekolog tłumaczyła im że to bardzo wczesne stadium i że tak się po prostu nieraz dzieje. Ale ja myślę że ona to bardzo przeżywa tylko tego nie pokazuje I teraz nie wiem mogę do niej napisać bo zadzwonić to nie zdołamale Boże co ja mam jej napisać??I może jest za wcześnie jeszczea z drugiej strony to jedyne kobiety jakie o tym wiedzą to jej teściowa i ja więc czuję że powinnamtak mi się chce ryczeć-teraz gdy jestem w ciąży przeżywam to 100 krotnie bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za brak odstepów ale tak mi drżą ręce piszę.Chyba przez te nerwy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę sie doczekać zakupów:D ja jak na razie kupiłam tylko zestaw butelek i smoczków: http://www.sklep-dla-dzieci.com.pl/zestaw-startowy-karmienia-noworodkow-tommee-tippee-p-1162.html bo udało mi się wylicytować za 45zł Czekam aż poznam płeć dziecka i od razu się zabiorę za ubranka i akcesoria, a na koniec pozostawię tylko takie większe rzeczy jak wózek czy łóżeczko. Wiecie może jak wypadają rozmiarowo ubranka z H&M?? Mam rabat 25% i pewnie większość tam zakupię ale słyszałam że rozmiary wypadają trochę inaczej tylko nie wiem czy wypadają większe czy mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdigu-przykro mi i szczerze mowiac sama nie wiedzialabym jak sie zachowac :/ niestety los czasami jest niesprawiedliwy i zabiera dzieci tym, ktorzy ich chca:( na pewno jest jej ciezko... ale nie moze tracic wiary i nadzieji na lepsze jutro. na pewno przyjdzie dzien kiedy znow zobaczy 2 kreski na tescie, a malutki aniolek bedzie patrzyl z gory jak jego mama znow jest szczesliwa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a tak poza tym to chce wam powiedziec ze kolejna noc do d**py. Obudzil mnie dzisiaj bol brzucha...ale nie wiem czy to przez to ze śnił mi sie porod czy naprawde zaczal mnie bolec. tak jakbym miala skurcze. Pisałyście o tym podnoszeniu rak do gory...to raczej nie mozna. Ja mialam taki przypadek jakies dwa tyg temu ze jak sie przekrecilam w lozku to tak jakby cos mi sie odklilo,albo przerwalo....czy cos. i jakos przy kichaniu tez tak mialam. lekarz powiedzial ze ie ma czym sie martwic ale to poczulam tak jakby misnie czy cos oderwalo. strach sie bac!!! ja juz nie moge doczekac sie wizyty bo mam tyle pytan...co chwile cos mnie niepokoi. Tą ciąże przeżwam inaczej niz pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syloonia ja kupilam spodnie na rozmiar 74 ale szczerze mowiac sa bardzo male. Na pewno zaloze je dziecku duuuuzo wczesniej. tazke rozmiarówka jest zawyzona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja mam pytanie z innej dziedziny niż ciąża:-) w jakim programie mogę przekształcić zdjęcie ,czyli patrze w prawą stronę a mi trzeba żeby w lewą byłam skierowana? zapomniałam jak się to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubranka bardzo czesto kupuje dla malego w H&m. jak dla mnie to lekko rozni sie rozmiarowka-ale duzej roznicy nie ma. i w ogole jestem z nich bardzo zadowolona bo nic z nimi sie nie dzieje. Ja osobiście rowniez ubieram sie w H&M. Magdigu-wspolczuje kolezance. Moja kolezanka niedawno to samo przezywala ale po 2 kilku miesiacach zaszla kolejny raz w ciaze i bedzie rodzic w sierpniu tego roku. tzrymam za nia kciuki bo wiem jak przezyla strate dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ubranek na 56 nie będę tam kupować wcale, chyba że dla lalek:P Dziewczyny a mogłabym też dołączyć się do poczty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupialam na 56 w h&m to byly jeszcze niektore za duze. a maly mial 3320 i 56cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko jesli masz pakiet Microsoft office to możesz w programie microsoft office picture menager wybierasz opcję Odbicie lustrzane magdigu przykro mi z powodu koleżanki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAm pytanko-ja korzystam w takim przypadku z programu INFRan view. Tam otwierasz zdjęcie, wchodzisz w Image i dalej Horizontal Flip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewcyzny ja dzisiaj jakas nieprzytomna jestem. jakos nie umie sie obudzic. zjadłam sniadaniei teraz postanowiłam chwile poleniuchować :P Potem musze zupkę ugotować. Dzisiaj krupniczek mniam :D Agnik z tym kopaniem to u mnie sie sprawdziło bo mamy mieć dziewczynkę i od samego poczatku kopie z lewej strony :D Martolinka - ale Ci sei super udało :D ja muszę wyciągnąc mojego męzula do Smyka bo mam bony zniżkowe i szkoda żeby przepadły. Czekam tylko az koleżanka mi da liste co nam odsprzedaja zebym sobie niczego nie zdublowała :P Jeśli chodzi o porzadki to u nas tez podział ze męzul odkurza i pokoje sprzata a ja kuchnia i łazienka. teraz bardziej mi pomaga jak czasme nie mam siły to wysprzata w kuchni ale za łazienkę sie wziac nie chce heheh mówi ze nie potrafi tak lądnie jak ja wysprzatac :P Wogóle u mnie w rodzinie to jakby mogli to by mnie posadzili na krzesłui nic nie rób. No ale to przez moje wczesniejsze poronienie bo tesciowa i mama bardzo to przezyły. Magdigu ja sadze ze ona potrzebuje troche spokoju ale tez słów otuchy. Ja na poczatku czułam sie strasznie sama z ym co sie stało i brakowąło mi rozmowy z kims kto to zrozumie :( czasem nawet miałąm wrazenie ze nikogo to nie obchodzi. Daltego uważam ze powinnas do niej zadzwonic zeby mogła sie wypłąkać bo to jest chyba najlepszy sposób. Ja dopiero jak sie wypłakałam i wykrzyczałam w rekaw siostry to jakos mi ulzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to może zależy z jakiej kolekcji bo produkują w kilku krajach. No nic to będę porównywać jedno ubranko z drugim i wybierać większe:) Idę robić obiadek, dzisiaj potrawka i ryż bo moj m sobie zażyczył Jeśli mogę namiar na tą pocztę to poprosiłabym na maila syloonia89@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamuśki jak w temacie - termin mam na 2 czerwca ...... ale już się panicznie boję:( Problem ze szpitalem - pierwszą córkę rodziłam 10 lat temu w Jordanie w Łodzi, ale go już nie ma - no i pozostał mi Madurowicz o którym nic nie wiem wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×